Uciekają z Polski na święta

Sławni Polacy wolą gwiazdkę za granicą...

Edyta Górniak

Edyta Górniak, nadal marząca o międzynarodowej karierze, postanowiła iść za ciosem i spędzić Boże Narodzenie w miejscu, które ma zapewnić jej światowy sukces. Uda się więc do Singapuru, gdzie zapewne połączy przyjemne z pożytecznym - egzotyczny klimat i sprawy zawodowe związane z promocją jej płyty na azjatyckim rynku.

Radosław Majdan Radosław Majdan Forum

Radosław Majdan

Radkowi Majdanowi zamarzyły się święta w egzotycznym klimacie. Zamiast karpia i czerwonego barszczu, będzie miał okazję skosztować kuchni tajskiej bo zdecydował w Boże Narodzenie zwiedzić właśnie Tajlandię.

Joanna Krupa Joanna Krupa Forum

Joanna Krupa

Nasza tap madl postanowiła wraz z narzeczonym oddać się rozkoszom białego szaleństwa. Dżoana, wyjeżdża na 8 dni do Aspen, gdzie spędzi święta z dala od Polski i wszelkich spraw absorbujących jej tętniąca życiem karierę.

Marcin Tyszka Marcin Tyszka Forum

Marcin Tyszka

Naczelny fotograf "Top Model. Zostań modelką" też preferuje azjatyckie klimaty. Ostatnio zwierzył się, że święta w Polsce zdecydowanie go nie kręcą :

W moim warszawskim mieszkaniu nie ma choinki, za to pod koniec roku pojawiają się trójwymiarowe papierowe zwierzęta z chińskiego horoskopu... Od szaroburej aury w Polsce wolę upał w Tajlandii czy w Singapurze. Ktoś tęskni za zapachem jodły, ja uwielbiam obwieszone kiczowatymi ozdobami i lampionami ulice i domy w Bangkoku.
Magda Gessler Magda Gessler Forum

Magda Gessler

Od świąt w Polsce woli Boże Narodzenie w Kanadzie czyli tam gdzie mieszka jej ukochany partner Waldemar. Ale Magda, jak to Magda... dodatkowo ma swoje kulinarne patenty z tej okazji:

Choinkę przygotuję w tym roku w nowym domu w Kanadzie. Razem z mężem zaprosiliśmy już rodzinę. Jak zwykle zamówię śledzie z Białorusi - są lepsze niż te polskie - i ugotuję barszcz z białoruskich żółtych buraków. Obowiązkowo zrobię też łososia z prawdziwkami i metrowy makowiec - zdradza swoje świąteczne plany.
Doda Doda Forum

Doda

Doda tym razem wybrała Karaiby. Ze swoim ukochanym Błażejem chcą w ten świąteczny czas relaksować się w ciepłym słońcu i zażywać morskich kąpieli...

Nergal Nergal Forum

Nergal

Nergal nie zdradził dokładnie miejsca w którym spędzi święta, ale jak można było się domyślić już zapowiedział, że  Bożego Narodzenia nie cierpi i ma zamiar wyjechać w ciepłe kraje. Oby nie spotkał się z Dodą i Błażejem na Karaibach...