Dzieci sławnych rodziców cz.2

Są dziećmi popularnych osób , ale czy potrafią zaoferować coś więcej?
Paulina Holtz Paulina Holtz KAPiF

Paulina Holtz

Jest córką Joanny Żółtowskiej, znanej szerszej publiczności z roli pani Surmaczowej w "Klanie". Paulina gra w nim razem z mamą, jednak niewiele osób o tym wie, bo rzadko podkreślają pokrewieństwo. Holtz dzięki innemu nazwisku robi karierę na własny rachunek. Poza pracą w serialu występuje w teatrze i promuje markę Lilou. Prywatnie wychowuje dwie córki.

Maria Niklińska Maria Niklińska KAPiF

Maria Niklińska

Córka dziennikarki Jolanty Fajkowskiej nie poszła w ślady mamy i postanowiła zostać aktorką. Skończyła warszawską Akademię Teatralną i może pochwalić się świetną rolą m.in. w "Jutro idziemy do kina". Jest  zdolna i piękna - nie dziwi więc, że chętnie pojawia się na  imprezach.

Maciej Dowbor Maciej Dowbor KAPiF

Maciej Dowbor

Prezenter Polsatu zaczynał w TVN. Pracował także dla Dwójki, by później trafić do stacji Solorza. Dopiero tam rozwinął skrzydła i dziś prowadzi program "Się kręci". W życiu prywatnym związał się z aktorką, Joanną Koroniewską z którą ma córkę Janinę.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska KAPiF

Patrycja Markowska

Postawiła na karierę wokalistki. Zadebiutowała w specjalnym odcinku "Szansy na sukces" - wtedy Polska poznała ją jako córkę lidera Perfectu. Znane nazwisko ułatwiło jej start w szołbiznesie, ale nie można powiedzieć, że brakuje jej talentu. Długo szukała pomysłu na siebie, by przeistoczyć się w końcu w prawdziwą glam-rockową diwę.

Kasia Pietras Kasia Pietras KAPiF

Kasia Pietras

Wychowała się przy muzyce Bajmu i próbuje swoich sił jako piosenkarka. Tylko ciężko przebić matkę, która jest wielką gwiazdą. Beata Kozidrak próbuje ułatwić życie pięknej córce i nie ingeruje w jej artystyczne wybory. Kasia ma jednak problem z wybiciem się. Dała poznać się  średnio popularnymi utworami "Kapelusze" i "Opowiedz". Później zrobiła sobie przerwę na macierzyństwo.

 

Kabe

Zobacz także:

Rosie niczym ogień!

Afromental i ich świetny klip

David Beckham łysieje

Więcej o: