Natalia Siwiec została AKTORKĄ?! Czy to na pewno dobry pomysł?

Modelka objawiła się w nowej roli!

A jednak stało się! Natalia Siwiec , która do tej pory zajmowała się głównie pozowaniem, zaprezentowała się teraz w zupełnie innej roli - została aktorką!

Kilka dni temu Miss Euro pochwaliła się na Twitterze swoimi zdjęciami przy luksusowym czerwonym Ferrari. Fotki opisała jako jej "nowy projekt". Wiele osób spekulowało, na czym będzie on polegał. Dziś już wiemy, że chodziło o jej popisy przed kamerą!

Natalia Siwiec.Natalia Siwiec. fot. Facebook

Natalia wciela się w rolę zdesperowanego kierowcy niebezpiecznie szybkich samochodów. Bohaterka grana przez Siwiec jest córką jednego z tragicznie zmarłych kierowców, którzy na południu Francji brali udział w nielegalnych wyścigach. Dziewczyna stara się pomścić ojca i wziąć udział w tym samym rajdzie. Realizator pokazuje jej dramatyczne przygotowania do tej próby: jak rozrysowuje sobie skrupulatnie trasę przejazdu, czy jak usmarowana smarem, na skraju fizycznego wyczerpania naprawia swój superszybki samochód.

Nam najbardziej podobała się scena, kiedy Siwiec zdejmuje swoje eleganckie szpilki i ćwiczy "na sucho" trasę przejazdu, tj. siedzi wygodnie w fotelu na tarasie, ma zamknięte oczy i wyobraża sobie, jak prowadzi. W tym momencie jej gra aktorska jest po prostu powalająca. Jednak nie chcemy Wam psuć niespodzianki. Obejrzyjcie i oceńcie sami warsztat Natalii . Pamiętajcie jednak, że to dopiero zwiastun. Należy się więc przygotować  na więcej Siwiec-aktorki.

Zobacz wideo

zuz

Więcej o: