Świat śpiewa piosenkę Magdy Tul

Zagranica pokochała "Jestem".

Miejsce piąte: Południowa Afryka

To się nazywa profesjonalizm! Niejaka Arista z Republiki Południowej Afryki nie dość, że napisała swój tekst w języku afrikaans do piosenki "Jestem" to jeszcze nadała bardziej rockowego brzmienia. Wygrałaby nasz ranking, ale gdyby zaśpiewała po polsku. A tak... miejsce piąte dla "Jy is".

Miejsce czwarte: Polska

Wykonujący tę wersję fan Magdy Tul zawiesił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Nie dość, że wersja w męskim wykonaniu to jeszcze z (prawie) profesjonalnym teledyskiem. Jedynym jego ułatwieniem to fakt, że najlepiej zna polski. Dlatego tylko miejsce czwarte.

Miejsce trzecie: Rosja

O tym, że język polski pochodzi z tej samej rodziny co rosyjski najlepiej słychać w wykonaniu Rosjanina Nikity Volkovego. Za to wykonanie przyznajemy trzecią pozycję.

Miejsce drugie: Hiszpania

To się nazywa wyczyn! Tym razem polską piosenkę zaśpiewał Hiszpan. Trzeba przyznać, że całkiem dobrze mu to wyszło. Pełen szacunek i pozycja druga.

MIEJSCE PIERWSZE: NIEMCY

Aż ciężko uwierzyć, że niejaka Niemka Kaasaaraa nie zna polskiego. Nie dość, że prawie idealnie zaśpiewane w naszym języku to jeszcze najczyściej z pośród wszystkich. Absolutnie zasłużone zwycięstwo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.