Kto olśnił, a kto zaliczył wpadkę w minionym tygodniu. Patrick Field ocenia stylizacje polskich gwiazd

Zobacz nasz ranking.

Miejsce 5. Najgorzej ubrani: Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska ma wzloty i upadki, jeśli chodzi o swój wizerunek. Po wielu imprezach, na których zachwyciła swoimi stylizacjami, przyszedł czas na małą wpadkę. Wokalistka pojawiła się na imprezie charytatywnej w kreacji przypominającej... obrus. Domyślam się, że inspiracją był bardzo modny styl etno. Niestety nie został osiągnięty. Mam nadzieję, że to pojedynczy wybryk zdolnej piosenkarki.

Miejsce 5. Najlepiej ubrani: Patrycja Kazadi

Patrycja Kazadi

Patrycja Kazadi pojawiła się w zeszłym tygodniu na wielu imprezach. Mnie najbardziej podobała się glamourowo- rockowej stylizacji. Wokalistka zgrabnie połączyła elegancką jasną spódnicę maxi, ze skórzaną, bladoróżową kamizelką. Dobrała do tego złote dodatki. Świetna złota torebka dobrze wyglądała na tle jasnych ubrań. Warto również zwrócić uwagę na perfekcyjny makijaż, nadający całemu lookowi odpowiedniego charakteru. Bardzo mi się ten zestaw spodobał.

Miejsce 4. Najgorzej ubrani: Bogna Sworowska

Sworowska Bogna

Bogna Sworowska na imprezie organizowanej przez magazyn Cosmopolitan zawiodła. Zaprezentowała się w czarnej sukience, przypominającej bardziej fartuch, niż kreację na oficjalną galę. Wydaje mi się, że kompletnie nie przemyślała swojego wyboru. Mnogość niepasujących do siebie materiałów, niemodne printy i gorsetowe zapięcia sprawiły, że była modelka wyglądała komicznie. Do tego te szyfonowe różyczki na ramiączkach...

Miejsce 4. Najlepiej ubrani: Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Piękna aktorka pojawiła się na czwartkowej imprezie "Glamour". Marta Żmuda Trzebiatowska doskonale wie, jak podkreślić swoją nienaganną sylwetkę i odpowiednio zaprezentować swoją urodę. Na czerwonym dywanie pojawiła się w pięknej czarnej kreacji z koronkową wstawką, pochodzącą z atelier Macieja Zienia. Zestawiła ją z błękitnymi butami na wysokim obcasie. Gwiazda olśniła wszystkich.

Miejsce 3. Najgorzej ubrani: Grażyna Wolszczak

Wolszczak Grazyna

Grażyna Wolszczak na jednym z pokazów zaprezentowała się w szarym garniturze. Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że dolna część marynarki i spodni została zafarbowana na bordowo. Skojarzenia były oczywiste. Aktorka wyglądała, jakby dopiero co dopuściła się krwawego przestępstwa. Dobrała do tego również niepasujące dodatki. Sandały do garnituru? Wygląda to bardzo nieciekawie. Szkoda, bo aktorka jest bardzo atrakcyjną kobietą.

Miejsce 3. Najlepiej ubrani: Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska zaprezentowała się w swoim ulubionym zestawie i... znowu zachwyciła. Zdecydowała się na błękitną spódnicę maxi, klasyczny biały top na ramiączkach i ażurową beżową lekką bluzkę. Tym razem całkowicie zrezygnowała z biżuterii. Aktorka wyglądała bardzo atrakcyjnie.

Miejsce 2. Najgorzej ubrani: Alicja Węgorzewska

Wegorzewska Alicja

Alicja Węgorzewska była już na dobrej drodze do dobrego stylu. W jednym z odcinków "Bitwy na głosy" pojawiła się w udanej stylizacji, odpowiednio dobranej do jej sylwetki. Niestety próba zmiany wizerunku zakończyła się fiaskiem. Śpiewaczka, na imprezie magazynu "Zwierciadło" znowu zaprezentowała się w kreacji zaburzającej jej proporcje. Kolor kreacji kompletnie do niej nie pasuje. Zastanawiająca jest także mała torebeczka z puszkiem... Źle, oj źle...

Miejsce 2. Najlepiej ubrani: Aleksandra Kisio

Kisio Aleksandra Ola

Aleksandra Kisio to jedna z najbardziej stylowych polskich celebrytek. Na modowej imprezie pojawiła się w seksownej jasnej sukience, przypominającej płaszczyk. Dobrała do tego modne buty z metalowym czubkiem i klasyczną czarną kopertówkę. Jak zwykle miała idealny makijaż. Wyglądała obłędnie!

Miejsce 1. Najgorzej ubrani: Marysia Sadowska

Marysia Sadowska bardzo niekorzystnie wyglądała w swojej stylizacji. Jestem "na nie" przede wszystkim ze względu na legginsy. Źle dopasowane, marszczyły się i deformowały kształt jej nóg. Luźna czarna tunika jeszcze się broni, ale czapka, która miała dodać uroku, niestety ją oszpeciła. Wspominaliśmy już, że w Polsce nakrycia głowy z klasą potrafi nosić ją tylko Joanna Przetakiewicz. Tutaj beret nadał stylizacji niepotrzebnego komizmu. O ile kopertówka dobrze została dobrana do "czepka", to już buty kompletnie nie pasowały do całego looku. To była najgorsza stylizacja tygodnia.

Miejsce 1. Najlepiej ubrani: Magda Mielcarz

Mielcarz Magda Magdalena

Marysia Sadowska się ośmieszyła, a Magdalena Mielcarz zachwyciła! Piękna modelka i wokalistka pojawiła się na gali organizowanej przez magazyn "Cosmopolitan". Na tę okazję wybrała przepiękną złotą, świetnie układającą się na jej zgrabnym ciele, suknię. Dobrała do tego lekkie złote buty na szpilce i delikatną biżuterię. Prezentowała się jak MILION DOLARÓW! Najpiękniejsza! Nic dziwnego, że otrzymała tytuł "Kobiety Roku Glamour".