Tego wolelibyście o gwiazdach nie wiedzieć!

Kompromitujące szczegóły z życia celebrytów.
angelina jolie, jennifer aniston, robert pattinson. angelina jolie, jennifer aniston, robert pattinson. Photorazzzi/ AP Ina Fassbender/ AP

Styliści z Hollywood przerywają milczenie!

Brytyjski magazyn "Star" opublikował listę najbardziej kompromitujących (i najpilniej strzeżonych) sekretów z życia gwiazd. Informacje na ten temat gazeta pozyskała od współpracujących z celebrytami  stylistów. Ciekawe, czy informatorzy ci będą mieli czego szukać w Hollywood, jeśli ich nazwiska wyjdą na jaw?

angelina jolie. angelina jolie. PETER BROOKER / REX FEATURES/EAST NEWS/Peter Brooker / Rex Features

Angelina Jolie

Nie było dla was nigdy podejrzane, że ważąc nieco ponad 40 kg, Angelina Jolie pochwalić się może kształtną, apetyczną pupą? Otóż nic tu apetycznego - kształtna pupa aktorki to korekcyjne majtki ze specjalnymi silikonowymi wkładkami na pośladkach. Sexy?

brad pitt. brad pitt. pr photos

Brad Pitt

Długie języki stylistów poruszyły też temat drugiego członka tandemu "Brangelina" - Brada Pitta. Jego sekret jest chyba jeszcze bardziej kompromitujący, niż wypychane majtki jego ukochanej. Brad Pitt się nie kąpie! Nie lubi i już.

Jeniifer Aniston

Wszyscy wiedzą, że Aniston przywiązuje szczególną wagę do swoich włosów. Ale że aż tak? Lubi gdy włosy są puszyste i błyszczące (kto by nie lubił), w związku z tym poddaje się zabiegom fryzjerskim nawet kilka razy dziennie. Ponoć w razie nagłej potrzeby podcięcia końcówek dzwoni do swojego fryzjera w środku nocy.

Robert Pattinson

Robert Pattinson ma grzybicę paznokci. I nie rozwijajmy tego tematu.

Sienna Miller. Sienna Miller. Sienna Miller, materiały prasowe Piaget

Sienna Miller

Sienna Miller jest uzależniona od biustonoszy typu push-up - bez takiej bielizny nie wychodzi z domu. Co innego majtki, które są według niej całkowicie zbędne. Jej stylistka przypuszcza, że Miller nie ma nawet jednej pary.

Więcej o: