Orzechowska wraca do gry

Co nowego u celebrytki, która niedawno wyszła z aresztu?
Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. KAPIF

Skąd się wzięła Orzechowska?

Agnieszka Orzechowska to dość specyficzne zjawisko polskiego show-biznesu. Tak naprawdę nie wiadomo, w którym momencie zaczęła funkcjonować jako celebrytka. Zrobiło się o niej głośno latem 2010 roku, a wszystko za sprawą rzekomego romansu z Radkiem Majdanem. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" Agnieszka powiedziała wtedy:

Radek i ja jesteśmy parą. To bardzo świeża sprawa. Jest cudownie i liczę, że tak pozostanie- cieszyła się Orzechowska.

Majdan nie potwierdzał jednak rewelacji swojej "dziewczyny". Wręcz przeciwnie - w oświadczeniu prasowym stanowczo zdementował te pogłoski.

radek majdan

Orzechowska wiedziała jednak, jak wykorzystać 5 minut popularności. Sama ochrzciła się "polską Angeliną", twierdząc, że jest łudząco podobna do amerykańskiej aktorki. I zaczęła próbować swoich sił w show-biznesie.

agnieszka orzechowska

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. BOGOBOGO

Szybka kariera

"Polska Angelina" od początku starała się udowodnić, że jest osobą o wielu talentach. Poza lansowaniem się na salonach, które stało się jej głównym zajęciem, chwytała się też innych rzeczy. Okazjonalnie występowała w epizodach, rozwijała też swoją karierę modelki, pozując głównie do pism dla panów. Przy okazji żaliła się oczywiście w mediach na ciężki żywot modelek:

Wiele dziewczyn uważa, że praca modelki to czysta przyjemność, sława oraz niekończące się zaproszenia na najlepsze imprezy. Rzeczywistość jednak wygląda zupełnie inaczej. Kilkugodzinne pozowanie, często w ciężkich warunkach oraz ciągła dyscyplina żeby utrzymać wagę oraz dobrą formę to naprawdę ciężka praca - mówiła w jednym z wywiadów.

agnieszka orzechowska

agnieszka orzechowska

Szybko stała się etatową celebrytką. Otwarcie nowego hipermarketu, występ w telewizji śniadaniowej, urodziny kolorowego magazynu - Orzechowska przyjmowała praktycznie każde zaproszenie, które gwarantowało jej uwagę mediów. I pojawiała się na czerwonym dywanie w mniej lub bardziej (nie)udanych stylizacjach.

Agnieszka Orzechowska

agnieszka orzechowska

agnieszka orzechowska

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Plotek Exclusive

Skandalistka

Agnieszka była bohaterką kilku skandalików na salonach. Zazwyczaj chodziło o hmm, jakby to powiedzieć, nadmierne eksponowanie wdzięków i nieco wulgarne pozy.

agnieszka orzechowska

Agnieszka Orzechowska

Zwierzątko na salonach

Orzechowska zapewniła sobie zainteresowanie mediów również z innego powodu. W pewnym momencie na różnych imprezach i bankietach zaczęła pojawiać się ze swoją pupilką, małą małpką. Sporo osób krytykowało "Angelinę" za wykorzystywanie zwierzątka i zabieranie go ze sobą do hałaśliwych klubów. Celebrytka odpierała te zarzuty, twierdząc, że swoją małpkę bardzo kocha. Chwaliła się też, że za zwierzaka zapłaciła 7 tysięcy złotych.

agnieszka orzechowska

agnieszka orzechowska

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. FORUM

Kłopoty z prawem

Dobra passa modelki nie trwała długo. Pod koniec ubiegłego roku Orzechowską spotkała przykra niespodzianka. W czasie awantury między nią a jej partnerem musiała interweniować policja. Przy spisywaniu danych Agnieszki funkcjonariusze odkryli, że jest ona poszukiwana listem gończym! Orzechowska była oskarżona o udzielanie narkotyków. Policja zawiozła modelkę do aresztu, ale tam zaczęły się prawdziwe problemy. Orzechowska wzięła ze sobą małpkę i nie chciała zostawić jej bez opieki. Dopiero po kilku godzinach funkcjonariuszom udało się ustalić, kto mógłby zająć się zwierzakiem.

agnieszka orzechowska

Orzechowska opuściła areszt przed Bożym Narodzeniem. Najwyraźniej pobyt za kratkami bardzo jej się spodobał:

To były przymusowe wakacje dla mnie. Świetnie się bawiłam, jedzonko było też świetne- mówiła na łamach "Super Expressu".

Już wtedy celebrytka miała pomysł na to, jak powrócić na salony.

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Krzysztof Kozanowski

Czas na karierę muzyczną?

Jak donosi nasz informator, Orzechowska pracuje właśnie w studiu nagraniowym nad nową piosenką. Jej nagranie obiecała swoim fanom (?!) tuż po wyjściu z aresztu. Teledysk do utworu również ma powstać w tym miesiącu.

agnieszka orzechowska

agnieszka orzechowska

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Facebook

Rozstanie i co dalej?

A co z życiem prywatnym Agnieszki? Celebrytka właśnie rozstała się ze swoim facetem, któremu notabene w dużym stopniu zawdzięczała pobyt w areszcie (to on wezwał policję w czasie awantury domowej). Sądząc po ostatnim wpisie na Facebooku - Orzechowska nie była długo singielką:

Kochani! Już nigdy nie dam się oszukać ani "kupić" za bukiet róż,czekoladki i odwiedziny w więzieniu. Już nie będę płakać przez faceta!!!Wracam do gry silna i gotowa na wszystko. I nareszcie czuję, że jestem kochana przez kogoś, kto mnie docenia!!! Pozdrawiam cię bejbe! Kisss!Już wkrótce poszalejemy razem na śniegu. Zaczynam przymierzać kombinezon narciarski:) - zdradziła Orzechowska.

A do tego dołączyła fotki. Rozbierane, czyli po staremu. Niereformowalny przypadek? :)

agnieszka orzechowska, polska angelina

agnieszka orzechowskaagnieszka orzechowska