Narty vs. snowboard, wypadek na stoku - tak gwiazdy bawiły się na śniegu!

Jeśli wierzyć prognozom pogody, w przyszłym tygodniu ma nadejść prawdziwa wiosna. Nic dziwnego, że amatorzy sportów zimowych wykorzystują ostatnie zimowe dni na białe szaleństwo. Wśród naszych celebrytów też są fani nart. Tłumy gwiazd przyjechały do Szklarskiej Poręby, by wziąć udział w kolejnej edycji imprezy "Gwiazdy na śniegu".
Sambor Czarnota. Sambor Czarnota. Kapif

Poobijany aktor

Sambor Czarnota nie może zaliczyć wyjazdu do udanych. Aktor znany m.in. z "M jak miłość" i "Egzaminu z życia" uległ wypadkowi na stoku. Choć jego upadek na nartach nie wyglądał za dobrze, na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Poobijany Czarnota pojawił się nawet na śnieżnym afterparty.

Czarnota Sambor

Robert Moskwa. Robert Moskwa. Kapif

Moskwa w Szklarskiej Porębie

Wypadu na narty nie mógł odmówić sobie  Robert Moskwa. Aktor, znany z roli Artura Rogowskiego w serialu "M jak miłość", uwielbia aktywny tryb życia. Trenuje karate, uprawia jogging, a zimą tylko myśli, jak wyrwać się na parę dni na stok.

robert moskwa

Ilona Felicjańska z dziećmi. Ilona Felicjańska z dziećmi. Kapif

Była modelka z dziećmi

Warto uczyć dzieci od najmłodszych lat, że ruch to zdrowie! Wie o tym Ilona Felicjańska, która do Szklarskiej Poręby przyjechała razem z synami: 11-letnim Maćkiem i 10-letnim Adamem.

ilona felicjańska, gwiazdy na śniegu

Natalia Jakuła i Tomasz Iwan. Natalia Jakuła i Tomasz Iwan. Kapif

Wielka miłość?

Kilka dni temu Tomasz Iwan pojawił się z piękną, młodą partnerką na gali "Viva comet". Teraz zabrał prezenterkę "Vivy", Natalię Jakułę, na zimowe miniwakacje. Czy to prawdziwa miłość?

Marcin Mroczek. Marcin Mroczek. Kapif

Słynni bliźniacy

Na stoku szaleli też dawno niepokazujący się na salonach Rafał i Marcin Mroczek. Bracia postanowili najwyraźniej zrobić wyjątek dla imprezy pod chmurką. Jako jedni z nielicznych, zamiast nart, wybrali deskę snowboardową.

Mroczek Marcin

marcin mroczek, gwiazdy na śniegu

Anna Popek. Anna Popek. Kapif

Z ekranu na stok

Fanką jazdy na nartach jest też prezenterka TVP, Anna Popek. W Szklarskiej Porębie zaprezentowała godną pozazdroszczenia formę!

Popek Anna

Marek Włodarczyk. Marek Włodarczyk. Kapif

Komisarz na nartach

Prawdziwemu twardzielowi niestraszne mróz i śnieg! Niezapomniany komisarz Zawada z "Kryminalnych", czyli Marek Włodarczyk, miał ogromną frajdę z zabawy na stoku.

marek włodarczyk, gwiazdy na śniegu

Marzena Sienkiewicz z córką. Marzena Sienkiewicz z córką. Kapif

Pogoda? Minus 5 stopni i śnieg!

Piękna pogodynka TVP z radością oddawała się białemu szaleństwu. Na nartach jeździła w towarzystwie córeczki.

Sienkiewicz Marzena

Rafał Brzozowski. Rafał Brzozowski. Kapif

Najlepszy głos na stoku

Do zimowego kurortu przyjechał też finalista "The Voice of Poland", Rafał Brzozowski. Na imprezie towarzyszyła mu żona.

Małgorzata Lewińska. Małgorzata Lewińska. Kapif

Zawsze można zagrać

Choć chwilami miała nietęgą minę, wydaje nam się, że Małgorzata Lewińska wykorzystywała po prostu swój talent aktorski. Bo na nartach radziła sobie bardzo dobrze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.