Wstydliwe sprawki Pudziana. Tego o nim nie wiecie

Czego nie wiecie o idolu?
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski KAPIF.PL/KAPIF

Czego nie wiemy o Mariuszu Pudzianowskim?

Najsilniejszy Polak, mistrz Europy oraz świata w konkursach "Strongman". Uwielbiamy przez fanów tego sportu oraz widzów telewizyjnych. "Ideał"? Chyba nie do końca. Oficjalnie o Pudzianie wszyscy mówią pochlebnie, anonimowo, szczególnie jego znajomi, maja do powiedzenia zupełnie coś innego. W ostatnim numerze "Wprost" ukazał się obszerny artykuł na temat gwiazdy, z którego możemy dowiedzieć się to, czego wcześniej nikt o Pudzianie nie wiedział. Poznajcie najciemniejsze sekrety sportowca!

Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski Kapif

Problemy z kobietami

Mariusz Pudzianowski wciąż jest kawalerem. Dlaczego? Przecież o jego względy walczy tłum kobiet. Jego wolny stan powoduje, że interesują się nim nie tylko fani sportu, ale i  fanki. Pudzian jest bardzo ostrożny, jeżeli chodzi o kobiety. Według tygodnia "Wprost", gwiazdor odrzuca zaloty, bo boi się, że kobiety lecą na jego pieniądze. A jak głoszą plotki, majątek Pudziana jest ogromny, a on sam - skąpy!

Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski Kapif

Dusigrosz?

Znajomi Pudzianowskiego mówią "Wprost", że o jego "skąpstwie" można opowiadać tysiące anegdot.

Na przykład unikał płacenia za parking. Opanował do perfekcji wyjeżdżanie z parkingu dwoma samochodami. Zderzak w zderzak. Fotokomórka rejestrowała jeden, a Mariusz cieszył się, że oszczędził pięć euro - mówi kolega Pudzianowskiego.
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski kapif

Za każdy występ chce pieniądze

Mariusz Pudzianowski uchodzi w środowisku za człowieka mającego smykałkę do interesów. Był aktorem, śpiewał w zespole "Pudzian Band", ma swoją weselną salę "U Pudziana" mieszczącą się w Białej Rawskiej, ma swoją szkołę ochroniarską "Pudzian Academy". Jak wylicza "Wprost", Pudzian za każdy występ żąda pieniędzy. I nie ważne, czy jest to bankiet, impreza urodzinowa, konkurs, promocja w sklepie. Pudzian zawsze się zgodzi, wystarczy mu zapłacić.

Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski kapif

Płatne wywiady

To, co gwiazdy robią przeważnie za darmo, Pudzianowski robi za kasę. Tygodnik 'Wprost" chciał poprosić sportowca o wypowiedź do artykułu. Menadżerka Barbara Demczuk, która dba o interesy swojego gwiazdora, oznajmiła:

Kwota poniżej 1000 złotych nie wchodzi w grę.
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski kapif

Doping?

Mariusz Pudzianowski w wielu wywiadach (których udziela od lat) przekonywał, że doping u sportowców jest niedopuszczalny i on mówi temu zjawisku kategoryczne "nie". Ale jakiś czas temu były trener Mariusza oskarżył go o zażywanie testosteronu. Agnieszka Jabłońska, która jest znajomą Pudziana, mówi otwarcie:

Załatwiłam raz koks dla Pudziana - mówi dla "Wprost"

Jabłońska zdradza również, że gdy strongman siedział za kratkami, zaczęli pisać do siebie listy. I wtedy też załatwiała mu "towar":

Prosił, to załatwiłam. Co? Ruską metę.
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski kapif

Ile w tym prawdy?

Odważny artykuł "Wprost", sami przyznacie. Ile w nim jest prawdy, a ile podkoloryzowanych historii zawistnych znajomych Pudzianowskiego? Pewne są historie o płatnych występach i wywiadach (potwierdza to wypowiedź menadżerki) i opowieść o więzieniu (tego Pudzian nigdy nie ukrywał). Co z resztą? To wie najlepiej sam Pudzianowski. Kiedy o tym opowie? Może nigdy. W końcu wiele z tych spraw to "trudne sprawy".

 

Więcej o:
Komentarze (79)
Wstydliwe sprawki Pudziana. Tego o nim nie wiecie
Zaloguj się
 • cookie335

  Oceniono 28 razy 16

  Nie no, pogratulować znajomych ....

 • babe83

  Oceniono 12 razy 12

  Co do tego, ze bierze kase za wystep w miejscu publiczny to co sie dziwic ma za darmo komus reklame robic? Ale jezeli chodzi o to parkowanie - to nie jest oszczednosc ani skapstwo to jest zwykle zlodziejstwo...!!!!

 • princess_leya

  Oceniono 13 razy 9

  Tjaaa, problemy z kobietami :)))... Może dlatego, że branie sterydów i innych środków dopingowych powoduje zaburzenia erekcji, pryszcze na całym ciele, itp. Ot i tajemnica rozwiązana, :DDDDDDDD...

 • ppo

  Oceniono 12 razy 8

  Jest skąpym wieśniakiem z kryminalną przeszłością, w dodatku brzydki i mu nie staje. Zdziwiłbym się, gdyby jakaś chciała z nim być. Nawet te, co tylko na kasę lecą omijają go, bo co im po kasie skąpca.

 • jenny28

  Oceniono 13 razy 7

  Dla mnie to zwykły wieśniak

 • czeyo

  Oceniono 7 razy 7

  cos mi sie wydaje,ze jest odwrotnie.to kobiety uciekaja od notorycznego skapca.jako starzec ozeni sie z pusta cwaniaczka. tak moze wygladac jego strategia

 • odchudzacz

  Oceniono 10 razy 6

  Z kobietami mu nie teges, to pewnie przez koks...

 • mingolongo

  Oceniono 13 razy 5

  Ziut jest zwykłym burakiem i w dodatku krypto-pedałem który się w zyciu do tego nie przyzna i żyje w kłamstwie bo w środowisku takich prymitywów gejostwo to wyrok i stygmat nie do udźwignięcia.

 • jenny28

  Oceniono 11 razy 5

  może jest gejem:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX