TAK podróżuje Natalia Siwiec. Na bogato!

Prywatny samolot czy biznes klasa?

Skórzane fotele i dużo przestrzeni

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec to chyba najgorętsze nazwisko sezonu. Miss Euro 2012 nie próżnuje i wykorzystuje swoje 5 minut, nie tylko pracując w Polsce, ale i za granicą. Jeśli ktoś myślał, że Natalia Siwiec porusza się tanimi liniami, lub zwykłą klasą ekonomiczną jest w ogromnym błędzie. Modelka lata tylko w luksusowych warunkach! Biznes klasa to podstawa! A może to prywatna awionetka? Jedno jest pewne- skórzane, jasne fotele i dużo przestrzeni niewątpliwie sprawia, że lot Natalii Siwiec jest zdecydowanie bardziej komfortowy!

Wybieram się krótkie wakacje do Paryża - powiedziała nam Natalia przed wylotem.

Sen jest najważniejszy

Natalia Siwiec

Podróżowanie tanimi liniami lotniczymi musiałoby być dla pięknej Siwiec męczarnią. Jedynie w tym standardzie Miss Euro mogła pozwolić sobie na wygodny sen. Kocyk, poduszka i wygodny fotel? Można spać jak suseł!

Zabawne minki

Natalia Siwiec

Gdy Natalia Siwiec rozbudziła się w trakcie długiej podróży, zrobiła sobie kilka zabawnych zdjęć z ręki. Trzeba przyznać, że mimikę ma imponującą!

Drogie gadżety

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec nigdy nie narzeka na nudę. Gdy lata nie zapomina o elektronicznych gadżetach, umilających jej podróż. Konsola PSP i wielkie słuchawki sprawiają, że podróże mijają w oka mgnieniu. Siwiec nawet w wielkich słuchawkach na uszach wygląda zjawiskowo!

Najważniejsza wygoda

Natalia Siwiec

Modelka ma teraz bardzo intensywny czas. Sesje zdjęciowe, zaproszenia do programów, wywiady... Relaks nad ziemią najwyraźniej sprawia jej ogromną przyjemność. Wystarczy tylko spojrzeć na jej zrelaksowaną minę! Cóż, w takich warunkach chyba każdy by się odprężył, prawda ?