Jakich używać kosmetyków, jak się ubierać? Polskie celebrytki lubią radzić. Kto i jak to robi?

Nasze celebrytki to kobiety o wielu talentach. Poza obowiązkami zawodowymi panie zajmują się też profesjonalnym doradztwem. Jakie rady dają polskie gwiazdy innym przedstawicielkom płci pięknej? Zobacz nasz ranking
Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. KAPIF

Miejsce 6. Grażyna Wolszczak

Gdyby nie to, że aktorka nigdy nie ukrywała swojego wieku, nie zgadlibyśmy, że ma już 53 lata. Wolszczak wygląda rewelacyjnie, dlatego nie zdziwił nas fakt, że wydała książkę "Jak być zawsze piękną, młodą i bogatą". Kto jak kto, ale gwiazda może coś na ten temat powiedzieć. W publikacji czytelniczki mogą znaleźć zarówno porady psychologiczne, jak i praktyczne wskazówki dotyczące dbania o urodę.

grażyna wolszczak

Porady ciekawe, ale książka dość słabo promowana, dlatego przyznajemy Grażynie Wolszczak miejsce 6.

Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska Kapif

Miejsce 5. Joanna Jabłczyńska

Podobną książkę, skierowaną do nieco młodszych czytelniczek, napisała Joanna Jabłczyńska. Z publikacji pt."Nastolatki dbają o urodę" fanki aktorki mogą dowiedzieć się m.in.,jak skutecznie walczyć z trądzikiem i czy warto farbować włosy. Choć Jabłczyńska nastolatką już od dawna nie jest, jej dziecięce rysy twarzy sprawiają, że 26-letnia aktorka wygląda na o wiele młodszą.

N/z Joanna Jablczynska - aktorka  Wiosenna odslona ramowki Telewizji POLSAT  Fabryka Trzciny - Warszawa, Polska. 2008-02-11  fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM  A party of Polsat tv channel  Warsaw, Poland. 2008-02-11  photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM

Wydaje nam się, że aktorka mogłaby spróbować przenieść swoje porady do Internetu i zacząć pisać bloga. Na zachętę - miejsce 5.

Kinga Rusin. Kinga Rusin. Kapif

Miejsce 4. Kinga Rusin

Prezenterka TVN również dołączyła do grona celebrytek, które radzą, jak dbać o urodę. Rusin jest współwłaścicielką firmy kosmetycznej "Pat&Rub", więc o pielęgnacji cery i makijażu wie naprawdę sporo. Gwiazda wpuściła kamery do swojej łazienki i pokazuje, jakie skarby skrywają jej przepastne szafy na kosmetyki. A w tym czasie opowiada o tym, jak dbać o twarz i zachować promienny wygląd godny gwiazdy.

kinga rusin

kinga rusin

Kingę ogląda się z przyjemnością, ale - niestety - w sieci nie ma jeszcze zbyt wielu filmików z jej radami. Czekamy na więcej! Na razie - miejsce 4.

Anna Mucha. Anna Mucha. anna-mucha.bloog.pl

Miejsce 3. Anna Mucha

Aktorka niedawno dołączyła do grona sexy mam. Jednak Mucha nie zamierza koncentrować się wyłącznie na macierzyństwie. Na swoim blogu celebrytka rozpoczęła cykl artykułów, poświęconych dbaniu o urodę. Ania pokazuje, jak zrobić efektowny makijaż za pomocą kosmetyków jednej z wiodących marek.

anna mucha

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Mucha uczy m.in., jak osiągnąć efekt tzw. smoky eyes. Ciekawi nas, czy taki perfekcyjny makijaż rzeczywiście można wykonać bez pomocy makijażystki?

Posty poświęcone trendom w makijażu ukazują się na blogu aktorki co czwartek. Jeżeli chcecie zobaczyć i dowiedzieć się więcej, musicie odwiedzić stronę gwiazdy.

Zobaczymy, jak czwartkowy cykl będzie się rozwijał. Miejsce na najniższym stopniu podium już jest!

Maja Sablewska. Maja Sablewska. Kapif

Miejsce 2. Maja Sablewska

Menedżerka gwiazd używa z kolei produktów konkurencyjnej firmy. Sablewska podpisała kontrakt z marką "Rimmel" i na swoim blogu pokazuje, jak za pomocą sygnowanych przez nią kosmetyków, przeistoczyć się w prawdziwą piękność. Maja doradza, jaki wybrać podkład, bronzer i które cienie do powiek najlepiej sprawdzą się u brunetek, blondynek i szatynek.

maja sablewska

Sablewska jest idealną reklamą swojego bloga - jej look jest zawsze perfekcyjny! Dlatego przyznajemy Mai miejsce 2.

Miejsce 1. Kasia Tusk

Nasza premierówna od ponad roku prowadzi swojego bloga "Make life easier", na którym dzieli się z czytelniczkami swoimi pomysłami na ciekawe stylizacje, dekorację wnętrz, a nawet... przepisami kulinarnymi. Córka Donalda Tuska jest też prawdziwą łowczynią okazji - wie wszystko o aktualnych wyprzedażach w znanych sieciówkach i udostępnia te informacje innym modowym maniaczkom.

kasia tusk

kasia tusk

(Screen z makelifeeasier.pl)

Kasia uwielbia też dzielić się z czytelniczkami swoimi pomysłami na fryzury i makijaż.

kasia tusk

Nie wiecie, co ugotować na obiad? Kasia Tusk doradzi i w tej kwestii.

kasia tusk

(Screen z makelifeeasier.pl)

Choć zdania co do bloga Kasi są podzielone, trzeba przyznać, że na makelifeeasier.pl można znaleźć ciekawe i inspirujące notki. Za mnogość kwestii, w których doradza Kasia, przyznajemy jej miejsce 1.

Więcej o: