Pokaz La Manii w Londynie. Jak ubrały się polskie gwiazdy?

Czy znane Polki ubrały się na światowym poziomie? Która wyglądała najlepiej? Zagłosuj w sondzie!
Joanna Przetakiewicz. Joanna Przetakiewicz. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Joanna Przetakiewicz

Dyrektor kreatywna marki La Mania jest niewątpliwie utożsamiana z wielką klasą, pięknem i bogactwem. W czwartek w Londynie odbył się pokaz najnowszej kolekcji tej marki. Joanna Przetakiewicz, przyjaciółka słynnego kreatora mody Karla Lagerfelda, zaprezentowała się tego wieczora w białej sukni (oczywiście marki La Mania), dobierając do tego charakterystyczne dla siebie nakrycie głowy. Tym razem postawiła na ozdobę z czarnych piór.

Tatiana Okupnik Tatiana Okupnik PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Tatiana Okupnik

Odkąd Tatiana Okupnik dostała posadę w TVN-owskim "X-Factorze", coraz częściej jest widywana na salonach. Na pokaz La Manii, Okupnik wybrała białą klasyczną sukienkę z dużym dekoltem. Zestawiła ją z niebieskimi dodatkami: delikatnym łańcuszkiem, przypominającym serce oceanu z filmu "Titanic", chabrowymi butami z odsłoniętym czubkiem i błękitno-szarą kopertówką. Niestety dodatki nie uratowały stylizacji, a Okupnik zaprezentowała się po prostu nijako. Szkoda.

Katarzyna Niezgoda. Katarzyna Niezgoda. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Katarzyna Niezgoda

Partnerka Tomasza Kammela nie opuszcza ostatnio żadnego eventu. Kierująca marką Deni Kler Niezgoda, musi być na bieżąco z wszelkimi trendami w świecie mody. Od kilku miesięcy można zauważyć widoczną zmianę w wizerunku bizneswoman. Na pokazie La Manii Katarzyna Niezgoda pojawiła się w małej czarnej sukience obszytej cekinami. Wyglądała naprawdę dobrze.

Kate Rozz Kate Rozz PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Kate Rozz

Świeżo upieczona żona Piotra Adamczyka na imprezach czuje się jak ryba w wodzie. Oczywiście nie zabrakło jej również na pokazie kolekcji domu mody Joanny Przetakiewicz. Rozz pojawiła się w seksownej półprzezroczystej kreacji, mocno eksponującej biust. Aktorka właśnie wykorzystuje swoje pięć minut. Tylko czy tędy droga... Podoba Wam się?

Anja Rubik. Anja Rubik. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Anja Rubik

Najsłynniejsza polska modelka Anja Rubik również skorzystała z zaproszenia marki La Mania i uświetniła prezentację najnowszej kolekcji swoją obecnością. Na tę okazję wybrała suknię Chanel, przypominającą gigantyczną zasłonę. Zdecydowała się dobrać do niej czarne botki, złotą biżuterię i czarną kopertówkę. Naszym zdaniem wyglądała nieciekawie.

A Waszym zdaniem, która wyglądała najlepiej?