Anna Mucha POWRACA do M jak miłość! Czy jej bohaterka znowu namiesza?

Anna Mucha na swoim blogu napisała, że na wiosnę wraca do 'M jak miłość'. Jej postać pojawia się i znika z serialu. Ciekawe, jaki pomysł na tę rolę tym razem mają twórcy popularnej produkcji?
Anna Mucha. Anna Mucha. Forum Gwiazd

Nie ma Hanki, będzie Magda

Razem ze śmiercią Hanki Mostowiak z serialu zniknęło popularne nazwisko. Mimo, że w miejsce Małgorzaty Kożuchowskiej pojawili się inni aktorzy, producentom "M jak miłość" to nie wystarcza. Postanowili, aby na ekran wróciła Anna Mucha. Czy popularna aktorka wniesie powiew świeżości do mizernej ostatnio fabuły?

Sama aktorka bardzo cieszy się na swój powrót. Na blogu pisze:

Witajcie, niniejszym chciałabym potwierdzić, że od wiosny wracam do "M jak Miłość" ;), plotki już krążą w sieci od jakiegoś czasu, ale teraz mogę już o tym powiedzieć oficjalnie...mam nadzieję, ze uciszy Was ta wiadomość tak samo jak mnie!

anna mucha, blog

Jak potoczą się tym razem losy serialowej Magdy, czy postanowi odzyskać miłość Pawła?


Anna Mucha Anna Mucha Anna Mucha/kapif

Sporadyczne występy

Do tej pory Anna Mucha w serialu "M jak miłość" pojawiała się rzadko. W ubiegłym roku mogliśmy zobaczyć ją tylko w jednym odcinku, dwa lata wcześniej w pięciu. Producenci serialu mogą chcieć, aby Anna Mucha była gwiazdą tasiemca na pełen etat. Tym samym zastąpiłaby Małgorzatę Kożuchowską, która za jeden dzień zdjęciowy inkasowała około 9 tysięcy złotych!

02.07.2010 RADOM , OPERATOR FILMOWY ANDRZEJ WOLF NA PLANIE FILMOWYM KROTKIEJ ETIUDY REALIZOWANEJ W RAMACH TRZECICH OGOLNOPOLSKICH SPOTKAN FILMOWYCH KAMERALNE LATO 2010 . AMBASADOREM PRZEDSIEWZIECIA JEST ANNA MUCHA FOT. ANNA JARECKA / AGENCJA GAZETA

Pomimo tego, iż postać Magdy Marszałek nie była wpisana na stałe w serialowy scenariusz, każde pojawienie się jej w odcinku wiązało się z dużym zainteresowaniem widzów. Może dlatego, że wątki z udziałem popularnej aktorki zawsze wprowadzały zamęt w spokojne życie bohaterów?

Anna Mucha, m jak miłość

Ania Mucha Ania Mucha Ania Mucha/KK/Forum

Misje humanitarne

Magda Marszałek była związana z Kamilem Grycem, współlokatorem z Deszczowej. Potem połączyło ją uczucie z Pawłem Zduńskim. Potrzebowała jednak pieniędzy na studia i wyszła za bogatego Rosjanina, Saszę Maksymowicza. Saszy było potrzebne polskie obywatelstwo, dlatego zgodził się na transakcję wymienną.

Kasia Cichopek,Anna Mucha/KAPIF

Gdy dowiedział się o tym Paweł, natychmiast zerwał z ukochaną. Potem Madzia utrzymywała bliski kontakt z ojcem Kamila, który kupował jej kosztowne prezenty. Ona jednak nie chciała być mu wierna.

Po tych wszystkich zawiłych wydarzeniach Magda odnajduje sens życia pomagając innym, zostaje wolontariuszką Polskiej Akcji Humanitarnej i wyjeżdża do Afganistanu.

M jak Miłość. M jak Miłość. MTL Maxfilm

Choroba ojca

Magda Marszałek wraca, gdy dowiaduje się o chorobie ojca. Wtedy postanawia zostać dłużej w stolicy i na miejscu pracować dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Po kolejnych zawirowaniach wokół jej uczucia do Pawła Zduńskiego decyduje się na kolejną misję. Tym razem Sudan.

14.12.2009 POZNAN , ANNA MUCHA PODCZAS PROB DO UJEC W TRAKCIE CASTINGU DO V EDYCJI PROGRAMU TELEWIZJI TVN " YOU CAN DANCE " W TEATRZE POLSKIM . FOT. PIOTR SKORNICKI / AGENCJA GAZETA

Anna Mucha, Rafał Mroczek Anna Mucha, Rafał Mroczek http://www.m-jak-milosc.pl

Wyjazd od Sudanu

W jednym z odcinków (660) Magda Marszałek wyjeżdża do Sudanu. Z jej decyzją nie może pogodzić się Paweł Zduński. Ma dość tego, że cały czas się żegnają. Wyznaje ukochanej swoje uczucia:

Już tradycyjnie zaoferowałaś mi swoją przyjaźń. Ale super! Tylko, że ja za stary jestem na takie kombinacje? Nie chce mi się już, rozumiesz? A przyjaźń z tobą jakoś specjalnie mi się nie sprawdza? Bo zawsze będę chciał czegoś więcej.

Paweł ma dosyć kolejnej porażki. Mimo tego, że daje Magdzie do zrozumienia, że ją kocha, ona i tak wylatuje na misję. Znowu zostawia Zduńskiego ze złamanym sercem. Ten szuka pocieszenia w ramionach innej kobiety, Mirki.

M jak Miłość

Anna Mucha Anna Mucha http://www.m-jak-milosc.pl

Powrót

W odcinku 723, Paweł Zduński odbiera smsa od Magdy, która przebywa na jednej z misji:

Zadzwoń do mnie koniecznie, Magda.

Okazuje się, że matka Madzi została zabrana do szpitala w ciężkim stanie, a ona sama nie może skontaktować się z ojcem. Jeszcze tej nocy ma przylecieć do Warszawy. Paweł pociesza dawną ukochaną, chce jej pomóc.

rafał mroczek, m jak miłość

Ich rozmowie przysłuchuje się Majka, obecna dziewczyna Zduńskiego. Po raz kolejny Paweł rzuci wszystko, aby wspierać Madzię. Nie spodoba się to Mai. Jak to wpłynie na jego związek? I czy dziewczyna naprawdę ma problemy? A może Madzia szuka tylko pretekstu, by na nowo zdobyć serce Pawła?

To kolejna burza wywołana pojawieniem się Muchy w serialu.

M jak Miłość

Anna Mucha, Rafał Mroczek Anna Mucha, Rafał Mroczek http://www.m-jak-milosc.pl

Wraca na ślub

W odcinku 832, wyemitowanym w maju ubiegłego roku, Magda Marszałek przyjeżdża z kolejnej misji do Polski na ślub ojca. Dawna miłość Pawła po raz kolejny wdziera się do jego życia. Co na to jeden z braci Zduńskich? Wita Magdę naprawdę gorąco. Przyjacielskie uściski, całusy i nie tylko! Takie wrażenia serwuje nam Anna Mucha na ekranie. Pojawia się na chwilę i zostawia po sobie pewien niedosyt.

anna mucha, m jak miłość

Pod ślubie, Magda Marszałek mówi do swojej przyjaciółki Kingi:

Paweł...to już zamierzchła przeszłość. i dobrze. Wiesz, od czasu do czasu trafia mi się krótki, gorący romans i już - dziewczyna posyła przyjaciółce smutny uśmiech. Ty jesteś kobietą udomowioną. A ja zawsze będę...cholernym nomadem! I tak jest dobrze... Hulaj dusza, piekła nie ma!

Jednak uczucie do Pawła chyba tak do końca nie wygasło, skoro producenci serialu szykują na wiosną niespodziankę z udziałem Anny Muchy! Nie możemy doczekać się tych odcinków!

Ania Mucha Ania Mucha Ania Mucha/KK/Forum

Miłość do Ani?

Nie każdy aktor może pozwolić sobie na granie w serialu, tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Widać Ilona Łepkowska ma do Anny Muchy słabość, skoro za każdym razem pozwala jej powrócić do obsady.

anna mucha

Wszędzie dobrze, ale w "M jak miłość" najlepiej. Anna Mucha często podkreślała, że ekipa serialu Dwójki jest dla niej jak rodzina. W końcu widzowie zawsze ją kochali, a Ilona Łepkowska jest w stosunku do niej bardzo wyrozumiała. Kto jak kto, ale Mucha mogła sobie pozwalać na granie tylko krótkich epizodów. Ważne, że zawsze na plan serialu TVP może wrócić!

Więcej o:
Komentarze (20)
Anna Mucha POWRACA do M jak miłość! Czy jej bohaterka znowu namiesza?
Zaloguj się
 • hanna69

  Oceniono 8 razy 6

  Czego chcecie głąby! Mucha to poziom światowy! ! ! Ta fizezja, ten głos, ten perlisty śmiech, ten kunszt, ten sznyt, ta gracja... Oj! Ze wspaniałym aktorem charakterystycznym Mroczkiem(Mroczkami) wzniosą ten serial na wyżyny sztuki!

 • mikado

  Oceniono 9 razy 5

  Na sprzedaży ciąży i macierzyństwa tabloidom nie dało się już więcej zarobić, więc trzeba wrócić do "pracy".

 • shyama

  Oceniono 10 razy 4

  Skoro ''cieszy się'' z powrotu do najbardziej żenującego polskiego tasiemca to chyba już naprawdę pożegnała się z (nierealnymi, ale bardzo ambitnymi) marzeniami o wielkiej aktorskiej karierze :)

 • cosma

  Oceniono 8 razy 2

  Kręcą dla siebie - a nie dla widzów !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 2

  Jak dla mnie, Mucha może grać nawet w "Klanie" jako alterego Rysia.

 • becia041

  Oceniono 7 razy 1

  boooze tylko nie ona nie chcemy jej !!!to beztalencie sami krytycy ja tak ocenili a z TVN-wywalili ja !!!oni tam potrzebuja prawdziwych aktorek a nie amatorek ktore zarabiaja wylacznie na ustawkach jak ANKA MUCHA!!!!!NIE CHCEMY JEJ!!!!LITOSCI

 • avana

  Oceniono 4 razy 0

  Boszszeeee... jakie to ma parcie na szkło. Swoją drogą widać że scenarzyści nie maja pomysłu na ten serial, skoro odrzewają ten kotlet kolejny raz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX