Heidi Klum w grudniu wyglądała "jak szkielet". Brak pupy, wychudzone ciało... A teraz? Będziecie zaskoczeni. Co za zmiana!

Gdy w grudniu ukazały się zdjęcia Heidi Klum opalającej się toples, w sieci rozpętała się burza: "Obrzydliwie, jak szkielet! Gdzie jest pupa?!" - pisali internauci. Tym razem modelka wypoczywała na plaży w Sardynii, a jej figura nabrała zdrowych kształtów. Zobaczcie, jak wyglądała.
Heidi Klum Heidi Klum Bulls

Heidi Klum

Heidi Klum wybrała się na wakacje do Porto Cervo we Włoszech w towarzystwie swojej rodziny i dzieci. Dawno nie widzieliśmy modelki w tak dobrej formie. W bikini w biało-różową kratę wyglądała zupełnie jak nastolatka. Jej figura nabrała zdrowych krągłości - Klum prezentowała się szczupło, ale nie chudo. Gdy w grudniu ukazały się zdjęcia Heidi, opalającej się toples na plaży, w sieci rozpętała się burza. Internauci na Facebooku podzielili się wtedy na dwa obozy: tych, którzy chcieli nakarmić Klum i tych, którym nie spodobał się kształt jej pupy. Teraz Klum wyraźnie odzyskała dawne kształty. Modelka zapewniła niedawno, że kocha niezdrowe potrawy, jednak rzadko sobie na nie pozwala.

Dla mnie ważniejsza niż ćwiczenia jest dieta. Jestem ogromną fanką węglowodanów, to nawet moje ulubione potrawy - frytki, makarony i tego typu rzeczy. Ale staram się trzymać od nich z daleka. Odżywiam się całkiem zdrowo. Każdego dnia robię koktajle z marchewki i z owoców. Nic z proszku - zapewniała w lutym w Vogue.com.au.
Heidi Klum Heidi Klum Bulls

Heidi Klum

Nie wiemy, czy modelka przejęła się krytyką, ale, naszym zdaniem, dziś jej figurze nie można niczego zarzucić. Przypomnijmy, że Klum ma 41 lat i jest mamą czwórki dzieci - ma 10-letnią Leni z Flavio Briatore oraz 9-letniego syna Henry'ego, 8-letniego Johana i 5-letnią córkę Lou z Sealem. Nie tylko my uważamy, że prezentuje się naprawdę nieźle.

Zawsze miała niesamowitą figurę, ale fakt, że jest mamą czwórki dzieci i w wieku 41 lata nadal wygląda dobrze, jest czymś naprawdę wartym zachwytu - chwalił Celebuzz.com.
Heidi Klum Heidi Klum Bulls

Heidi Klum

Klum ma wysportowane ciało, ale twierdzi, że dbaniu o nie wcale nie poświęca tak wiele czasu, jak mogłoby się wydawać.

Większość kobiet przygotowuje się do plaży, gdy zaczyna się sezon letni. Ja tak nie mam, bo uczestniczę w sesjach zdjęciowych przez cały rok, więc u mnie to się nie zmienia. Biegam dwa do trzech razy w tygodniu - mówiła w Vogue.com.au.
Heidi Klum Heidi Klum Bulls

Heidi Klum

Modelka wyglądała na zrelaksowaną, kiedy odpoczywała na plaży. Klum zdradziła, że jest typem kobiety, która nie przywiązuje przesadnej wagi do wyglądu i na co dzień nie nakłada makijażu.

To dla mnie zbyt zajmujące. Jedynym zabiegiem, który muszę stosować co 3 tygodnie, jest farbowanie odrostów, bo jestem brunetką, a nie naturalną blondynką - mówiła w Vogue.com.au.
Heidi Klum Heidi Klum Bulls/East News

Heidi Klum

Dziś skóra Klum na nogach i na udach wygląda na bardziej napiętą niż jeszcze klika miesięcy temu. Gdy w grudniu ukazały się zdjęcia Klum w bikini (po prawej), internautom nie spodobał się kształt jej pupy - twierdzili, że jest zbyt płaska. Pod linkiem do artykułu na facebookowym profilu portalu, który zamieścił zdjęcia, rozpętała się prawdziwa burza.

Gdzie jest jej pupa?!
Oddała ją Kim Kardashian
Jej pupa wygląda jak z drewna
Ona nie może dłużej chodzić tak bez pupy
Zrób przysiady
Płaska pupa, zdecydowanie za chuda - pisali wtedy.
Heidi Klum Heidi Klum Bulls/East News

Heidi Klum

Dziś (zdj. po lewej) sylwetka Klum wygląda na pełniejszą niż jeszcze kilka miesięcy temu (zdj. po prawej). W grudniu fani twierdzili, że modelka jest zbyt chuda, a niektórzy chcieli nawet ją nakarmić.

Obrzydliwe! Wygląda jak szkielet
Chcę jej podrzucić kanapkę
Jest za chuda
Wygląda, jakby była chora - komentowali.
Heidi Klum Heidi Klum Bulls/East News

Heidi Klum

Jeszcze w grudniu (zdjęcie po prawej) skóra wokół jej talii wyglądała na zwiotczałą. Dziś modelka nie tylko wygląda lepiej, ale sprawia wrażenie szczęśliwszej.