Konferencja TVN niczym wybieg. Szulim wydała 3500 zł na całość, Gardias 1400 na torebkę, a Kulczyk...

To była ważna okazja, więc gwiazdy zaszalały z kreacjami. O ile lżejsze są ich portfele po czwartkowej konferencji ramówkowej TVN? Wybrały ciuchy od zagranicznych czy polskich projektantów? Sprawdziliśmy!
Anja Rubik Anja Rubik Kapif

Anja Rubik

Anja jak zwykle wniosła na polskie salony światowy poziom. Na konferencji TVN gwiazda "Project Runway" wybrała kreację od nowojorskiego projektanta, Josepha Altuzarra. W jego projektach chodzą takie gwiazdy jak Jennifer Lawrence, Rita Ora, Diane Kruger czy Kim Kardashian.

Anja RubikKapif

Modelka mogła zaprezentować swoje piękne nogi dzięki efektownemu wycięciu.

Anja RubikKapif

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim Kapif

Agnieszka Szulim

By wyglądać tego dnia idealnie, Szulim nie oszczędzała. Jej kreacja polskiej marki By The Way nie należała do najtańszych. I z pewnością robiła wrażenie. Za spodnie z miękkiej grafitowej skóry trzeba zapłacić 1600 złotych, za bluzę 1400. Nie zapominajmy też o seksowych szpilkach Kazar. One są najtańsze - 449 złotych.

Agnieszka SzulimKapif

Agnieszka SzulimKapif

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Kapif

Małgorzata Rozenek

Perfekcyjna Pani Domu pojawiła się na konferencji w sukience własnego projektu.

Małgorzata RozenekKapif

Torebka Rozenek to dzieło domu mody Alexander McQueen.

Małgorzata RozenekKapif

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Kapif

Joanna Przetakiewicz

Przetakiewicz nie zaskoczyła. Jak zwykle pojawiła się w kreacji La Manii. Jest chodzącą reklamą swojej własnej marki. Bardzo ciekawym pomysłem było założenie kabaretek. Wyszło z tego interesujące połączenie.

Joanna PrzetakiewiczKapif

Dominika Kulczyk Dominika Kulczyk Kapif

Dominika Kulczyk

Kulczyk miała na sobie buty od Valentino za ponad 2 tysiące złotych.

Valentinowww.moliera2.com

Dominika KulczykKapif

Dorota Gardias Dorota Gardias Kapif

Dorota Gardias

Dorota Gardias w końcu zdecydowała się na kolor. Ostatnio mogliśmy ją oglądać tylko w czarnych, niekorzystnych dla niej stylizacjach (Zobacz: Sukienka z ceraty, skarpetki "na Michaela Jacksona", sado-maso i spodnie Sindbada. Modowe HITY i KITY stycznia). Tym razem pogodynka wybrała kreację od swojej ulubionej projektantki, Violi Piekut. Dobrała do niej szarą torebkę marki Lilou, za którą zapłacić trzeba aż 1399 złotych.

Dorota GardiasKapif

Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska Kapif

Joanna Jabłczyńska

Aktorka zdecydowała się na sukienkę od polskiej projektantki, Violi Piekut. Biała kreacja była strzałem w dziesiątkę! Jabłczyńska wyglądała kobieco, seksownie, ale jednocześnie z klasą.

Joanna JabłczyńskaKapif

Natalia Klimas Natalia Klimas Kapif

Natalia Klimas

Aktorka często pokazuje się na imprezach w projektach swojej mamy, projektantki Joanny Klimas. Również na konferencję TVN założyła zestaw spod jej igły. Niebiesko-biały żakiet i spodnie połączyła z klasycznymi szpilkami w kolorze nude od Casadei. To model Contrast stiletto pump, za który zapłacić trzeba ponad 2500 złotych.

Natalia KlimasKapif

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Grażyna Wolszczak

Aktorka wybrała elegancką, grzeczną sukienkę Bizuu. W tym modelu (AGANE z kolekcji AW 2013/14) widzieliśmy już na salonach dziewczynę Kuby Wojewódzkiego, Renatę Kaczoruk (Zobacz: Kuba Wojewódzki z dziewczyną na premierze. W jej towarzystwie nawet UŚMIECHAŁ SIĘ do zdjęć).