PIERWSZY wywiad Richardson i Zamachowskiego. "Chcę wyjechać z tobą na koniec świata i żeby nas nie znaleźli"

W dwutygodniku "Party" właśnie ukazał się długo oczekiwany wywiad Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Para reklamuje go wspólną okładką. Czego się dowiedzieliśmy z ich rozmowy?
Monika Richardson,Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson,Zbigniew Zamachowski. Party

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski udzielili dosyć osobliwego wywiadu w "Party". Para nie zdecydowała się na tradycyjny wspólny wywiad, zamiast tego Monika Richardson sama przeprowadziła go ze swoim ukochanym. Szumnie reklamowaną rozmowę wykorzystali głównie po to, by zareklamować sztukę "Progressive", którą wyreżyserował właśnie Zamachowski. Ale oczywiście nie uniknęli wzmianek o życiu prywatnym, m.in. o dzieciach.

Do swojego spektaklu Zamachowski musiał przeprowadzić casting i oceniać śpiewających uczestników. Mimo że już raz był jurorem w "Bitwie na głosy", ocenianie innych przyszło mu z trudem:

Myślałem tylko jak kolejnej kandydatki nie urazić przykrą uwagą, bo jak na nie patrzyłem, to przychodziła mi do głowy moja osiemnastoletnia córka Marysia. Ona pewnie też będzie stawała przed jakąś wysoką komisją i chyba bym nie zniósł, gdyby ją ktoś obraził - wyznał.

Wywiad był okraszony zdjęciem aktora z córką i odpowiednim podpisem:

Najstarsza, 18-letnia Maria, jest podobna do ojca, odziedziczyła też po nim talent artystyczny - czytamy.

zbigniew zamachowski, maria zamachowskaKAPIF

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski WBF

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Richardson, przeprowadzając wywiad z Zamachowskim, nie ukrywała, że zna jego słabości. Kiedy aktor wyznaje, że boi się, że straci głos i nie będzie mógł śpiewać, Richardson z troską dopytuje:

A dlaczego miałbyś stracić głos? Przecież już nie palisz.

Zbigniewa Zamachowskiego ogarnia refleksja, że wszystko, co chciał, już w życiu osiągnął. Nie ma więc powodów do żalu:

Czas ociera się o mnie i płynie dalej. A mnie jest tak przyjemnie... Postawiłem dom, zasadziłem drzewo, mam dwóch wspaniałych synów oraz dwie piękne i mądre córki. Czego mam żałować? Czym miałbym się martwić? - powiedział.
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski KAPIF

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson - jak na dociekliwą dziennikarkę przystało - zapytała swojego partnera o to, co wzbudzało ostatnio największą sensację, czyli plotki i nieprzychylne oceny. Zamachowski zarzeka się, że nie ma to na niego żadnego wpływu i że jest już na nie uodporniony:

Ale przecież zawsze było tak, że wszyscy ciągle oceniali moje postępowanie. Może w innej skali, może to były Brzeziny, a nie Warszawa, albo środowisko aktorskie, a nie czytelnicy portali internetowych, ale jakie to ma znaczenie? Czy pod wpływem plotek sąsiadki zmieniłaś przyjaciół? Odrzuciłaś ciekawą znajomość, bo ciotka ze Zgierza nie lubi blondynów? (...) Nawet gdybym dopiero debiutował, wpływ na moje życiowe decyzje miałbym ja sam oraz ludzie, których kocham. Nikt inny. I tak już zostanie - powiedział.
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski KAPIF

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Duet dziennikarka-aktor skończył wywiad optymistycznym akcentem:

A na co jeszcze czekasz? - spytała Richardson.
Na wakacje. Kocham wakacje. Chcę wyjechać z tobą na koniec świata i żeby nas nie znaleźli - wyznał nagle Zamachowski.
Z czego wnioskuję, że w życiu prywatnym ci się układa - stwierdziła Monika Richardson.
Nie narzekam - odpowiedział aktor.

Zbigniew Zamachowski i Monika RichardsonKapif