"Adorator" nie daje Kindze spokoju, prześladowca Janki uciekł z więzienia, a Lucjan... Co wydarzy się w "M jak miłość"

Co czeka bohaterów serialu w poniedziałkowym odcinku?
"M jak miłość MTL Maxfilm

Kinga w tarapatach

Kinga (Katarzyna Cichopek) nie chce zdradzić męża - i otwarcie to Lubińskiemu (Tomasz Borkowski) mówi. Jednak Robert nadal próbuje się do niej zbliżyć... I proponuje dziewczynie pomoc w znalezieniu pracy.

Mój przyjaciel prowadzi polsko-amerykańską firmę, fundację wspierającą polskie przedsiębiorstwa na rynku amerykańskim. Szuka do działu PR psychologa, a ja poleciłem ciebie. Słyszałem, że szukasz pracy. Mike jeszcze dziś się do ciebie odezwie.

Mężczyzna uśmiecha się i zawiesza głos. A Zduńska, bezrobotna już od kilku tygodni, łapie się na haczyk... Nieświadoma, że jej "adorator" kłamie.

"M jak miłość"

MTL Maxfilm

"M jak miłość" MTL Maxfilm

Plan Roberta

Kilka godzin później Robert kontaktuje się z Mikiem (Konrad Bugaj) i dopiero wtedy wspomina o Kindze. A przy okazji otwarcie wyznaje, że liczy na romans!

Kinga Zduńska... Nie pożałujesz, to miła, zdolna dziewczyna, ktoś taki na pewno wam się przyda.
Człowieku, jest kryzys, planuję kolejne zwolnienia, a ty mnie prosisz o coś takiego? No Robert?! - biznesmen zachwycony nie jest.

Jednak Lubiński się nie poddaje.

A pamiętasz, że wisisz mi przysługę?
Niestety, pamiętam... Dobra, niech ci będzie! A teraz szczerze: o co chodzi? To jest jakaś twoja nowa kobieta?
Nie, jeszcze nie. Ale będzie...

Krok po kroku, Robert próbuje osaczyć Kingę? I uwiedzenie dziewczyny traktuje niemal jak sportowe wyzwanie. Czy w końcu dopnie swego?

"M jak miłość"MTL Maxfilm

"M jak miłość" MTL Maxfilm

Janka wraca

Na prośbę policji, Janka (Joanna Osyda) wraca do Polski. Ma wziąć udział w konfrontacji i wskazać mężczyznę, który o mało jej nie zabił. Ale wcześniej - prosto z lotniska - jedzie do Grabiny. W domu Mostowiaków odzyskuje spokój i radość życia. I w końcu opowiada Lucjanowi (Witold Pyrkosz) o problemach, które miała w USA - z urzędem skarbowym i długami. A senior, zamiast dziewczynę skrytykować, tylko ciepło się uśmiecha:

Młodość, lekkomyślność... Z długów wyjdziesz. A cała reszta... też jakoś się ułoży. Całe życie przed tobą! A to, co złe minęło. Bezpowrotnie. Najważniejsze, że człowiek, który tak cię skrzywdził, zostanie ukarany. A ty idziesz dalej, do przodu. Masz tutaj mnie, rodzinę, nasze wsparcie. I pamiętaj, dziecko, że ten dom zawsze będzie twoim domem!
Dziękuję, wujku. To dla mnie naprawdę wiele znaczy.

"M jak miłość"MTL Maxfilm

"M jak miłość" MTL Maxfilm

Bandyta na wolności

Janka, wzruszona, spogląda na Mostowiaka... Ale kilka minut później jej dobry humor znika - gdy Paweł (Rafał Mroczek) dzwoni, by przekazać jej "newsa" z policji.

Posłuchaj mnie uważnie. Jutro... powinnaś zostać w domu, rozumiesz?
A co się stało?
Tylko się nie denerwuj, dobra? Dostałem właśnie informację, że ten sukinsyn, który na ciebie napadł... uciekł z więzienia.

Czy Dariusz (Paweł Ferens) pojawi się w Grabinie - i znów dziewczynę zaatakuje? A jeśli tak... czy Mostowiakowie zdołają ją obronić?

"M jak miłość" MTL Maxfilm

Lucjan swatem

W poniedziałkowym odcinku w Grabinie znów pojawi się Stanisław (Włodzimierz Matuszak). Barbary (Teresa Lipowska) nie będzie akurat w domu. A senior wyzna Mostowiakowi, że wpadła mu w oko Kwaśniakowa (Violetta Arlak).

A to mnie pan zastrzelił! Kwaśniakowa? No, no... - Lucjan będzie w lekkim szoku. Podobnie zresztą jak Kisiel (Jerzy Próchnicki):Każda potwora znajdzie...Potwornie się cieszymy, że chce się pan zaprzyjaźnić z naszą... Cecylką kochaną! - Mostowiak od razu zgromi sąsiada wzrokiem. Tymczasem Stanisław rzuci cicho:
- Bardzo chciałbym tę panią bliżej poznać?
A Lucjan, z szerokim uśmiechem, zgłosi się na ochotnika:
- My panu pomożemy! Prawda, Włodek?
Jak zakończą się "swaty" Mostowiaka?
A to mnie pan zastrzelił! Kwaśniakowa? No, no... - Lucjan będzie w lekkim szoku. Podobnie zresztą jak Kisiel (Jerzy Próchnicki):
Każda potwora znajdzie...
Potwornie się cieszymy, że chce się pan zaprzyjaźnić z naszą... Cecylką kochaną! - Mostowiak od razu zgromi sąsiada wzrokiem.

Tymczasem Stanisław rzuci cicho:

Bardzo chciałbym tę panią bliżej poznać?

A Lucjan, z szerokim uśmiechem, zgłosi się na ochotnika:

My panu pomożemy! Prawda, Włodek?

Jak zakończą się "swaty" Mostowiaka?

"M jak miłość"MTL Maxfilm