Jedzą algi, a nawet ćwiczą pod prądem! Zobacz, na jakich dietach aktualnie są gwiazdy

Ich piękne figury to również zasługa diet. Jesteście ciekawi, co robią gwiazdy, aby zachować szczupłą sylwetkę? Zobacz, co zdradziły w 'Dzień Dobry TVN'. Niektóre metody odchudzania mogą Was zaskoczyć!
Gwiazdy na gali Srebrne Jabłka PANI: Daria Widawska Gwiazdy na gali Srebrne Jabłka PANI: Daria Widawska WBF

Daria Widawska

Daria Widawska wyznała w "Dzień Dobry TVN", że aktualnie mierzy się ze swoją silną wolą.

Ja teraz jestem na diecie: 5 posiłków, co 3 godziny i staram się tego regularnie trzymać. Mój mąż się podśmiewuje ze mnie, że nie do końca mi się to udaje, ale to jest taka raczej zabawa moja z tym, ile ja wytrzymam, czy ja wytrzymam z dietą, czy dieta ze mną.
Natalia Klimas Natalia Klimas Kapif

Natalia Klimas

Natalia Klimas, którą możemy zobaczyć w serialu "Sama słodycz", stawia raczej na aktywność fizyczną.

Nie stosuję diety, a wiem, że powinnam. Teraz, kiedy jestem na planie, jem tak niezdrowo, jem tyle tłustych rzeczy i ciastek strasznych. Jest najgorzej, mam bardzo zły okres. Zaraz się nie będę w nic mieścić, po prostu będzie skandal. Jedyne co mnie ratuje, to picie dużej ilości wody. Cały czas ćwiczę. Biegam, staram się jakoś aktywnie, bo inaczej byłaby klęska z moją ilością jedzenia, kwaśniej śmietany, majonezu, sosów...
Kamila Baar Kamila Baar KAPIF

Kamila Baar

Kamila Baar przyznała się, że jej szczupła sylwetka to zasługa permanentnej diety.

Odpowiem jak Julia Roberts Hugh Grantowi w "Notting Hill": jestem aktorką, a to oznacza, że od 20 lat jestem na diecie. To jest dokładnie o mnie. Ja mimo tego, że nie narzekam, nie mam tendencji do tycia, zawsze zwracam uwagę na to, co jem. Przychodzi wiosna i mam znowu milion pomysłów na to, co zrobić, żeby wyglądać dobrze. Ale w związku z tym, że od wielu lat już nie jem mięsa, to stawiam na warzywa, owoce, koktajle i będę się tego trzymała.
Tamara Arciuch Tamara Arciuch Kapif

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch miała specjalnie dla niej skomponowana dietę.

Przyznam się, że ostatnio troszkę eksperymentowałam z taką firmą kateringową, która przywoziła mi pudełeczka przez jakiś czas, ta dieta jest mega zróżnicowana i to jest fajne.

Teraz aktorka sama pilnuje tego, co je.

Jem dużo ryb, dużo warzyw i troszkę się ograniczam po prostu z pewnymi rzeczami, ale bez jakiejś tam obsesji.
Joanna Kulig. Joanna Kulig. Kapif

Joanna Kulig

Joanna Kulig szczerze przyznała, że diety nie są dla niej.

Ja się nie odchudzam, dużo się ruszam. Teraz rozpoczęłam próby do spektaklu muzycznego "Niech no tylko zakwitną jabłonie", w związku z czym od ponad miesiąca mam 4 godziny tańca plus ciągłe śpiewanie na cztery głosy. To jest taki wycisk, że jak wracam do domu, to jestem absolutnie wyczerpana. Na mnie zbytnia koncentracja na tym co jem, działa odwrotnie.
Małgorzata Socha Małgorzata Socha WBF

Małgorzata Socha

Tego się nie spodziewaliśmy, ale Małgorzata Socha powiedziała w "DD TVN", że jeżeli chodzi o jedzenie, raczej się nie ogranicza.

Nie mam diety póki co. Jak dużo pracuję, to muszę też niestety dużo jeść. Taka prawda.

Aktora zdradziła też sposób na ukrycie niedoskonałości.

Mam luźne rzeczy i nic nie widać, to o to chodzi!
Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Kapif

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa naprawdę kocha jeść.

Już sobie pomyślałam, że jedzenie codziennie pół czekolady i sernika jest po prostu niepoważne i czas najwyższy wziąć się za siebie, bo wiosna zbliża się milowymi krokami. Zaraz, zamiast nóg, będę miała kolumny doryckie, więc... - śmiała się. - Ja jestem ostatnią osobą, która stosuje jakiekolwiek diety. Ćwiczę od czasu do czasu. Chodzę na zwyczajny fitness.
Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Kapif

Weronika Książkiewicz

To nas zaskoczyło. Żeby schudnąć, Weronika Książkiewicz podłącza się do prądu.

Ja ostatnio bardzo dużo ćwiczę, ale przez chorobę i antybiotyki musiałam zrobić sobie przerwę, ale zaczęłam bardzo intensywnie ćwiczyć. Jestem podłączona do prądu - to są wzmożone ćwiczenia poprzez to, że idą impulsy elektryczne.

Aktorka wyznała, że efekty widać prawie od razu.

Po dwóch zajęciach, tak się pośladki podnoszą, że coś niesamowitego.
Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke WBF

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke również ma niecodzienny sposób na odchudzanie.

Masaże są dobre. Można sobie zafundować taki prezent i zrobić 10 masaży odchudzających. Ja to robię raz na kwartał i naprawdę to daje efekty. Można też dużo pić  i jeść algi. Naprawdę pomagają, bo oczyszczanie z toksyn pomaga się w ogóle odchudzać. Ja jeszcze piję zielony, młody jęczmień i to takie zielone koktajle, bardzo prosta rzecz. To jest tak odżywiające dla komórek, że można w ogóle przy tym nie jeść, ale ja lubię jednak zjeść jakąś sałatę przy okazji, bo w ogóle bardzo lubię jeść.
Więcej o: