Zjawiskowy powrót Kasi Glinki. Wygląda niczym gwiazda Hollywood!

Aktorka kojarzona głównie z rolami w serialach, wróciła do gry!
Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. WBF

Katarzyna Glinka

"Od pełni do pełni". Taki tytuł ma najnowsza produkcja Tomasza Szafrańskiego. Gwiazdą filmu, jak i jego wczorajszej premiery w warszawskim kinie Altantic była Katarzyna Glinka. Aktorka wyglądała niczym gwiazda Hollywood. Cieszy nas taki efektowny powrót Kasi Glinki po tym, jak niedawno urodziła synka.

Katarzyna Glinka z mężem Katarzyna Glinka z mężem WBF

Katarzyna Glinka i przemysław Gołda

Glinka w bordowej sukni do ziemi, na którą narzuciła czarną etolę wyglądała zjawiskowo! Przystojny mąż aktorki, Przemysław Gołda, dorównywał jej kroku.

Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman. Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman. WBF

Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman

W filmie "Od pełni do pełni" Katarzynie Glince partneruje Andrzej Nejman. Aktorska para usiadła razem w pierwszym rzędzie. Nie kryli radości, gdy po seansie widzowie długo bili brawo. Naszym zdaniem te  brawa należą się obojgu nie tylko za świetną grę. Przyznajemy też Kasi Glince specjalną nagrodę za to, jak niesamowicie wyglądała! Suknię dla niej wykonał specjalnie na tę premierę duet projektantów BOHOBOCO.

Zdecydowaliśmy się na najmodniejszy w tym sezonie kolor bordowy. Jedwabną górę kreacji zestawiliśmy z szyfonowym, długim dołem -mówi Michał Gilbert Lach z duetu BOHOBOCO.
Katarzyna Glinka, Filip Mecner. Katarzyna Glinka, Filip Mecner. Kapif

Katarzyna Glinka

Na premierze filmu Glince towarzyszył także jej menadżer, Filip Mecner. Aktorka w pełnym magii obrazie Tomasz Szafrańskiego gra główną rolę: wróżkę, która wierzy, że prawdziwą miłość znajdzie dopiero w przyszłym wcieleniu. Tak metaforyczna rola wymagała wyjątkowej oprawy:

Główną rolę w filmie trzeba było podkreślić piękną kreację. Zależało nam, aby aktorka czuła się wyjątkowo w tym ważnym dla niej dniu - dodaje Michał Gilbert Lach.

Kreacjami duetu zachwyciły się już inne gwiazdy: Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kina Rusin, a nawet Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek.

Katarzyna Glinka

Długa suknia w kolorze czerwonego wina bez wątpienia dodawała Glince uroku. Poruszanie się w takiej kreacji i w takich obcasach było też nie lada wyzwaniem.

Premiera filmu OD PELNI DO PELNI, Kino Atlantic, 28.11.2012, fot. WBF/ Piotr PodlewskiWBF