Richardson i Zamachowski już się nie ukrywają?

Zachowanie pary zdaje się potwierdzać pogłoski, które krążą od kilku tygodni.
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Kapif

Razem na nartach

Wygląda na to, że Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson są razem! Pogłoski o ich romansie krążyły już od kilku tygodni. Para pojawiła się wspólnie na niedzielnych zawodach gwiazd w Szklarskiej Porębie. Aktor i dziennikarka jeździli razem na nartach i dobrze się bawili na afterparty. Zdaje się, że coś jest na rzeczy. Tym bardziej, że Richardson przedstawiła Zamachowskiemu swojego syna.

Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika syn dziecko, Czarnota Sambor

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Kapif

Szczęście w oczach

Choć para unikała czułych gestów, chemia między tym dwojgiem i tak była widoczna. Richardson i Zamachowski nie odstępowali się na krok. Oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Richardson Monika

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson. Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson. Agencja Gazeta

Plotki o romansie

Przypomnijmy: Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze doniesienia na temat romansu znanego aktora i dziennikarki. Richardson i Zamachowski przyjaźnili się ze sobą od wielu lat. Z tej zażyłości zrodziło się podobno głębsze uczucie. Jednak jeszcze przed dwoma tygodniami żadne z zainteresowanych nie chciało rozmawiać z dziennikarzami, próbującymi dowiedzieć się, czy tych dwoje jest razem.

Lesar Janja, Zamachowski Zbigniew, Richardson Monika

Wszystko jednak na to wskazywało - jeden z tabloidów zamieścił na swoich łamach zdjęcia paparazzi, na których uwieczniono Richardson i Zamachowskiego na romantycznym spacerze po Warszawie.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. TVN

Razem na planie, razem w życiu?

Co ciekawe, parę wyswatała stacja TVN!  Richardson i Zamachowski wystąpili w jednym z odcinków programu "SOS dla świata". Wcielili się w role pary, która sprawdza stan zanieczyszczenia plaży w Belize. Czyżby producenci programu jako pierwsi zauważyli chemię między aktorem i dziennikarką?

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson. Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson. Kapif

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością

Aby być razem, Zamachowski i Richardson muszą stawić czoła wielu przeciwnościom. Oboje mają współmałżonków. Monika związana jest ze szkockim pilotem Virgin Atlantic, Jamiem Malcolmem, z którym ma dwoje dzieci.

Richardson Monika maz

Z kolei Zamachowski jest mężem Aleksandry Justy.

aleksandra justa, zbigniew zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w restauracji. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w restauracji. Kapif

Wspólne mieszkanie

Aktor nie mieszka już z żoną. Schronienie znalazł u Richardson. Jak donosi "Fakt", para pomieszkuje razem w apartamencie dziennikarki.

Nie wiadomo, jak zakończy się małżeństwo Moniki. Jej mąż już jakiś czas temu wyprowadził się z Polski i wrócił do ojczystej Wielkiej Brytanii. Rozwód zdaje się więc być przesądzony, pytanie tylko, jaki będzie miał przebieg.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski. Kapif

Miłość przezwycięży przeciwności?

Z pewnością droga do wspólnego szczęścia tej pary nie będzie łatwa. Jednak dla prawdziwej miłości nie ma rzeczy niemożliwych. Czy uczucie, łączące dziennikarkę i aktora okaże się wystarczająco mocne? O tym przekonamy się w przyszłości. Obserwując wpatrzoną w siebie jak w obrazek parę można jednak przypuszczać, że gra jest warta świeczki.

Więcej o: