Jacht we Francji, romantyczna kolacja i życzenia z całego świata... Zobacz, jak świętuje Beyonce!

Być może pieniądze szczęścia nie dają, jednakże potrafią umilić prozę życia. Wie o tym Beyonce, która w swoje 31 urodziny nie mogła narzekać na brak przyjemności. O jej dobry humor zadbał Jay-Z, który naprawdę ją rozpieszczał! Nie zawiedli także fani i sławni znajomi gwiazdy. Zobacz, jak spędziła urodziny jedna z najlepiej sprzedających się artystek!
Beyonce, Jay-Z Beyonce, Jay-Z Beyonce, Jay-Z/agencja gazeta

W gronie rodziny

O Beyonce najlepiej potrafi zadbać oczywiście jej mąż - Jay-Z. Swoją ukochaną żonę, z okazji jej 31. urodzin, zabrał wraz z córeczką Blue Ivy na jacht do Francji. Oczywiście zatroszczył się o najdrobniejszy szczegół. Rodzina miała do dyspozycji prywatną obsługę, więc nie musiała się martwić o to, kto poda kolejne drinki czy smakołyki.

Beyonce

Jay-Z, Blue Ivy Jay-Z, Blue Ivy Jay-Z z córką Blue Ivy/ Fot. Forum

Na jachcie

Choć była to wyprawa zorganizowana z okazji urodzin Beyonce, Jay-Z poświęcał równie dużo uwagi Blue Ivy. Cały czas nosił ją na rękach i zabawiał. W tym czasie jego żona mogła sobie nieco odpocząć.

151810 NO CREDIT 2012-09-04    France   Beyonc?, Jay Z et leur fille Blue Ivy passent quelques jours de vacances sur un bateau dans le sud de la France.      Special Price ***

Beyonce Jay Z Beyonce Jay Z forum

Romantyczna kolacja

Gdy tylko zaszło słońce Beyonce, Jay-Z i Blue Ivy wybrali się na nastrojową kolację do restauracji Michelangelo. Ciekawe jakie jeszcze atrakcje zapewnił Jay- Z.  W końcu jego żona poprzeczkę postawiła wysoko: na ostatni dzień ojca kupiła mu ... odrzutowiec za 130 milionów złotych.

Kupiony, przez wokalistkę, Bombardier Challenger 850 mieści 15 pasażerów i jest w pełni wyposażony. Na pokładzie znajdują się urządzenia wchodzące w skład podstawowych sprzętów RTV i AGD. W tym cacku można spać, przyjmować gości, a nawet gotować.

gwyneth paltrow i apple gwyneth paltrow i apple kadr z youtube.com

Sławni znajomi

O urodzinach Beyonce pamiętali także jej sławni znajomi. Wielu nadesłało odręcznie napisane życzenia. Gwyneth Paltrow złożyła piosenkarce powinszowania wraz z całą rodziną:

Drogiej i słodkiej BB z okazji jej 31. urodzin. Tak bardzo Cię kochamy.

Pod tymi życzeniami, prócz Paltrow i jej męża Chrisa, podpisały się nawet jej dzieci aktorki: córeczka Apple i synek Moses. W autentyczność ich uroczych autografów nawet nie śmiemy wątpić.

gwyneth paltrow, beyonce

Także Michelle Williams, koleżanka z zespołu z Destiny's Child napisała do Beyonce:

Wszystkiego najlepszego! Tak bardzo Cię kocham. Jestem ogromnie wdzięczna, że jesteś w moim życiu.

Singer Michelle Williams arrives at the 2011 Billboard Music Awards in Las Vegas on Sunday, May 22, 2011. (AP Photo/Dan Steinberg)

 Michelle Williams

Beyonce, Tina Knowles. Beyonce, Tina Knowles. PrPhotos

Rodzina

Do życzeń dołączyli się także najbliżsi piosenkarki. Odręcznie napisane życzenia przesłała m. in. mama Beyonce - Tina Knowles:

Bóg obdarzył mnie najpiękniejszym prezentem w moim życiu 4 września 1981.

tina knowles

Beyonce's mother, Tina Knowles in all black in NYC . X17online.com April 2, 2012 *** Local Caption ***  Tina Knowles

 

Jednak jedne z najbardziej poruszających życzeń napisała, jej teściowa - mam Jay'a-Z Gloria Carter:

Gloria Carter, mama Jay'a-Z

B, weszłaś w moje życie jako słodka dziewczyna z południa (LOL). Rozkwitłaś w niesamowitą kobietę. Podziwiam, że pozostałaś pokorna i zrównoważona - że sukces nie zmienił Ciebie jako osoby.

Urodzinowe życznia

Wszystkie nadesłane życzenia zostały zebrane na jednej grafice i umieszczone na stronie piosenkarki.

Beyonce

Fani

Nie zawiedli także fani piosenkarki. Przez cały dzień składali jej życzenia na Facebooku. A także fanpage'u artystki.

Beyonce

Tylko na jednym z jej profili życzenia - w różnych językach - złożyło jej blisko 9 tysięcy osób. Oby wszystkie się spełniły!

Więcej o: