Małgorzata Socha, Kate Middleton i... One ukrywały ciążę!

Nie chciały pochwalić się dobrą nowiną.
Małgorzata Socha Małgorzata Socha FORUM

Małgorzata Socha

Długo mówiło się, że Małgorzata Socha jest w ciąży, ona jednak konsekwentnie nie komentowała plotek i nosiła ubrania, które ukrywały jej zaokrąglone kształty. Ostatnio jednak zmieniła zdanie i dumnie pokazała brzuszek.

PHOTO: PRESS PHOTO CENTER/EAST NEWS, 28.02.2013, GDANSK, SPOTKANIE FIRMY AVON Z MALGORZATA SOCHA. N/Z MALGORZATA SOCHA W CIAZYEAST NEWS/PS

Producenci serialu "Na Wspólnej" zdecydowali się ukrywać ciążę aktorki, ponieważ realny termin porodu nie zgadza się z tym serialowym.

To dla nas świeża sprawa, ale cieszymy się bardzo i oczywiście gratulujemy. Przy okazji chcielibyśmy podkreślić, że ciąża Małgosi w żaden sposób nie wpłynie na jej rolę Zuzanny w serialu. Zresztą Sylwia Gliwa też była w ciąży, a udało nam się to ukryć. Małgosia nadal jest dla nas ważną postacią w serialu - czytamy na SE.pl.

Zaś producenci serialu "Przyjaciółki" chcą zdążyć ze zdjęciami do trzeciej serii jeszcze przed narodzinami dziecka. W teatrze zobaczymy Sochę już w połowie listopada tego roku - przekonuje pracownik PR teatru.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak Karolina Malinowska i Olivier Janiak WBF

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska pojawiła się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy w sukience, która nie poskreślała jej szczupłej sylwetki. To wystarczyło, by zaczęły się plotki na temat rzekomej ciąży. Atmosferę w tabloidach podgrzał fakt, że w tym roku wypada 10. rocznica ślubu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. O dziwo, wszystko okazało się prawdą! Malinowska w wywiadzie dla "Gali" przyznała, że spodziewa się trzeciego dziecka i jest już w czwartym miesiącu.

Albo dołączy do naszych chłopaków mała księżniczka, albo będzie trzech muszkieterów - powiedziała "Gali" Malinowska.

 karolina malinowska syn fryderyk KAPIF

Shakira

Pierwsze informacje o ciąży Shakiry pojawiły się w czerwcu zeszłego roku. Kolumbijski magazyn "Gente" twierdził, że piosenkarka jest w szóstym tygodniu ciąży. Pismo nie podało swojego źródła, jednak zapewniło, że jest ono bardzo wiarygodne. Dziennikarze "La Otra Visión" poprosili o zweryfikowanie tej informacji przez ojca piosenkarki. William Mebarak uśmiechnął się promiennie, słysząc pytanie o ciążę córki. Starał się jednak zachować dyskrecję.

Mam nadzieję, że niedługo będzie to oficjalna wiadomość - powiedział w wywiadzie.

Shakira, Gerard PiqueJAUME DE LAIGUANA

Później twierdził, że jego słowa przekręcono. Jednak wieść poszła w świat i okazała się prawdą. Dziś Shakira i Pique są już rodzicami małego Milana.

Gerard Pique, shakira, milanUNICEF

Księżna Kate Księżna Kate EastNews

Księżna Kate

Plotki o ciąży księżnej Kate było słychać już od dawna. Pilnie strzeżoną tajemnicę zdradziła bliska przyjaciółka Kate, z którą księżna dzieliła pokój w trakcie studiów:

William i Kate planują ogłosić to w grudniu - powiedziała Jessica Hay w wywiadzie dla australijskiego tygodnika "New Idea".

Tak jak zapowiedziała, książęca para ogłosiła tę nowinę w grudniu.

Ich Królewskie Wysokości książę i księżna Cambridge z przyjemnością informują że księżna Cambridge jest w ciąży. Królowa, książę Edynburga, książę Walii, księżna Kornwalii, książę Harry i członkowie obu rodzin cieszą się z tej nowiny - napisano w oświadczeniu

ATTENTION EDITORS - CORRECTED CAPTION  Britain's Catherine, Duchess of Cambridge attends a private viewing of her new official commissioned painting by Glasgow-born artist Paul Emsley at the National Portrait Gallery in London January 11, 2013.  REUTERS/John Stillwell/POOL  (BRITAIN - Tags: ROYALS ENTERTAINMENT)REUTERS/POOL

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska. Tomasz Karolak i Viola Kołakowska. Fot. KAPIF

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska nie chwaliła się publicznie informacją o ciąży. Radością z rychłych narodzin dziecka podzielił się zaś jego ojciec, Tomasz Karolak. W "Pytaniu na śniadanie" wyjawił, że z Violą spodziewają się drugiego dziecka. Później nie było już odwrotu i wspólnie zdradzili, że będzie to synek.

Będziemy mieć Lenkę i Leona. Od początku chciałam, żeby to były właśnie takie imiona. Leon pasuje do Leny. Może zrobię sobie tatuaż "LL love"? Trochę się boję, że mogą mi się mylić, gdy będę na nie krzyczała, znaczy się, wołała je z miłością - mówiła Viola Kołakowska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską w "Dzień dobry TVN".

Tomasz Karolak, Viola KołakowskaGala

Agnieszka Grochowska Agnieszka Grochowska KAPIF

Agnieszka Grochowska

Agnieszka Grochowska nie mówiła nic o spodziewanej ciąży. Po prostu ubierała się w luźne sukienki. O tym, że urodziła syna, dowiedzieliśmy się od organizatora gali Doskonałość Roku Twojego Stylu, który publicznie ogłosił radosną nowinę. Grochowska zasiada w jury konkursu, jednak z uwagi na nagły poród, nie mogła się pojawić na oficjalnej gali wręczenia nagród. To pierwsze dziecko aktorki i jej męża, reżysera Dariusza Gajewskiego.

Agnieszka GrochowskaKAPIF

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. KAPIF

Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska nie komentowała swojego stanu, nie udzielała wywiadów i nie odpowiadała na pytania dotyczące jej ciąży i dziecka. Przed porodem zniknęła z show-biznesu na kilka miesięcy. Roma i jej maż, Michał Żurawski, strzegą wszelkich szczegółów dotyczących narodzin. Do tego stopnia, że nie wiadomo nawet, kiedy trafiła do szpitala i jakiej płci jest ich dziecko.

roma gąsiorowskafot. KAPIF

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński Kapif

Alżbeta Lenska

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński niedługo zostaną po raz drugi rodzicami. O ciąży nikt nie wiedział, ponieważ para skrupulatnie ukrywała wszelkie informacje, a przyszła mama nie pokazywała ciążowych kształtów. Po raz pierwszy ujawnili ciążę na pokazie BOHOBOCO.

Długo to ukrywaliśmy z Rafałem, bo miałam zobowiązania zawodowe - zdradziła "Twojemu Imperium" aktorka.

Alżbeta Lenska, Rafał CieszyńskiKapif

Kim Kardashian, Kanye West Kim Kardashian, Kanye West Agencja Gazeta

Kim Kardashian

Kim Kardashian słynie z tego, że wszystko co robi, podaje do publicznej wiadomość. O dziwo z ciążą było inaczej, a to dlatego, że sama długo nie wiedziała, że zostanie mamą. Na swoim blogu, opisała ze szczegółami okoliczności, w jakich dowiedziała się o dziecku:

To był pierwszy raz, kiedy widziałam Lamara grającego dla Clippersów (...)! Zaczęłam odczuwać lekkie mdłości (złapałam grypę w Święta!), więc Kanye i ja wyszliśmy po pierwszej połowie.

Tę radosną wiadomość ogłosił światu ojciec dziecka, Kanye West. Zrobił to podczas koncertu w Atlancie.

Czy możemy zrobić szybko hałas dla mamy mojego dziecka? - powiedział.

Kim znajdowała się w tym czasie na widowni. Na gratulacje rodziny Kardashianów nie trzeba było długo czekać. Zrobili to natychmiast. Za pośrednictwem Twittera oczywiście.

Kim KardashianEast News

Więcej o: