Bieniuk z dziećmi w górach, Wojewódzki daleko od kraju. Inni musieli pracować. Gwiazdy pokazały, jak spędziły Sylwestra

Gwiazdy i celebryci, jak co roku, chętnie pochwalili się, jak spędzili Sylwestra i z kim przywitali Nowy Rok. Na ich Instagramach nie brakuje relacji z tego wyjątkowego wieczoru. Domówki, bale, zagraniczne wyjazdy, ale też i praca. Zobaczcie, kto i jak się bawił.
sylwester Niezgody sylwester Niezgody Instagram/kasia.niezgoda

Niech żyje bal

Część gwiazd zdecydowała się na wyjątkowo eleganckie powitanie Nowego Roku i udała się na bal. Piękne długie kreacje, stylowe smokingi czy maski karnawałowe wyglądały jak z bajki. Taki rodzaj zabawy wybrała m.in.: Małgorzata Socha, Paulina Krupińska, Agata Młynarska, Katarzyna Niezgoda czy Karolina Szostak. Musiało być magicznie!

Agata Młynarska
Instagram/agata_mlynarska

Karolina Szostak
Instagram/karolinaszostak

Małgorzata Socha, Paulina Krupińska
Instagram/malgosia_socha

Katarzyna Niezgoda
Instagram/kasia.niezgoda

Dominika Gwit Dominika Gwit Instagram/dominikagwit

W rodzinnym gronie

Ci, którzy niezbyt chętnie chcieli hucznie obchodzić Nowy Rok, spędzili ostatni dzień w roku bardziej kameralnie w otoczeniu najbliższych. Z rodziną lub przyjaciółmi na pewno dobrze spędzili czas. W tym roku na taki rodzaj spędzania Sylwestra zdecydował się Jarosław Bieniuk, Dominika Gwit, Agnieszka Dygant, piłkarz Łukasz Piszczek czy Maja Bohosiewicz. Wszyscy z nich wyglądali na zadowolonych ze swoich imprez.

Jarosław Bieniuk
Instagram/jaretpalmer

Maja Bohosiewicz
Instagram/majabohosiewicz

Dominika Gwit
Instagram/dominikagwit

Łukasz Piszczek
Instagram/lukaszpiszczek_lp26

Agnieszka Dygant
Instagram/agnieszka_dygant_official

Doda Doda Instagram/dodaqueen

Odpoczynek

Znalazły się też gwiazdy, które na imprezy noworoczne wyjechały do innego kraju. W tym przypadku ich Sylwester był obchodzony naprawdę różnie. Lewandowscy bawili się nad basenem wśród palm w Dubaju, Doda udała się na bal w jednym z najdroższych hoteli świata, a Zosia Zborowska aktywnie witała Nowy Rok na Malediwach. Kuba Wojewódzki z Renulką żegnali stary rok w Hong Kongu. Takich egzotycznych szaleństw chyba zazdrościmy najbardziej!

sylwester Wojewódzkiego
Instagram/kuba_wojewodzki_official

Renata Kaczoruk
Instagram/renul_ka

Lewandowscy
Instagram/annalewandowskahpba

Zosia Zborowska
Instagram/zborowskazofia

Doda
Instagram/dodaqueen

Chajzer, Janiak, Prokop Chajzer, Janiak, Prokop Instagram/filip_chajzer

Praca w Sylwestra

Niestety nie każdy mógł odpoczywać. Znaleźli się też tacy, którzy musieli pracować. Patrząc jednak na zdjęcia, którymi się pochwalili, chyba nie mają co narzekać. Maryla Rodowicz miała okazję spotkać Luisa Fonsiego, a Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła na scenie ze swoim mężem. Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Oliwierem Janiakiem czy Filipem Chajzerem też wydawali się na zadowolonych ze swojego towarzystwa.

Barbara Kurdej-Szatan
Instagram/kurdejszatan

Agnieszka Woźniak-Starak
Instagram/aga_wozniak_starak

Maryla Rodowicz, Luis Fonsi
Instagram/mary_la_la

Więcej o: