Piękna Top Model, wiosenna Herbuś i Urbański z żoną, czyli kto pojawił się na pokazie mody?

Na wczorajszym pokazie marki "Joop" pojawiły się znane osobistości show-biznesu. Zobacz, kto bawił się na imprezie.

Hubert Urbański i Julia Chmielnik

Urbanski Hubert zona Julia Chmielnik

Hubert Urbański na salonach zawsze pojawia się w towarzystwie pięknej żony, Julii Chmielnik. I tym razem prezenter obejrzał pokaz mody ze swoją lepszą połową. Widać, że małżonkowie są w sobie bardzo zakochani.

Urbanski Hubert zona Julia Chmielnik

Edyta Herbuś

Herbus Edyta

Edyta Herbuś przyszła na pokaz "Joop" bez partnera Mariusza Trelińskiego. Nie mogła jednak narzekać na brak towarzystwa! Celebrytka świetnie się bawiła z Hubertem Urbańskim, jego żoną Julią i... Andrzejem Chyrą.

Urbanski Hubert zona Julia Chmielnik, Herbus Edyta

Chyra Andrzej, Herbus Edyta

Andrzej Chyra

Chyra Andrzej

Kompan Edyty Herbuś też bawił się wyśmienicie. Chyra słynie z rozrywkowego trybu życia. Na imprezie marki "Joop" pił szampana, żartował z innymi gośćmi i dzielnie pozował fotoreporterom.

Chyra Andrzej

Chyra Andrzej

Widać jednak, że aktor interesuje się modą. Chyra z zainteresowaniem przeglądał propozycje marki "Joop" na nadchodzący sezon i przymierzył nawet kilka marynarek!

Chyra Andrzej

Chyra Andrzej

Olga Borys

Borys Olga

Olga Borys zachwyciła wszystkich zgromadzonych na pokazie. Aktorka wyglądała świetnie w dopasowanych dżinsach i botkach na obcasie. Skórzana kurtka dodała jej młodzieńczego uroku. Trudno uwierzyć, że za niecałe 2 lata Borys skończy 40 lat! Dziwimy się mężowi gwiazdy - Wojciechowi Majchrzakowi, że pozwolił TAK atrakcyjnej żonie pójść na imprezę solo!

Borys Olga

Anita Kruszewska

Grabowski Andrzej zona

Bez męża na pokaz przyszła też Anita Kruszewska. Andrzej Grabowski nigdy nie przepadał za bywaniem na salonach. Na czerwony dywan wysłał jednak swoją piękną reprezentantkę.

Grabowski Andrzej zona

Ania Piszczałka

Piszczalka Ania Anna

Widok dziewczyn z "Top Model" na warszawskich salonach nikogo już nie dziwi. Tym razem finalistki programu godnie reprezentowała Ania Piszczałka. Trzeba przyznać, że modelka kwitnie. Wygląda coraz lepiej i widać, że nabrała pewności siebie, której brakowało jej jeszcze w trakcie udziału w show.

Piszczalka Ania Anna