Szyc całujący Majewskiego i dziwna stylizacja Książkiewicz . Co się działo na premierze Kac Wawa?

Premiera przyciągnęła wielu celebrytów.
Plakat do filmu Kac Wawa Plakat do filmu Kac Wawa mat. prasowe

Kac Wawa, czyli polskie "Kac Vegas"

O filmie "Kac Wawa" już od jakiegoś czasu mówiło się bardzo wiele. Początkowo jego produkcję uznano za kiepski żart. Później okazało się, że faktycznie trwają zdjęcia do filmu inspirowanego kultowym już, amerykańskim hitem "Kac Vegas". Producenci twierdzą, że filmy łączy tylko podobny tytuł, fabuła jest oparta na faktach, a scenariusz powstał na długo przed amerykańskim hitem. Spece od wizerunku uznali, że idealnym pomysłem na promocję obrazu Łukasza Karwowskiego, będzie zatrudnienie Dody, która zaśpiewa rockową piosenkę do filmu. I w końcu, po kilku miesiącach plotek, odbyła się oficjalna premiera " Kac Wawy", na której pojawiła się śmietanka polskiego szoł- biznesu. Zobaczcie, jak bawiły się gwiazdy.

Agata Młynarska. Agata Młynarska. Kapif

Były prezenterki...

Odkąd Agata Młynarska przeszła stylową metamorfozę, pokazuje się na wszystkich imprezach. Bardzo słusznie, bo w przeciwieństwie do Anny Popek, która również skorzystała z zaproszenia, wyglądała fenomenalnie i stylowo.

anna popek, kac wawa, premiera

Anna Bałon. Anna Bałon. KAPIF

Były Top Modelki...

Mimo, że Bałon nie wygrała Top Model lansuje się jak może. Pojawia się na wielu imprezach, wkraczając z impetem w świat celebrytów. Jak widać, na salonach czuje się bardzo swobodnie. Aż trudno w niej poznać szarą myszkę z TVN-owskiego show.

Balon Anna

Katarzyna Paskuda. Katarzyna Paskuda. KAPIF

A także fotomodelki na emeryturze...

Nieaktywna zawodowo fotomodelka Katarzyna Paskuda, wzbudziła wiele kontrowersji swoją wyzywającą stylizacją. Przebrana za panią policjant modelka, kusiła swoimi wyeksponowanymi odpowiednio piersiami.

Antoni Pawlicki i Antoni Pawlicki w towarzystwie pięknych kobiet. Antoni Pawlicki i Antoni Pawlicki w towarzystwie pięknych kobiet. KAPIF

Byli też aktorzy młodsi...

Na premierze mogliśmy spotkać aktorów młodszego pokolenia. Pojawił się, będący na Topie Antoni Pawlicki, którego możemy oglądać na ekranach kin w filmie "Big Love"

Borys Szyc. Borys Szyc. KAPIF

Pojawili się aktorzy nieco starsi...

Na imprezie nie mogło zabraknąć Borysa Szyca, odtwórcy głównej roli "Kac Wawy"

Andrzej Chyra. Andrzej Chyra. KAPIF

I kilku innych aktorów...

Premiera przyciągnęła także Andrzeja Chyrę, który chciał zobaczyć nową produkcję, w której zagrali jego koledzy z branży. Fotoreporterzy przyłapali także Mariusza Pujszo i Marka Włodarczyka, tryskających humorem.

Pujszo Mariusz

Wlodarczyk Marek

Anna Prus. Anna Prus. KAPIF

Pojawiły się piękne aktorki...

Na imprezie nie mogło zabraknąć pięknych kobiet. Niesamowicie kobieco zaprezentowała się Anna Prus, odtwórczyni roli Klaudii. Chętnie pozowała przed fotoreporterami, którzy docenili urodę i wdzięk aktorki.

Prus Anna

Weronika Książkiewicz. Weronika Książkiewicz. KAPIF

Aktorki w dziwnych stylizacjach...

Niektóre gwiazdy, mimo swojej urody, starają się za wszelką cenę oszpecić. Jedną z takich gwiazd, która zaprezentowała się na premierze, była Weronika Książkiewicz...  A na "Viva Comet" wyglądała tak ładnie...

Ksiazkiewicz Weronika

Agnieszka Włodarczyk z psem. Agnieszka Włodarczyk z psem. KAPIF

I aktorki w towarzystwie psa...

Niektóre aktorki zamiast towarzystwa swoich życiowych partnerów, na oficjalnej imprezie pojawiły się... z psem. Agnieszka Włodarczyk chwaliła się swoim uroczym, włochatym czworonogiem. W przeciwieństwie do aktorki, nie wyglądał na zachwyconego.

Michał Milowicz z partnerką. Michał Milowicz z partnerką. KAPIF

Inni wybrali towarzystwo partnerów...

Michał Milowicz na premierę swojego nowego filmu wybrał się z aktualną, bardzo atrakcyjną partnerką. Od dawna niewidywany na imprezach nie chciał pozować fotografom. Został złapany w biegu.

Doda z rodzicami. Doda z rodzicami. KAPIF

A Doda pokazała rodziców...

Tym razem Doda uznała, że nie będzie promować swojego partnera, Błażeja Szychowskiego. Na premierę filmu zaprosiła swoich rodziców. Gwiazda, która nagrała piosenkę promującą film, wielokrotnie w wywiadach podkreślała, jak wiele im zawdzięcza.

Doda Rabczewska Dorota mama matka ojciec tata rodzice

Misiek Koterski. Misiek Koterski. KAPIF

Pojawił się rownież showman

Zgłodniały Misiek Koterski odpowiednio przygotował się na seans filmowy. Bez popcornu i Coli ani rusz.

Borys Szyc i Szymon Majewski. Borys Szyc i Szymon Majewski. KAPIF

Inny całuśny showman gratuluje Szycowi...

To już druga impreza, na której Szymon Majewski pojawił się przebrany za kobietę. Czy powinniśmy się martwić? Ależ skąd. Nowe wcielenie showmana, to element jego nowego programu, który już niebawem pojawi się na naszych ekranach. Majewski zachwycony najnowszą rolą Szyca postanowił złożyć mu gratulacje. Szyc z kolei zachwycał się sztucznymi piersiami kolegi.

Majewski Szymon, Szyc Borys

Doda i Szymon Majewski. Doda i Szymon Majewski. KAPIF

...chce rozmawiać z Dodą...

Majewski uznał, że wypyta Dodę, o szczegóły jego związku z Szychowskim. Najwyraźniej Rabczewska nie była zainteresowana rozmową z przebierańcem.

Ryszard Kalisz i Szymon Majewski. Ryszard Kalisz i Szymon Majewski. KAPIF

... i przepytuje zachwyconego Kalisza.

Majewski spotkał na pokazie filmu również posła Ryszarda Kalisza. Polityk jest znany z tego, że chętnie pojawia się na różnego rodzaju eventach. Ciekawe o co zapytał go znany showman...

Aleksandra Nieśpielak, Borys Szyc i Agnieszka Włodarczyk. Aleksandra Nieśpielak, Borys Szyc i Agnieszka Włodarczyk. KAPIF

W końcu przyszedł czas na pokaz filmu...

Borys Szyc nie mógł się doczekać, aż zobaczy swoją postać w trójwymiarze na wielkim ekranie. W oczekiwaniach towarzyszyły mu Aleksandra Nieśpielak i Agnieszka Włodarczyk.

Weronika Książkiewicz. Weronika Książkiewicz. KAPIF

A po pokazie gwiazdy dyskutowały....

Weronika Książkiewicz po obejrzeniu filmu, nie mogła się powstrzymać od komentarzy. Wraz z koleżanką Martą Dąbrowską wspominała najzabawniejsze sceny. Ciekawe, czy film jej się podobał...

Andrzej Chyra. Andrzej Chyra. KAPIF

... niekrótrzy jedli...

Jak to na premierach bywa, nie zabrakło jedzenia i alkoholu. Andrzej Chyra został przyłapany przez fotoreporterów na podjadaniu ciastek.

Anna Prus i Marek Włodarczyk. Anna Prus i Marek Włodarczyk. KAPIF

... inni pozowali do wspólnych gwiazdorskich zdjęć...

Marek Włodarczyk był pod wielkim wrażeniem niesamowitej urody Ani Prus. Zwykle niechętnie pozuje fotoreporterom, ale w towarzystwie Prus nawet się uśmiechał. Do wspólnych zdjęć pozowali także Doda i Borys Szyc. Wyglądali na niesamowicie zadowolonych ze swojego towarzystwa.

Doda Rabczewska Dorota, Szyc Borys

Anna Bałon, Borys Szyc. Anna Bałon, Borys Szyc. KAPIF

... rozmawiali przez telefon...

Borys Szyc pozował również do zdjęć z Anią Bałon. Coś nam się wydaje, że nie mieli za dużo wspólnych tematów, skoro zamiast ze sobą, rozmawiali przez telefon.

Balon Anna, Szyc Borys

Doda. Doda. Kapif

... a Doda pokazała pupę.

Doda nie byłaby sobą, gdyby nie pokazała kawałka piersi, albo pupy. Tym razem postawiła na prezentację tylnej części swojego ciała.

doda, kac wawa, premiera

Więcej o: