Najseksowniejsze pozycje z 'Tańca z gwiazdami'

Energiczna salsa, romantyczny walc angielski american smooth, skąpe sukienki i seksowne gwiazdy. Jaki był 6. odcinek 'Tańca z gwiazdami'?
Taniec z gwiazdami Taniec z gwiazdami kapif

Taniec z gwiazdami - najsłabszy odcinek?

W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami", uczestnicy zatańczyli salsę i walc angielski american smooth. Biorąc pod uwagę oceny jurorów to można śmiało stwierdzić, że był to najsłabszy odcinek programu.
Patrycja Kazadi Patrycja Kazadi kapif

Kazadi wróciła na pierwsze miejsce

Patrycja Kazadi w 5. odcinku programu po zsumowaniu głosów widzów i jurorów zajęła trzecie miejsce. To był jej najsłabszy wyniki. Wzięła się do roboty i zatańczyła energiczną salsę. Punkty od jurorów: 40, głosy widzów: 12.5%.
Edyta Górniak Edyta Górniak kapif

Górniak w militarnej salsie

Edyta Górniak wyszła na parkiet ubrana jak żołnierz. Całe szczęście Janek Kliment szybko zdjął jej spodnie, a ona w mgnieniu oka ściągnęła koszulę. Po występie stwierdziła, że ubrana w taką skąpą sukienkę czuje się jakby była na golasa. Punkty od jurorów: 35, głosy od widzów: 12.48%.

Maria Niklińska Maria Niklińska kapif

Taniec dał jej wolność

W materiale zapowiadającym walca angielskiego, Niklińska powiedziała, że dopiero w "Tańcu z gwiazdami" poczuła się wolna. Widać, że dla niektórych gwiazd ten program to prawie terapia. Punkty od jurorów: 39, głosy od widzów: 8.14%.

Dorota Zawadzka Dorota Zawadzka kapif

Superniania najlepsza u widzów

Przypadek Doroty Zawadzkiej pokazuje, że w tym programie nie chodzi o taniec. Polacy kochają ratować tych, którym nie poszło. Superniania wypadła z rytmu, pomyliła kroki i dostała najmniej punktów od jurorów. Nawet mniej od Gołoty. A jednak Zawadzka zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu widzów! Punkty od jurorów: 22, głosy od widzów: 24.22%.

Monika Pyrek Monika Pyrek kapif

Pyrek poczuła się kobietą

Monika Pyrek odkrywa w sobie kobiecość. To dzięki tańcowi i przystojnemu partnerowi sportsmenka czuje się na parkiecie seksownie i kobieco. Monika jest zdecydowanie najspokojniejszą uczestniczką programu, ale też jedną z najbardziej zdolnych. Jurorzy wysoko oceniają jej występy, a jak wiadomo Pyrek nie miała w przyszłości do czynienia z tańcem. Punkty od jurorów: 32, głosy od widzów:9.3%.
Paweł Staliński Paweł Staliński kapif

Widzowie nie lubią Stalińskiego?

Paweł Staliński jest dobrym tancerzem. Model z każdym odcinkiem robi coraz większe postępy. Jednak to dzięki punktom od sędziów Paweł ciągle utrzymuje się w programie. Widzowie go chyba nie lubią. Jurorzy go chwalili, a on w głosowaniu widzów zajął przedostatnie miejsce. Punkty od jurorów: 37, głosy od widzów: 6.72%.

Andrzej Gołota Andrzej Gołota kapif

Endriu Gołota coraz słabiej sobie radzi

Pierwszy odcinek, drugi odcinek, trzeci odcinek - ile można śmiać się z tańca Gołoty? Bokser nie jest mistrzem parkietu, ale stara się jak może i to chyba imponuje ludziom. Jego salsa była słaba, ale i tak Gołota przeszedł dalej. Punkty od jurorów: 22, głosy od widzów: 10.62%.

Andrzej Młynarczyk Andrzej Młynarczyk kapif

Zła prasa zaszkodziła Młynarczykowi

Kolorowa praca rozpisuje się, że Andrzej nie cieszy się sympatią wśród ekipy "Tańca z gwiazdami". Podobno jest arogancki. Młynarczyk był wczoraj o krok od odpadnięcia z programu. Punkty od jurorów: 25, głosy od widzów: 9.96%.

Andrzej Deskur Andrzej Deskur kapif

Odpadła gwiazda TVN

Skończyły się zdjęcia do "Majki", skończyła się jego przygoda z "Tańcem z gwiazdami". Deskur zawsze miał wysokie noty, ale mało głosów od widzów. Jurorzy wczoraj go nie uratowali i Deskur pożegnał się z programem. Punkty od jurorów: 28, głosy od widzów: 6.06%.

Więcej o:
Komentarze (25)
Najseksowniejsze pozycje z 'Tańca z gwiazdami'
Zaloguj się
 • oko

  Oceniono 12 razy 12

  Dla redaktorzynów PLOTKA to jak pies podniesie nogę do sikania to też będzie seksowna pozycja :) :) :).

 • reki334

  Oceniono 7 razy 7

  ja tam żadnego seksu nie widzę, chyba się starzeję

 • list

  Oceniono 10 razy 4

  Prawda jest taka ze Edyta jest za wysoka do tanców latynoamerykańskich. Zauważcie, że wszystkie najlepsze tancerki w tym stylu są niziutkie. Za długie nogi, ręce, to opóznia i utrudnia ruch. Dlatego Edyta tańczy standard lepiej.

 • ewelinaa

  Oceniono 4 razy 2

  ojoj, żebyście chociaż napisali 'Andrew' ... porażka . Po prostu dziennikarska porażka .

 • karolkaxd

  Oceniono 4 razy 2

  Soczynśka w sukience po Wyrawała a I. janachowska chyba po Guzik

 • tevez

  Oceniono 4 razy 2

  Ludzie no ja rozumiem, że można zagłosowac na sr.anie, ale taka iloscią?OPANUJCIE SIE DEB.ILE BO ONA JEST ŻENUJUĄCO, POWTÓRZE ŻENUJĄCO SŁABA!!!!
  Wk.wia mnie ta baba i prawda jest taka, że juz conajmniej tydzień temu powinna odpaść, dostaje banalne tańce i myśli, że czaruje kogoś, ona jest do wylotu w najbliższą niedziele bo nie ma juz gorzej tańczących, bo Endriu zobaczcie jaki jest wielki, wiec z nim nie porównujcie - zawadzka won!!!

 • zbyszek_pl

  Oceniono 3 razy 1

  Musi być seksownie,przecież tancerki nie będą tańczyć w habitach zakonnych.Zeby oglądalność była większa niech zapraszają więcej młodych zgrabnych aktorek(skocz.pl/modnie2010 )

 • tevez

  Oceniono 5 razy 1

  Chyba masz za dużo czasu wolnego ewelinko:)
  zawadzka won!!

 • mariposamaldita

  Oceniono 3 razy 1

  Mi sie podobal walc w wykonaniu Moniki, zwlaszcza, ze w przeciwienstwie do Patrici nie trenowla wczesniej tanca. Do tego jest naprawde mila dziewczyna, ostatnio z nia pisalam na gwiazdyonline.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX