Telekamery 2013: Olejnik z partnerem, Cegielska z mężem, a Tadla z nowym ukochanym. Kto z kim przyszedł na galę

Wczoraj w hotelu Sofitel Warsaw Victoria wręczono Telekamery - nagrody "Tele Tygodnia". Relacji z tego wydarzenia nie mogliśmy oglądać w telewizji - galę połączono z obchodami 20-lecia telewizyjnego magazynu i zdecydowano się na kameralny charakter imprezy. Możemy jednak obejrzeć zdjęcia i dowiedzieć się, co działo się w hotelu Victoria. Zobacz, kto z kim pojawił się na gali.
Agnieszka Cegielska z mężem Agnieszka Cegielska z mężem Kapif

Agnieszka Cegielska z mężem

Uhonorowaną Telekamerą Agnieszkę Cegielską (w kategorii "Najlepeszy prezenter pogody"), wspierał jej mąż. Para tworzy szczęśliwy związek małżeński już od 10 lat.

Marta Wierzbicka Marta Wierzbicka Kapif

Marta Wierzbicka z narzeczonym

Mimo młodego wieku, 22-letnia aktorka serialu "Na Wspólnej", jest już zaręczona. Na Telekamerach towarzyszył jej oczywiście przyszły mąż - Maciej Zawadzki.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski Kapif

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Któż inny mógłby się pojawić u boku Moniki Olejnik jak nie jej ukochany Tomasz Ziółkowski. Partner dziennikarki jest od niej młodszy o 17 lat. Ostatnio za sprawą prof. Pawłowicz wiele się mówiło o niesformalizowanym związku prowadzącej "Kropki na i". Mimo braku papierka, para jest jednak od wielu lat szczęśliwa.

Jakub Wesołowski, Agnieszka Szczurek Jakub Wesołowski, Agnieszka Szczurek Kapif

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek

Od tych dwojga nie można oderwać oczu. Oboje są piękni i zakochani. O kim mowa? Oczywiście o Jakubie Wesołowskim i jego narzeczonej, Agnieszce Szczurek.

Łukasz Jakóbiak, Krystyna Mazurówna Łukasz Jakóbiak, Krystyna Mazurówna Kapif

Łukasz Jakóbiak i Krystyna Mazurówna

Na galę Telekamer 74-letnia Krystyna Mazurówna przybyła w asyście Łukasza Jakóbiaka. Wschodzącą gwiazdę show-biznesu i choreografkę nić porozumienia połączyła w czasie wizyty artystki w "20 m2 Łukasza".

Beata Tadla i Jarosław Kret Beata Tadla i Jarosław Kret Kapif

Beata Tadla i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret przestali już ukrywać swój związek. Na Telekamerach dumnie demonstrowali swoje uczucie.

Ewa Bukowska, Marek Bukowski, Marcin Bukowski Ewa Bukowska, Marek Bukowski, Marcin Bukowski Kapif

Ewa i Marek Bukowscy z synem Marcinem

Wygląda na to, że medialne pięć minut małżeństwa Bukowskich dopiero się zaczyna. Aktora uhonorowano Telekamerą, a jego żona - aktorka i projektantka - zaczęła grać w popularnym serialu "M jak miłość". Na gali w hotelu Victoria towarzyszył im syn Marcin.

Michel Moran Michel Moran WBF

Michel Moran i...?

Na zdjęciach z gali Telekamer obok Michela Morana często można było dostrzec tę samą piękną brunetkę. Juror "MasterChefa" swoją żonę chwali jedynie w wywiadach, nigdy jednak nie pokazał się z nią publicznie. Czy na Telekamerach mogliśmy więc po raz pierwszy przypadkiem zobaczyć drugą połówkę słynnego szefa kuchni? A może to jedynie znajoma?

 

Michel MoranKapif

Rafał Cieszyński, Alżbeta Lenska Rafał Cieszyński, Alżbeta Lenska Kapif

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska

Alżbeta Lenska z powodzeniem udowadnia, że ciąża to dla kobiety faktycznie błogosławiony stan. Rafał Cieszyński musi pękać z dumy. Jego żona i matka 2-letniej córeczki wygląda przepięknie!

Marcin Daniec Marcin Daniec Kapif

Marcin Daniec z żoną

Na Telekamerach nie zabrakło jednego z najbardziej znanych polskich satyryków - Marcina Dańca. Towarzyszyła mu jego śliczna, młodsza o 20 lat, żona Dominika. Para 8 września obchodzić będzie 13. rocznicę ślubu. Mają córeczkę Wiktorię.

Witold Pyrkosz Witold Pyrkosz Kapif

Witold Pyrkosz z żoną Krystyną

Witold Pyrkosz w swojej żonie zakochał się, gdy ta miała 17 lat! Starszy o 18 lat od swojej wybranki aktor oświadczył się, nim ta zdała maturę. 28 lipca 1964 roku para wzięła ślub i od tej pory jest razem.

Anna Korcz Anna Korcz Kapif

Anna Korcz i Paweł Pigoń

Na Telekamerach nie zabrakło gwiazdy "Na Wspólnej" - Anny Korcz. Towarzyszył jej ukochany Paweł Pigoń. Dwa lata temu para powitała na świecie syna Jasia.

Beata Tadla, Jarosław Kret i Janek Kietliński Beata Tadla, Jarosław Kret i Janek Kietliński kapif

Beata Tadla, Jarosław Kret i Janek Kietliński

Beata Tadla na galę przyszła nie tylko z nowym partnerem Jarosławem Kretem. U jej boku pojawił się drugi najważniejszy dla niej mężczyzna: syn Janek Kietliński (jego ojcem jest dziennikarz Polsatu Radosław Kietliński).

Krzysztof Ziemiec, Danuta Ziemiec Krzysztof Ziemiec, Danuta Ziemiec Kapif

Krzysztof Ziemiec z żoną

Na imprezie nie mogło również zabraknąć Krzysztofa Ziemca, zwycięzcy w kategorii "Najpopularniejszy prezenter informacji". Towarzyszyła mu dumna żona Danuta.

Piotr Pręgowski , Ewa Kuryło Piotr Pręgowski , Ewa Kuryło Kapif

Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło

Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło tworzą barwną i bardzo szczęśliwą parę. Uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Para ma córkę Zofię.

Rafał Olbrychski z partnerką Moniką Rut Rafał Olbrychski z partnerką Moniką Rut Kapif

Rafał Olbrychski z partnerką Moniką Rut

Rafał Olbrychski był dwukrotnie żonaty. Obecnie, już od kilku lat, związany jest z Moniką Rut.

Stefan Friedmann, Krystyną Friedmann Stefan Friedmann, Krystyną Friedmann Kapif

Stefan Friedmann z żoną Krystyną

Stefan Friedmann i jego żona mogą poszczycić się imponującym małżeńskim stażem. Para jest ze sobą już od 52 lat! Dziś mogą się cieszyć owocami swojego związku, mają dwóch synów i czworo wnucząt.

Bożydar Iwanow z partnerką Bożydar Iwanow z partnerką Kapif

Bożydar Iwanow z partnerką

Tajemnicza i piękna blondynka u boku dziennikarza sportowego Bożydara Iwanowa już od dwóch lat pojawia się na gali Telekamer. Nie inaczej było także w tym roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.