Celebryci pokochali piłkę nożną! Jak radzą sobie na boisku? [ZDJĘCIA]

Piłkarskie szaleństwo trwa! Zobacz, które gwiazdy uwielbiają ten sport!

Mecz z udziałem celebrytów

artysci mecz

Piłkarska gorączka trwa. Udzieliła się ona także znanym i lubianym. Gwiazdy sportu i artyści pojawili się w środę na murawie boiska na Bemowie w Warszawie. Wspierali fundację charytatywną Diambars. Celebryci zagrali z dziećmi, które radziły sobie na boisku świetnie. Jak wypadły gwiazdy?

Schejbal Magdalena Magda, Czerkawski Mariusz, Iwanow Bozydar, Mancewicz Rozalia

Rozgrzewka Mariusza Czerkawskiego

Czerkawski Mariusz

Zanim rozpoczął się mecz, artyści zdecydowali się na rozgrzewkę. Mariusz Czerkawski, jako sportowiec, doskonale zdaje sobie spawę jak ważnym elementem treningu jest rozgrzanie mięśni. Mimo że znany hokeista lepiej czuje się na lodowej tafli, to i na murawie poradził sobie całkiem dobrze.

Rozgrzewka Przemka Cypryańskiego

Cypryanski Przemyslaw

Aktor znany głównie z serialu "M jak miłość" również nie wyobraża sobie meczu bez wcześniejszej rozgrzewki. Widać, że Przemysław Cypryański lubi piłkę nożną i doskonale wie, jakie partie ciała należy przygotować do gry, by nie być kontuzjowanym.

Cypryanski Przemyslaw

Rozgrzewka Magdy Schejbal

Schejbal Magdalena Magda

Magda Schejbal była kapitanem drużyny artystów. Patrząc na te zdjęcia zastanawiamy się, czy ona w ogóle wiedziała na czym ta gra polega. Mimo specyficznej, nieskoordynowanej rozgrzewki, aktorka dawała sobie radę na murawie. Na boisku minę miała już (na szczęście) zupełnie inną.

Rozgrzewka Rozalii Mancewicz

Mancewicz Rozalia

Nie spodziewaliśmy się, że piękna Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2011 pojawi się na meczu. Wydawało nam się, że można ją spotkać jedynie na konkursach piękności i pokazach mody dla polskich gwiazd. Miło się zaskoczyliśmy, widząc jej rozgrzewkę. Mancewicz nawet w sportowym uniformie wygląda świetnie.

Piłka w grze

Przemysław Cypryański

Artyści po rozgrzewce przeszli do konkretów. Biorąc przykład z naszej utalentowanej polskiej reprezentacji, dawali z siebie wszystko na boisku. Przemysław Cypryański walczył o piłkę jak tylko potrafił.

Gwiazdorskie podania

Czerkawski Mariusz, Iwan Tomasz

Piłka nożna to przede wszystkim sport grupowy. Nie zapomnieli o tym znani sportowcy, którzy pojawili się na meczu. Tomasz Iwan, który ma za sobą karierę piłkarską, doskonale wiedział jak należy grać i jak mecz rozegrać taktycznie.

Triki Tomasza Iwana

Iwan Tomasz

Zawodowy piłkarz nie zapomniał również różnych piłkarskich trików. Z chęcią prezentował je na boisku.

Przejęcie piłki

Schejbal Magdalena Magda

Magda Schejbal za wszelką cenę starała się odebrać piłkę przeciwnikom. Gdy jej się to w końcu udało, nie potrafiła ukryć swojej radości.

Kibice gry i urody Miss Polonii

Mancewicz Rozalia

Gdy piłka znalazła się w posiadaniu Rozalii Mancewicz, wszyscy przystawali. Podziwiali nie tylko jej umiejętności, ale również wdzięki.

Przyjęcie na klatę

Mancewicz Rozalia

Miss Polonia 2011 wie, że w piłce nożnej nie można używać rąk. Nikt nie powiedział, że nie należy o wygraną walczyć własną piersią. A nawet dwoma.

Radość Piotra Świerwczewskiego

Piotr Swierczewski

Ostatecznie wynik meczu zakończył się remisem 3:3. Piotr Świerczewski, który również wspierał gwiazdorską drużynę, nie krył radości z wyniku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.