Dawid Woliński bawi w Indiach! Jak spędza czas? Pokazał zdjęcia

W trzecim sezonie "Top Model. Zostań modelką" ekipa ruszyła do egzotycznych Indii! Są już na miejscu od kilku dni, a prace na planie przebiegają bardzo intensywnie. Dawid Woliński zamieścił na swoim fan page'u na Facebooku prywatne zdjęcia z podróży. Zobaczcie!
Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński w Indiach Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński w Indiach Screen z Facebook.com

Jurorzy w Indiach

W dotychczasowych edycjach "Top Model. Zostań modelką" ekipa wraz z uczestniczkami wyjeżdżała za granicę, gdzie dziewczyny musiały radzić sobie z różnymi zadaniami. Były już europejskie stolice mody - Mediolan i Paryż, a w tym sezonie producenci postawili na miejsce bardziej niekonwencjonalne, a mianowicie Indie! Sądzicie, że dziewczyny poradzą sobie w egzotycznych warunkach?

 

dawid woliński, top modelScreen z Facebook.com

Katarzyna Sokołowska, Dawid WolińskiScreen z Facebook.com

Dawid Woliński w Mumbaju Dawid Woliński w Mumbaju Screen z Facebook.com

Dawid Woliński w Bombaju

Dawid Woliński postanowił podzielić się z fanami swoimi prywatnymi zdjęciami z wycieczki. Oprócz pracy na planie znalazł czas na zwiedzanie miasta i poznawanie tamtejszych zwyczajów.

 

dawid woliński, top modelScreen z Facebook.com

dawid woliński, top modelScreen z Facebook.com

Dawid Woliński w Indiach Dawid Woliński w Indiach Screen z Facebook.com

Wypoczynek w ciepłym kraju

Indie są ogromnym i bardzo biednym państwem. Można jednak się w nich zakochać i zobaczyć przepiękne widoki. A obecnie przede wszystkim się wygrzać. Zazdrościcie mu ciepła i przygody?

 

dawid woliński, top modelScreen z Facebook.com

dawid woliński, top modelScreen z Facebook.com

Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński Screen z Facebook.com

Podróż pierwsza klasa!

Jurorzy spędzili podróż w komfortowych warunkach i wygląda na to, że w bardzo dobrych nastrojach. Nie zapominajmy jednak o tym, że oprócz krótkich chwil wypoczynku, przede wszystkim pojechali tam w ramach pracy.

dawid wolińskiScreen z Facebook.com

marcin tyszkaScreen z Facebook.com

Więcej o: