Olśniewająca Olszówka w Międzyzdrojach. Wygląda o kilkanaście lat młodziej!

Na festiwalu w Międzyzdrojach pogoda dopisuje. Edyta Olszówka zachwyciła fotoreporterów swoją stylizacją!

Piękny zachód słońca

Olszowka Edyta

Zachody słońca nad naszym polskim morzem są nieporównywalne z żadnymi innymi. Nic dziwnego, że Edycie Olszówce humor dopisywał. Jednak to fotoreporterzy mieli tego wieczoru najpiękniejszy widok. Piękne, wysportowane ciało, lśniące oczy i subtelny uśmiech aktorki zawróciły im w głowach! Aż trudno uwierzyć, że ona skończyła 40 lat!

Olszowka Edyta

I piękna kobieta!

Olszowka Edyta

Olszówka zaprezentowała się w Międzyzdrojach w zapierającej dech w piersiach stylizacji. Gra różnych odcieni niebieskiego - od błękitu po kobalt - idealnie zgrała się z jej jasną karnacją i blond włosami. Wydawałoby się, że to tylko obcisły top, zwiewna asymetryczna spódnica i niedbale zarzucony sweterek... Jednak dzięki tak pomysłowym zestawieniu kolorów aktorka wyglądała niezwykle.

Olszowka Edyta

Fotoreporterzy nie odstępowali jej na krok

Olszowka Edyta

Oczywiście nie można było zapomnieć o dodatkach. Modne bransoletki, świetne buty i czerwony lakier dla dodania pikanterii - to wszystko sprawiło, że aktorka wyglądała jak marzenie. Prezentowała się tak, jakby miała 25 lat!

Olszowka Edyta

Przyjacielska pogawędka

Olszowka Edyta, Karolak Tomasz

Po chwili dla fotoreporterów Edyta Olszówka znalazła chwilę dla siebie. Wykorzystała ją na pogawędkę z przyjacielem. Jednak i wtedy dopadli ją fotoreporterzy. Udało im się przyłapać aktorkę na przyjacielskich żartach z Tomaszem Karolakiem.

Olszowka Edyta, Karolak Tomasz

Aktor również pozował do zdjęć na tle zachodu słońca. On postawił na luz - szary T-shirt i trampki. Czy jemu też udało się odjąć sobie kilkanaście lat? :)

Karolak Tomasz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.