'Adamczyk nie ma poczucia humoru' i 'Wypiłam 3 butelki'. Magda Gessler w '20m² Łukasza'. Najlepsze teksty [TOP 6]

Magda Gessler była kolejnym gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Wywiad przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, a restauratorka była w dobrym humorze, skoro nie przeszkadzało jej, że gospodarz nie miał nawet wody. Opowiedziała o swoich marzeniach, problemach, relacji z Piotrem Adamczykiem i o doświadczeniu z lekiem uspokajającym...
Który tekst najbardziej Wam się podoba?

6. Jestem dzieckiem, wszędzie wejdę tam, gdzie nie powinnam

Przeprowadzając z kimś wywiad, warto wiedzieć kim ta osoba jest. Łukasz Jakóbiak doskonale o tym wie, zatem zapytał u źródła. Jaka jest Magda Gessler?

Niepoukładana a zarazem bardzo poukładana. Jestem dzieckiem, ale również osobą bardzo konsekwentną, która wie czego chce. Jestem ciekawa, wszędzie wejdę tam, gdzie nie powinnam i mam tendencję do niepoprawnego powtarzania tych samych błędów - odpowiedziała restauratorka.

Jak wygląda jej życie?

Szaleństwo, nie mam spokoju. Milion rzeczy do zrobienia, milion pomysłów do zrealizowania, głowa szaleje i ciężko ją uspokoić. Trudno mi się nawet poczuć zmęczoną. Dla mnie w ogóle nie istnieje czas. Pewnie jest za to jakaś cena, nie można mieć wszystkiego.

Cały odcinek został już udostępniony w sieci:

Magda Gessler Magda Gessler Screen z Youtube.com

5. Będę przeszkadzać w dobrym wychowywaniu dzieci

Jaką Gessler jest mamą, a raczej jaką zamierza być babcią?

Moje dzieci są dużo bardziej rygorystyczne i bardziej dojrzałe ode mnie. Nie będę im pomagać tylko przeszkadzać w dobrym wychowywaniu dzieci. Nie jestem mamą taką, która robi rzeczy, żeby dzieci były dobrze wychowane - opowiedziała szczerze Gessler o swojej wizji bycia babcią.

Magda Gesslerkapif

Gessler przyznała, że rodzice mieli duży wpływ na to, jaką teraz jest osobą.

Mam do nich żal za to, że bez przerwy mnie oceniali, jak głupią blondynkę, co 5 minut. Mówili na mnie "malarskie oko". Nie mam im tego za złe, ale cała moja postawa życiowa wynika chyba z tego, że oni uważali mnie, w całej mojej rodzinie, za tą najgłupszą. Dało mi to dużo motywacji do pokazania, że wcale tak nie jest.
Magda Gessler Magda Gessler Screen z Youtube.com

4. Wzruszam się i płaczę

Gessler nie sądziła, że osiągnie taką popularność, a ludzie często nie wierzą w jej szczerość.

Rzeczy, które robię są moją pasją i robię je szczerze i autentycznie. Nie planowałam popularności. Ludzie nie wierzą w moją prawdę, w to co ja robię, ale to jest moje życie.

Mimo wątpliwości w jej autentyczność, strona Gessler na Facebooku zyskuje coraz więcej zwolenników.

Było to dla mnie zaskoczeniem. Na moim Facebooku jest bardzo dużo fanów, w tym bardzo dużo dzieci. Czekają na mnie po nagraniach "Kuchennych rewolucji", czasem nawet po 5-6 godzin. Nawet nie po autograf, ale po to, żeby mnie zobaczyć. I śpiewają "Uwielbiam ją". A ja wtedy płaczę. Wzruszam się i płaczę.

3. Wszyscy mdleją i dostają sraczki

Magda Gessler marzy o wyprowadzce do Portugalii.

Zupełnie poważnie myślę o mieszkaniu w Portugalii. Chcę tam stworzyć moją cukiernię, być niedaleko morza, niedaleko gór i mieszkać między tymi ludźmi - odpowiedziała restauratorka na pytanie Łukasza Jakóbiaka.

Przyznała, że brakuje jej dużego domu, może właśnie w Portugalii, w którym każda osoba, którą kocha miałaby swój pokój. Znajdowałaby się tam też prawdziwa kuchnia, jak w filmie "Uczta Babette" Gabriela Axela czy "1900" Bertolucciego. Wyszło na jaw, że Gessler nie gotuje dla samej siebie, a za garnki chwyta tylko dla swoich najbliższych.

Magda Gessler jest wyznacznikiem dobrego smaku, poza swoimi programami często odwiedza różne restauracje. Jak wtedy reagują ludzie?

Wszyscy mdleją i dostają sraczki. Tak wiem, zdaję sobie z tego sprawę.

2. Adamczyk nie ma poczucia humoru

Wśród odwiedzanych knajp znalazły się i te, które należą do celebrytów. Między innymi do Piotra Adamczyka, z którym kiedyś Gessler łączył romans. Łukasz Jakóbiak zapytał Magdę, jak wypadła wizyta:

Piotr jest tak delikatnym człowiekiem, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie z papieżem mu zostało w środku, bo nie ma poczucia humoru, więc nie mogę.

Zainteresowało to Łukasza, który drążył dalej temat:

Zapytaj Piotra dlaczego nie mamy ze sobą kontaktu. Ja zawsze jestem bardzo przyjazna. Nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr wstydzi się tego, co robił. Może jest zbyt mieszczański, żeby zrozumieć taką osobę jak ja. A potem przyjaźni się z osobą, której nienawidził, czyli moim byłym narzeczonym, z którym robi wszystkie interesy. To bardzo dziwne. Udajemy, że mówimy sobie dzień dobry.

Wam też wydaje się to dziwne czy raczej są to normalne stosunki dla byłych kochanków?

Magda Gessler Magda Gessler Screen z Youtube.com

1. Wypiłam 3 butelki. Było zaje*iście!

Historie z lat młodzieńczych zawsze miło się wspomina. Co przypomniała sobie Gessler?

Ja w szkole miałam straszne problemy. Od angielskiego miała nauczycielkę, której strasznie nie lubiłam. Nazywaliśmy ją "Krwawa Zdzicha". Starałam się zdać, ale strasznie się bałam, więc przed egzaminem wypiłam 3 butelki Neospasminy. Miałam wtedy 16 lat. Przyjechała karetka i miałam z głowy odpowiedź. Było mi zaje*iście! - dodała rozbrajająco restauratorka.

Restauratorka odpowiadała szczerze, a komentarze pod filmikiem na stronie Łukasza są bardzo pozytywne. A Wam jak się podoba osoba Magdy Gessler?

Więcej o:
Komentarze (4)
'Adamczyk nie ma poczucia humoru' i 'Wypiłam 3 butelki'. Magda Gessler w '20m² Łukasza'. Najlepsze teksty [TOP 6]
Zaloguj się
 • remek

  Oceniono 13 razy 9

  Jak to się babie wydaje, że jest taka niepowtarzalna. Na pewno wszędzie nie wejdzie, wiele ciasnych przejść jest dla nie nie do pokonania:) Być dzieckiem, a być infantylną starą babą, to jednak dwie różne rzeczy, które ta pani z rozbuchanym ego po prostu myli.

 • naczelna_red.

  Oceniono 23 razy 9

  Chyba jednak Adamczyk ma poczucie humoru skoro z nią sypiał.To z pewnością był jaki głupi to głupi ale żart.

 • oneandonly

  Oceniono 27 razy 3

  mi sie podobalo. fajna z niej babka i lubie jej program.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy -1

  Dobitny przykład tego, że ilość kudłów na głowie może być odwrotnie proporcjonalna do tego co się ma pod kopułą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX