Kto olśnił, a kto zaliczył wpadkę w minionym tygodniu. Patrick Field ocenia stylizacje polskich gwiazd

Modowe masakry i udane stylizacje.

Miejsce 5 . Najgorzej ubrani: MEZO

Mezo

Mezo zaskoczył wszystkich. Zdania o jego sobotniej kreacji są baaaardzo podzielone. Panie są zachwycone wyborem srebrnych legginsów przez pana MEZO. Panowie lekko zażenowani. Biorąc pod uwagę jego codzienny styl i gatunek muzyczny, który reprezentuje, decyzja o założeniu obcisłych legginsów wydaje się być szokująca. Czyżby Mezo wziął przykład z Michała Szpaka, który lubuje się w kontrowersyjnych strojach, czy po prostu ma do siebie dystans? Moim zdaniem cała stylizacja jest przykładem kiczu. I te łańcuchy...

Miejsce 5. Najlepiej ubrani: Joanna Jabłczyńska

Jablczynska Joanna Asia

Długo zastanawiałem się, gdzie umieścić Joannę "Wodziankę" Jabłczyńską z jej morską kreacją. Celebrytka pojawiła się w niej na obchodach Światowego Dnia Wody. Trzeba przyznać, że aktorka zabłysnęła kreatywnością i wzięła sobie do serca temat imprezy. Pojawiły się opinie, że suknia gwiazdy serialu "Na Wspólnej" przypomina wodospad. Czyli efekt został osiągnięty- każdy mówił tylko o wodzie. Ta konsekwencja zasługuje na pozytywną ocenę! Brawo Kropelko!

Miejsce 4 .Najgorzej ubrani: Kamila Łapicka

Wprawdzie żona Andrzeja Łapickiego przeszła ogromną wizualną metamorfozę, to cały czas nie potrafi zestawiać ze sobą ubrań. Kreacja patrząc na zdjęcie od góry, zapowiadała się bardzo dobrze. Efekt zniszczyły czarne, rozszerzane materiałowe spodnie i czarne balerinki. Wystarczyło założyć obcasy, zestawiając je ze skórzanymi legginsami. Cóż. Kobieta, w przeciwieństwie do męża jest młoda, więc może jeszcze poszukuje swojego stylu.

Miejsce 4. Najlepiej ubrani: Katarzyna Cichopek

Cichopek Katarzyna Kasia

Przypominając sobie poprzednie stylizacje aktorki i ulubienicy Polsatu, muszę przyznać, że tym razem Katarzyna Cichopek wygląda bardzo dobrze. Sukienka w najmodniejszym tej wiosny kolorze, bezpieczna czarna, skórzana ramoneska i buty w tym samym kolorze sprawiły, że celebrytka wyglądała całkiem dobrze. Tylko ta torebka wygląda troszkę tanio. Ale cóż... I tak nie jest źle.

Miejsce 3. Najgorzej ubrani: Grażyna Torbicka

Torbicka Grazyna

Pani Grażynko, dlaczegooooo? Trzeba przyznać, że Grażyna Torbicka świetnie się trzyma. Niestety za wszelką cenę chce wyglądać starzej. Na galę rozdania polskich nagród filmowych założyła ładną asymetryczną, zwiewną sukienkę i... na tym dobre elementy jej kreacji się kończą. Prześwitujące ciemne rajstopki, ciężkie, toporne kozaki i FUTRO, powinny być usunięte z jej garderoby na zawsze. Taka ładna kobieta, a tak się oszpeciła. Szkoda.

Miejsce 3. Najlepiej ubrani: Natalia Kukulska

natalia kukulska

Natalia Kukulska w ostatnim odcinku "Bitwy na głosy" zachwyciła swoją świecącą, czarną kreacją. Gwiazda udowodniła tym samym, że rockowy blask również bardzo do niej pasuje. Ciekawy, nietypowy garnitur, zestawiła z mnóstwem bransoletek i genialnym pierścionkiem. Niestety świetny wygląd nie uratował jej drużyny przez decyzją widzów, którzy nie chcą oglądać jej już w programie.

Miejsce 2 . Najgorzej ubrani: Małgorzata Potocka

Potocka Malgorzata

Małgorzata Potocka znowu w akcji. Tym razem zainspirowana chyba wizytą w ZOO postanowiła założyć lamparcie cętki. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie pomysł, by zestawić lamparci płaszcz z dodatkami ze skóry krokodyla. O ile tym razem świetnie dobrała fryzurę i makijaż, to zwierzyniec, który miała na sobie jest nie do przyjęcia!

Miejsce 2. Najlepiej ubrani: Beata Ścibakówna

Scibakowna Beata

Beata Ścibakówna bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Pierwsze dni wiosny sprawiły, że żona Jana Englerta wyciągnęła z szafy wiosenną, jasną sukienkę i pokazała się z najlepszej strony. Sukienka pełna klasy, zasłaniająca i odsłaniająca co powinna była strzałem w dziesiątkę. Do tego złote dodatki, świetna fryzura i piękny uśmiech! Tak Tak TAK!

Miejsce 1. Najgorzej ubrani:Urszula Grabowska

urszula grabowska

Z całym szacunkiem, ale aktorka nie ma za grosz poczucia jakiejkolwiek wrażliwości estetycznej. Gwiazdy na czerwonym dywanie powinny błyszczeć, to na nie powinny być zwrócone oczy wszystkich obecnych na imprezie gości. Niestety Urszula Grabowska wyszła z zupełnie innego założenia, zakładając okrutną suknię z nadrukiem przypominającym rozlaną szarą farbę. Źle dobrany fason, sprawia, że aktorka wygląda bardzo niekobieco. Gwoździem do trumny jest fryzura. Włosy zaczesane w kok postarzyły ją. A aktorka ma niespełna 35 lat... Stylista potrzebny od zaraz!

Miejsce 1. Najlepiej ubrani: Kinga Preis

Preis Kinga

Kinga Preis olśniewa na każdej imprezie, na której się pojawia. Bardzo kobieca sukienka, podkreślająca atuty zdolnej aktorki. Wiosenna kreacje, świetnie zestawiona z delikatnym makijażem, zdaje się być idealnym wyborem. Do tego lekko połyskujące kremowe buty i zasłużona statuetka. Gratuluję wyczucia stylu i talentu aktorskiego!

Więcej o: