Katarzyna Skrzynecka - jej droga do szczęścia

Życie gwiazdy nie było usłane różami, ale teraz wychodzi na prostą.
Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. KAPIF

Mężczyźni gwiazdy

Pierwszy medialny związek gwiazda stworzyła z Faridem Lakhardem. Byli nawet zaręczeni, ale w 2002 roku się rozstali. Skrzynecka niedługo potem poznała komisarza Komendy Głównej Policji, Zbigniewa Urbańskiego. To miała być miłość do grobowej deski. Zaprosiła go nawet do udziału w swoim teledysku.

Katarzyna Skrzynecka, Zbigniew Urbański. Katarzyna Skrzynecka, Zbigniew Urbański. KAPIF

Rozwód

Rozstanie z Urbańskim zaskoczyło wiele osób. Media długo spekulowały, że powodem tego był romans policjanta z producentką TVN, Katarzyną Gawrońską.  Skrzynecka rozpoczęła medialną wojnę z niewiernym mężem. Postanowiła nawet unieważnić ich ślub kościelny. Sprawa ciągnie się jednak już od dwóch latach bez konkretnych rezultatów...

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. KAPIF

Reklama pasztetów

Gwiazda postanowiła promować swoim nazwiskiem znaną markę pasztetów. Wywołało to niemałe poruszenie! Zastanawiający wydawał się fakt, że billboardy z twarzą gwiazdy pojawiły się tylko w niewielkich miejscowościach. Na szczęście (lub nie) wszyscy mogli zobaczyć reklamę w telewizji. I choć minęło już kilka lat, za aktorką nadal ciągnie się przydomek "Królowej Pasztetów". A niezadowoleni klienci wysyłają anonimowe listy, z żądaniem by oddała im pieniądze...

Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka KAPIF

Taniec z Gwiazdami

W pierwszej edycji tańczyła, w drugiej natomiast zastąpiła Magdę Mołek. Szturmem zdobyła serca widzów i gwiazd, biorących udział w show. Jej miłe usposobienie przyciągało miliony przed telewizory. Wszyscy byli zaskoczeni, gdy TVN zrezygnował z jej usług, bo Natasza Urbańska to już nie to samo. Jest jednak szansa, że Skrzynecka wróci w następnej odsłonie show.

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. KAPIF

Z modą nie za pan brat

O ile jej podejście do uczestników "Tańca z Gwiazdami" nie budziło zastrzeżeń, to jej kreacje tak. Skrzynecka była krytykowana za brak klasy i wyczucia trendów. Tajemnicą poliszynela były jej kłótnie ze stylistką TVN, Dorotą Williams. Przepychanki między paniami zwykle kończyły się ustąpieniem tej drugiej. Prowadząca show lubiła postawić na swoim, choć prawie nigdy nie wyszła na tym dobrze.

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki. Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki. KAPIF

Ślub z najlepszym przyjacielem

Skrzynecka długo wracała do siebie po rozwodzie. Wsparcia udzielał jej wieloletni przyjaciel, Marcin Łopucki. Po jakimś czasie zakochali się w sobie i wzięli ślub. Wydaje się, że przy mistrzu fitnessu odnalazła spokój. Oboje są na bakier z modą i wydają się być ze sobą  szczęśliwi.

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. KAPIF

Poronienia

Z nowym mężem Skrzynecka kilkakrotnie starała się o dziecko. Niestety, nigdy nie mogła donieść ciąży. Przykre były tym bardziej artykuły na ten temat w kolorowej prasie. Wydawało się, że gwiazda jest na skraju załamania.

Katarzyna Skrzynecka w ciąży. Katarzyna Skrzynecka w ciąży. KAPIF

Dziecko i nowa praca

W kwietniu okazało się, że aktorka jest w ciąży. Skrzynecka pokazywała się na wielu imprezach, do ostatniej chwili pozowała fotoreporterom. Kilka dni temu Łopuccy zostali rodzicami dziewczynki. Skrzynecka będzie miała też do czego wrócić po urlopie macierzyńskim. Tuż przed porodem zaczęła prowadzić "Miłość jak z powieści" w Polsat Cafe. Wszystko wydaje się więc być w porządku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.