"M jak miłość": Łapicki namiesza w Grabinie!

.

Lucjanowi wyrosną rogi?

Barbara flirtuje, Kisiel wpada w panikę, a Lucjan? Boi się, że wyrosną mu rogi! Wszystko za sprawą pewnego starszego dżentelmena? Zapraszamy na 808 odcinek ''M jak Miłość'', w którym do obsady dołączy gwiazda wielkiego formatu: Andrzej Łapicki!

Ostatni raz wybitny aktor stanął przed kamerami ponad dziesięć lat temu - w filmie ''Pan Tadeusz'' (1999 r.). Teraz triumfalnie powraca, wcielając się w nowego bohatera ''M jak Miłość'': Tadeusza Budzyńskiego. Co sprawiło, że artysta zgodził się zagrać w serialu?

Zdecydowałem się w nim wystąpić, bo uważam, że to najlepszy polski serial - wyznaje Andrzej Łapicki.

Kim będzie bohater Łapickiego?

To przemiły, przeuroczy starszy pan! Marta, gdy Andrzej przedstawi jej swojego wuja, będzie zachwycona! I z radością zapowie jego przyjazd matce:

Po dwudziestu latach przyleciał z Kanady na parę tygodni. Zwiedził już Kraków, Warszawę, mieszkał u jakiś czas u mamy Andrzeja w Falenicy. Ale bardzo chciał jeszcze zobaczyć prawdziwą, polską wieś, przekonać się na własne oczy, co się na niej zmieniło. Więc wpadliśmy z Andrzejem na pomysł, że zainstalujemy go tu, w naszym domu w Grabinie?

Przez żołądek do serca...

A Tadeusz Budzyński, gdy pozna Barbarę i spróbuje jej słynnych ciast? Postanowi zostać na wsi na dłużej! Podziwiając gospodarstwo Mostowiaków, szepnie z zachwytem:

W tym domu jest coś, co wymyka się wszelkim definicjom... Magia, po prostu czysta magia!

Starszy pan rozsiewa swój czar

Chwilę później, z uśmiechem rasowego donżuana, rzuci:

Niech pani uważa, pani Barbaro! Jeśli mnie pani teraz zaprosi, to potem się pani nie opędzi od mojego towarzystwa?

Barbara flirciara?

A Mostowiakowa? Słysząc komplementy, będzie zachwycona!

Czapka na rogi!

Za to Kisiel wpadnie w panikę. I szybko wybierze numer Lucjana:

Dzwonię, żeby cię ostrzec! Wracaj prędko do domu, bo inaczej niedługo będziesz musiał kupić sobie czapkę z dwoma otworkami? Na rogi, przyjacielu, na rogi!

I co z tego się wykluje?

Jak akcja potoczy się dalej? Czy Barbara naprawdę przyprawi Lucjanowi rogi? Dzisiaj się dowiecie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.