Oni zrobili karierę przed 20-stką cz.1

Zrobili karierę przed dwudziestymi urodzinami.
Maciej Musiał. Maciej Musiał. KAPIF

Maciej Musiał

Przedstawiamy Wam gwiazdy, które zrobiły karierę przed dwudziestymi urodzinami. Jedni postawili na komercję i imprezy. Inni na rozwój talentu. Zobaczcie, kto znalazł się w zestawieniu.

Ten 16-letni aktor zadebiutował w "Plebanii". Później regularnie pojawiał się na małym ekranie. Zajął się także dubbingiem. Popularność zdobył dzięki roli jednego z synów państwa Boskich - w "Rodzince.pl". Musiał z miejsca stał się idolem uczennic gimnazjów.

Tola Szlagowska. Tola Szlagowska. KAPIF

Tola Szlagowska

Szlagowska zaczynała jako jedna z wokalistek grupy Blog 27. Wydała dwie płyty, później wyjechała do Stanów, żeby kontynuować naukę. Uczyła się tam pilnie i niedawno nawiązała współpracę z Mają Sablewską. Pod jej skrzydłami nagrywa płytę. W międzyczasie chodzi na imprezy.

Ola Radwańska. Ola Radwańska. KAPIF

Ola Radwańska

Ta świetnie zapowiadająca się 18-letnia aktorka zadebiutowała w filmie "Ciało". Potem przyszły rólki w polskich serialach. W 2010 roku wygrała casting do produkcji TVN "Przepis na życie". Gra Manię, córkę głównej bohaterki. Niedawno Ola wystąpiła w "Sali Samobójców". Ambitnie!

Iga Krefft. Iga Krefft. KAPIF

Iga Krefft

Ula Mostowiak - z tej roli kojarzą ją wszyscy fani "M jak miłość". Niewielu wie, że zaczynała w Teatrze Roma. Za wzór stawia sobie Meryl Streep. Na razie jednak idzie inną drogą niż jej idolka.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska KAPIF

Agnieszka Kaczorowska

Gdyby nie rola Bożenki Lubicz, 19-letnia Agnieszka Kaczorowska zajęłaby się tylko tańcem. Kaczorowska oprócz aktorstwa jest Młodzieżową Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł zdobyła w 2010 roku). I to jaką śliczną!

Ewa Farna. Ewa Farna. KAPIF

Ewa Farna

Jej mocny głos utorował jej drogę do sławy. Mimo ogromnej popularności Farna nadal jest skromną dziewczyną. 18-latka nie przejmuje się kąśliwymi uwagami na temat jej wagi (ostatnio trochę się jej przytyło). Na przekór zaczęła reklamować nawet kanapki... Plus za dystans do siebie!

Ania Karczmarczyk. Ania Karczmarczyk. KAPIF

Anna Karczmarczyk

Kaczmarczyk pierwszy raz wystąpiła w 2003 roku w serialu "Na Wspólnej". Potem był debiut na dużym ekranie w "Galeriankach", który odbił się szerokim echem. Mocna rola miała być zapowiedzią czegoś większego. Teraz 20-latka występuje w "M jak Miłość".

Więcej o: