Honey wygląda jak Shrek, gdy się uśmiecha? Co zdradziła Łukaszowi Jakóbiakowi?

Honey była gwiazdą internetowego talk-show, "20m2 Łukasza".

O blogu

Łukasz Jakóbiak, na początku rozmowy żartobliwie przedstawiał Honey jako blogerkę, która podobno czasem śpiewa. Prowadzący zastanawiał się, czy dziewczyna sprawdza przed opublikowaniem na blogu tekst w Wordzie, aby sprawdzić, czy zawiera błędy.

Nie, ale później, jak ludzie piszą komentarze, że robi, to szybko poprawia - wyznała Honey w "20m2 Łukasza".

Co dalej? Dziewczyna poprawia błąd, a komentarz... usuwa.

Żeby wstydu nie było, że zrobiła błąd - wyjaśniła.

O Zombie Boyu

Prowadzący był ciekawy, jak Zombie Boy znalazł się w teledysku Honey. Dziewczyna zdradziła, że gdy tylko zobaczyła modela w klipie Lady GaGi stwierdziła, że pojawi się on także w jej nagraniu. A, że jak postanowi, tak też się staje...

Wszystko, co sobie zakładam w życiu, jakie są moje założenia, to wszystkie je realizuję. Nie ma takich, które nie zostaną zrealizowane. Ja po prostu mówię, że ja to będę miała i ja to mam. I nie dlatego, że uważam, że jestem piękna, cudowna, zdolna i powinnam dostać wszystko, o czym marzę, tylko, że ja na to bardzo ciężko pracuję, ja w to bardzo wierzę, jestem bardzo zdeterminowała - powiedziała w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Zombie Boy pojawił się w teledysku do piosenki "Sabotaż".

O ubraniach

Łukasz Jakóbiak chciał porozmawiać o kreacjach, jakie Honey wybiera na oficjalne wyjścia, zapytał m.in. o stanik z ćwiekami, w którym dziewczyna pojawiła się w Sopocie.

To był strój artystyczny - skomentowała Honey.

Piosenkarka nie uważa, że pokazuje za dużo.

O wpadce

Czy Honey miała jakąś wpadkę? Okazuje się, że podczas jednego z koncertów miała problem z... doczepianymi włosami. Dziewczyna zdradziła, że czasem korzysta ze sztucznych kosmyków, które sprawiają, że jej włosy są dłuższe i gęstsze. Kiedyś podczas koncertu przypadkiem zahaczyła bransoletką o jeden z takich doczepianych kosmyków, wyrwała go i... machała nim nad głową. Dopiero jeden z jej tancerzy zwrócił jej uwagę, że coś jest nie tak.

O alkoholu

Czy Honey pije? Czasem jej się zdarza. Dziewczyna wyznała, że procentu sprawiają, że się otwiera.

Na co dzień jestem bardzo nieśmiała i zamknięta w sobie, natomiast([po alkoholu, przyp.red.) się otwieram - powiedziała w "20m2 Łukasza".

To nie zdarza się jednak często, ponieważ Honey rzadko bywa pod wpływem alkoholu.

Kilka razy w życiu może - zdradziła.

O Shreku

Podczas wywiadu było wiele zabawnych momentów, jednak Honey powiedziała prowadzącemu, aby jej nie rozśmieszał, ponieważ... wygląda jak Shrek, gdy się śmieje. Naszym zdaniem dziewczyna nie ma powodów do zmartwień :)

HoneyForum

O śpiewaniu

Jeden z internautów, który zadał Honey pytanie za pośrednictwem Facebooka był ciekawy, dlaczego bierze się za śpiewanie, gdy tego nie potrafi. Dziewczyna nie wiedziała, co ma odpowiedzieć, więc... zaśpiewała. Jak jej poszło i cały wywiad możecie zobaczyć poniżej. Pozostałe odcinku show "20m2 Łukasza" znajdziecie tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.