Kręglicka obok Zienia, Niezgoda za Rosati... Gdzie siedziały gwiazdy na pokazie La Manii? I co mogły sobie pomyśleć?

Na pokazie La Manii pojawiło się wiele znanych osób ze świata show-biznesu. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, kto koło kogo siedzi na takich wydarzeniach, to już macie odpowiedź. Zobaczcie, gdzie zasiadły gwiazdy i co mogły sobie pomyśleć. Z lekkim przymrużeniem oka.
Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Tomasz Jacykow. Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Tomasz Jacykow. fot. WBF

Kinga Rusin blisko Sochy, siedzącej obok Jacykowa

Kina Rusin zasiadła oczywiście w pierwszym rzędzie. Dwa miejsca dalej usiadła Małgorzata Socha, której przydzielono miejsce obok Tomasza Jacykowa i jego asystenta.

Monika Olejnik, Bogna Sworowska. Monika Olejnik, Bogna Sworowska. fot. WBF

Monika Olejnik obok partnera Tomasza Ziółkowskiego

Monika Olejnik usiadła oczywiście obok swojego partnera, Tomasza Ziółkowskiego. Za nimi zasiadła Bogna Sworowska, której miejsce wyraźnie nie odpowiadało.

Katarzyna Niezgoda, Paulina Sykut, Teresa Rosati i Weronika Rosati. Katarzyna Niezgoda, Paulina Sykut, Teresa Rosati i Weronika Rosati. fot. WBF

Teresa i Weronika Rosati w pierwszym rzędzie. Niezgoda i Sykut w drugim

Weronika Rosati na pokazie La Manii tryskała humorem. Miejsce dla niej zostało zarezerwowane w pierwszym rzędzie obok Teresy Rosati. Za nimi siedziała Katarzyna Niezgoda i Paulina Sykut.

Kate Rozz, Kaja Śródka, Maciej Zień, Aneta Kręglicka. Kate Rozz, Kaja Śródka, Maciej Zień, Aneta Kręglicka. fot. WBF

Kate Rozz, Maciej Zień i Aneta Kręglicka obok siebie,a Kaja Śródka za nimi

Kate Rozz siedziała tuż przy telebimie z logo, zza którego wychodziły modelki. Obok niej siedział Maciej Zień, który na pokaz przyszedł w towarzystwie Anety Kręglickiej. Z tyłu, tuż za żoną Adamczyka, zasiadła była dziewczyna Borysa Szyca, Kaja Śródka. Niedaleko niej siedziała Zofia Ślotała. Ciekawe, czy to było przyczyną jej smutnej miny...

Tomasz Ossoliński, Dominika Kulczyk-Lubomirska. Tomasz Ossoliński, Dominika Kulczyk-Lubomirska. fot. WBF

Tomasz Ossoliński obok Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej i jej męża

Na pokazie marki Joanny Przetakiewicz nie mogło zabraknąć Dominiki Kulczyk- Lubomirskiej i jej męża Jana Lubomirskiego- Lanckorońskiego. Para bogaczy usiadła obok znanego projektanta Tomasza Ossolińskiego.

Edyta Herbuś, Rozalia Mancewicz i Aleksandra Kwaśniewska Edyta Herbuś, Rozalia Mancewicz i Aleksandra Kwaśniewska fot. WBF

Edyta Herbuś, Rozalia Mancewicz i Aleksandra Kwaśniewska w pierwszym rzędzie.

Edyta Herbuś, Rozalia Mancewicz i Aleksandra Kwaśniewska nie tylko bardzo się lubią, ale również siadają obok siebie na pokazach mody. W ich bliskim sąsiedztwie zasiedli ludzie mody. Projektant i stylista fryzur Robert Kupisz i designer Łukasz Jemioł, który na pokaz przyszedł w towarzystwie Doroty Williams, naczelnej stylistki TVN-u.

Więcej o: