Tak wygląda dziś słynny komik i gwiazdor kina familijnego. Ale się zaniedbał!

Nie wszyscy mężczyźni starzeją się jak wino...
Chevy Chase Chevy Chase REUTERS/CARLO ALLEGRI

Chevy Chase

Chevy Chase w tym roku skończył 69 lat, niestety słynny komik wygląda o wiele starzej. W takim stanie - nieogolony, w czapce kamuflującej łysinę, pojawił się na premierze długo oczekiwanego filmu "Hobbit: Niezwykła podróż". Chase ma opuchniętą twarz i mimo sporego wzrostu - 191 cm - jego nadwaga jest bardzo widoczna.

Chevy Chase - Community Chevy Chase - Community AP/Matt Sayles

Chevy Chase

Czy wynikiem tego zaniedbania jest brak znaczących sukcesów i propozycji zawodowych od lat? Czasy świetności komika przypadały na wczesne lata 80-te. Później Chase udzielał się jeszcze jako prowadzący popularny program stacji NBC "Saturday Night Live". Ostatecznie, po kolejnej awanturze, zwolniono go w 1997 roku.

Jenna Elfman i Chevy Chase Jenna Elfman i Chevy Chase AP/Chris Pizzello

Chevy Chase

Jeszcze dwa lata temu, aktor podczas wręczania nagród "People Choice Award", prezentował się atrakcyjnie, jak na swój wiek.

Chevy Chase. Chevy Chase. Screen Youtube.com

Chevy Chase

Chevy Chase zyskał sławę dzięki serii filmów "W krzywym zwierciadle". Jego role przeszły do historii amerykańskich komedii familijnych, zrzeszając fanów na całym świecie.

Chevy Chase

Jako najlepszą rolę w karierze Chasa, typuje się postać Clarka Wilhelma Juniora w filmie "Witaj święty mikołaju". Aktor prezentuje tam najwyższą formę komediową. Obraz jest utrzymany w prześmiewczym, choć świątecznym klimacie. Z pewnością także i w tym roku zobaczymy go w ofercie którejś ze stacji.