Robert Pattinson, Harry Styles, Nicholas Hoult. Wybieramy NAJPRZYSTOJNIEJSZEGO Brytyjczyka!

Wyglądają bajecznie, a gdy zaczynają mówić... ich akcent hipnotyzuje kobiety na całym świecie. Widzimy ich na dużym ekranie, podbijają rozgłośnie radiowe - są wszędzie. Który z nich oczarował Was najbardziej? Jeśli w naszym zestawieniu nie ma Twojego faworyta - napisz w komentarzu. Kotek postara się stworzyć kolejne :)

Robert Pattinson

Robert Pattinson czaruje nie tylko, jako Edward ze "Zmierzchu". Jest uwielbiany za to, że nie zabiega o to, aby być na pierwszych stronach gazet. Jest znany, jest dobry w tym co robi, a przy tym... nieśmiały i niesamowicie uroczy.

Harry Styles

Harry Styles, czyli 1/5 One Direction. Ulubieniec dziewczyn na całym świecie. Czy to właśnie Hazza zostanie najprzystojniejszym Brytyjczykiem?

Nicholas Hoult Nicholas Hoult BUZZFOTO.COM/Hollywood Newswire

Nicholas Hoult

Uwielbialiśmy go, gdy wystąpił w "Był sobie chłopiec", wzdychamy do niego w "Wiecznie żywym". Nicholas ma "to coś"?

Freddie Highmore

Sympatyczny Brytyjczyk kojarzy nam się z rolami u boku Johnny'ego Deppa, jednak teraz możemy go oglądać w "dorosłej" roli. Podoba Wam się jako psychopatyczny zabójca w "Bates Motel"?

Jamie Campbell Bower

Młody Gellert Grindelwald, Cauis Volturi, a teraz Jace Wayland. Nie dziwimy się, że jego koleżanki z planu ulegają jego urokowi. Najpierw oczarował Bonnie Wright, teraz - Lily Collins.

Max Irons

Uwielbialiśmy go w "Dziewczynie w czerwonej pelerynie", w filmie "Intruz" także nas oczarował. Mamy nadzieję, że będziemy mogli oglądać go częściej!

Alex Pettyfer

Nie możemy zdecydować się, w której roli podoba nam się bardziej. Jeśli mielibyśmy wybierać, postawilibyśmy... na jego uśmiech.

Liam Payne

Czy to Liam zostanie najprzystojniejszym Brytyjczykiem?

Daniel Radcliffe Daniel Radcliffe JOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Daniel Radcliffe

Dla wielu Daniel na zawsze pozostanie Harrym Potterem. Nie ulega jednak wątpliwości, że już dawno przestał być "chłopcem, który przeżył", ale jest niezwykle czarującym młodym mężczyzną.

Andrew Garfield pozuje na tle pajęczej sieci po tym, jak ogłoszono, że to on zagra Petera Parkera. Andrew Garfield pozuje na tle pajęczej sieci po tym, jak ogłoszono, że to on zagra Petera Parkera. AP/Israel Leal

Andrew Garfield

Chociaż Andrew urodził się w Los Angeles, gdy miał trzy lata przeniósł się z rodzicami do Anglii. Ma podwójne obywatelstwo, a jego mama jest Brytyjką, więc jak najbardziej zasługuje na miejsce w naszym zestawieniu. Do tego jest tak uroczy, że po prostu nie mogło go tu zabraknąć ;)

Sam Claflin

Nie możemy doczekać się jesieni, kiedy zobaczymy, jak wypadnie jako Finnick Odair. Mamy nadzieję, że nas oczaruje!

Louis Tomlinson

Kolejny członek One Direction w naszym zestawieniu. Zagłosujesz na niego?

Zayn Malik

A może oddasz swój głos na Zayna?

Ed Westwick

Chucka Bassa można kochać lub nienawidzić, a Eda? Aktor ma w sobie "to coś"?

 Rupert Grint Rupert Grint REUTERS/FABRIZIO BENSCH

Rupert Grint

Tak jak Ron żył w cieniu Harry'ego, tak Rupert znajduje się w cieniu Daniela. Ale jak najbardziej zasługuje na miejsce w rankingu - ten rudowłosy aktor może w sobie rozkochać!

Tom Felton

Kolejny aktor z "Harry'ego Pottera". Jesteśmy jego wiernymi fanami, a Wy?

Gregg Sulkin

Ma "to coś"?

Ed Sheeran

Ma niesamowity talent do pisania piosenek i coś w sobie, co nas urzeka (nawet, jeśli to nie jest wygląd zewnętrzny).

Książę Harry

Nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu! Są tu jacyś fani młodszego brata księcia Williama?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.