Ewa Chodakowska musi zadowolić się donutami, a Dorota Gardias uśmiecha się do pączków. Jak gwiazdy obchodzą tłusty czwartek?

Tłusty czwartek to ostatni czwartek przed Wielkim Postem. Dzień rozpusty, podczas którego każdy zapycha się słodkimi pączkami, chrustami albo faworkami. Sprawdźcie, jak gwiazdy obchodzą ten dzień!
Agata Rubik Agata Rubik Instagram/agata_rubik

Agata Rubik

Agata Rubik zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma paterę pełną pączków z lukrem i skórką z pomarańczy. Stwierdziła, że raz w roku może sobie pofolgować i zjeść słodkie (i nie ukrywajmy kaloryczne) przekąski. 

Ja i moje pączki. Cieplutkie, z różanym nadzieniem, smażone na smalcu. Tylko dzisiaj. Baleronię na maksa - napisała Agata Rubik. 

W instagramowej relacji żona Piotra Rubika zdradziła, że jej mama robi najlepsze pączki.

Agata Rubik
Instyagram/agata_rubik

Andrzej Piaseczny Andrzej Piaseczny Instagram/andrzejpiaseczny_official

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny przebywa na urlopie w polskich górach i stamtąd właśnie dodał zdjęcie w stroju narciarskim, trzymając karton wypełniony pączkami. Na instagramowej relacji pokazał, jak je jednego pączka z dziewczynką oraz jak w kartonie ubywa słodkości.  

Andrzej Piaseczny
screen Instagram/andrzejpiaseczny_official

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Instagram/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska podzieliła się zdjęciem, na którym trzyma pączki z dziurką, tzw. donuty. Trenerka przebywa aktualnie w Atenach, dlatego nie ma dostępu do słodkości i musi zadowolić się inną wersją. 

Lelo obiecał mi NAJLEPSZE PĄCZKI EVER! - z racji tego, że w TŁUSTY CZWARTEK, żywię się głównie pączkami... Tak odpinam szelki... taki był warunek naszego wyjazdu. TO DZIEŃ W ROKU, na który CZEKAM. Zadowolony Lelo na śniadanie przynosi mi TO. "Co to jest, Kochanie?: - PYTAM. "Pompki" - odpowiada. "No przecież widzę, ze nie PĄCZKI". "CHCĘ Z RÓŻĄ... i na prawdziwym cieście" - potem trenerka zapytała, gdzie może dostać w Atenach prawdziwe pączki. 

Na instagramowej relacji Chodakowska mówiła, że uwielbia pączki i tłusty czwartek, w przeciwieństwie do jej męża. Ukochany twierdzi, że polskie specjały mają za mało nadzienia są ciężkie. Ewa ubolewa, że w greckim hotelu mają jedynie "oszukane" pączki z dziurką. 

Rafał Brzozowski Rafał Brzozowski Fot. rafal_brzozowski_official/instagram

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski na Instagramie zamieścił zapętlone nagranie, na którym zajada się pączkiem. Zapytał fanów, ile zdążyli już zjeść smakołyków z okazji tłustego czwartku. 

Wjechały pączki! Ile dzisiaj już macie na liczniku? - napisał prowadzący "Jaka to melodia?"
Wyświetl ten post na Instagramie.

Wjechały pączki ?????? Ile dzisiaj już macie na liczniku? ?????? #tłustyczwartek #pączek #tasty #mniam #iledzisiaj #sweetday #smacznego

Post udostępniony przez Rafał Brzozowski (@rafal_brzozowski_official) Lut 20, 2020 o 2:20 PST

Dorota Gardias Dorota Gardias Instagram/dorotagardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias z okazji tłustego czwartku zmieściła niezwykle klimatyczne zdjęcie. Skąpana w blasku słońca siedzi na łóżku w szlafroku i... uśmiecha się do pączków. 

Będziecie dziś liczyć kalorie? Słodkiego dnia - życzyła prezenterka. 
Anna Dec Anna Dec Instagram/annadec_

Anna Dec

Anna Dec dodała zdjęcie z pudełkami wypełnionymi pączkami z dziurką. Na instagramowej relacji pokazała, jak delektuje się słodkościami. 

Anna Dec
screen Instagram/annadec_

Magda Gessler Magda Gessler Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler

Restauratorka dodała fotkę pączków. Zaprosiła wszystkich obserwatorów do skosztowania specjałów i zareklamowała swoją cukiernię. 

Besos dla ekipy "Słodki-słony", która właśnie teraz szaleje, aby zdążyć zrobić tyle pączków dla was aby dla nikogo nie zabrakło. Zaczęli od 4 rano... Są fantastyczni, a ich i moje pączki na pewno najsmaczniejsze... Te z różą moje ulubione... Zapraszam Magda Gessler. To szczęście przynosi - napisała.