Co mają wspólnego Keira, Lana i Melissa? Zatargi ze swoimi stylistami. Chyba tylko tak można wytłumaczyć NAJGORSZE KREACJE Złotych Globów

Złote Globy to nie tylko jedna z najważniejszych imprez w Hollywood, to także istna rewia mody. Gwiazdy swoje stylizacje szykują tygodniami. Tym bardziej dziwi, że niektóre z nich zaliczyły takie modowe wpadki.
Keira Knightley Keira Knightley Reuters

Keira Knightley

Sami dziwimy się, że Knigtley ląduje w tym zestawieniu. Aktorka dotychczas nie zaliczała modowych gaf. To jedno z jej pierwszych pojawień się na czerwonym dywanie z ciążowym brzuchem i zdecydowanie nie wybrała na tę okazję fortunnej kreacji. Doceniamy motyw przewodni i pasującą bransoletę w kształcie motyla - jednak przedziwny kołnierzo-żabot i "odcięty" dół sukni Chanel sprawiły, że nie wyglądała dobrze. Na plus jednak działał wizaż - piękna fryzura i makijaż.

Keira Knightley i James RightonDANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

Lana Del Rey Lana Del Rey Reuters

Lana Del Rey

Z twarzą Lany od dawna dzieje się coś niepokojącego. Na uwagę w tej materii zasługują ostatnio szczególnie jej usta, które zaczęły tracić swój naturalny kształt. Stylizacja piosenkarki miała być inspirowana dawnym Hollywood, jednak coś zdecydowanie poszło tu nie tak. Del Rey wygląda na o wiele tęższą niż w rzeczywistości. Druga rzecz to włosy. Dopinki nie są żadną nowością, ale przeważnie gwiazdy starają się, żeby wyglądały choć trochę naturalnie. Tu "sztuczność" włosów aż bije po oczach!

Lana Del ReyJohn Shearer / John Shearer/Invision/AP

Melissa McCarthy Melissa McCarthy Reuters

Melissa McCarthy

O tym, że nikt nie chce jej ubierać na czerwony dywan, wiadomo od dawna. Trudna sylwetka Melissy McCarthy nie tłumaczy jednak takiej modowej katastrofy. Co z tego, że aktorka schudła ostatnio kilkanaście kilogramów, gdy skutecznie dodała ich sobie kreacją?

Melissa McCarthyJohn Shearer / John Shearer/Invision/AP

Rosamund Pike Rosamund Pike Reuters

Rosamund Pike

Pięć tygodni temu została mamą. Coś nam sie wydaje, że kreację na galę wybierała jeszcze przed ciążą. Pike nie powróciła jeszcze do sylwetki sprzed urodzenia dziecka i choć przyznajemy, taka kreacja to dość odważny wybór - tylko czy potrzebnie tak spieszyła się z odsłanianiem ciała? Nie chcemy być złośliwi, więc na tym temat zakończymy.

Rosamund PikeJohn Shearer / John Shearer/Invision/AP

Tina Fey i Amy Poehler Tina Fey i Amy Poehler Reuters

Tina Fey i Amy Poehler

Prowadzące galę chyba się umówiły. "Zrobimy beznadziejne wejście, a potem przebierzemy się w coś ładniejszego" - tak mogła wyglądać ich rozmowa przed ceremonią. Poehler pojawiła się na początku imprezy w niebieskiej sukni z drapowaniem w talii - niby nie było tu spektakularnej wpadki, ale kreacja wygląda po prostu na tanią. Podobną dostać można w każdym, nawet osiedlowym sklepie z sukienkami. Fey z kolei zaszalała z formą - i niestety w tym szaleństwie metody nie było. Pudełkowa forma kompletnie zaburzyła proporcje jej sylwetki. A zobaczcie jak wyglądały chwilę później. Nie można było tak od razu?!

Tina Fey i Amy PoehlerPaul Drinkwater / AP (AP Photo/NBC, Paul Drinkwater)

Tina Fey i Amy PoehlerPAUL DRINKWATER / REUTERS / REUTERS

Amanda Peet i Kristen Wiig Amanda Peet i Kristen Wiig Reuters

Amanda Peet i Kristen Wiig

Luz i wygoda ponad wszystko? OK, też wyznajemy tę zasadę, ale wielka gala zobowiązuje. Nie wiedzieć czemu, dwie panie zdecydowały się mimo to, przyjść na ceremonię rozdania Złotych Globów w piżamach. Albo podomkach. A może to zwiewne szlafroczki? Miało być romantycznie? Jeśli chciały wyglądać jak Zosia z "Pana Tadeusza" to się udało. I czy tylko nam suknia Wiig kojarzy się z weselnym obrusem?

Kristen Wiig i Bill HaderPAUL DRINKWATER / REUTERS / REUTERS

Claire Danes Claire Danes Reuters

Claire Danes

Na bogato! Claire Danes ewidentnie zapomniała, że czasem mniej znaczy więcej. Tu działo się zdecydowanie za dużo. Mnogość kolorów i wzorów mogłaby wyglądać dobrze, ale całość doszczętnie niszczy dekolt. Co z nim nie tak? Znów czegoś tu za dużo. A dokładniej materiału osłaniającego dekolt. Gdyby był dopasowany - kreacja wyglądałaby dobrze. Tak natomiast powstały niepotrzebne "fałdy".

Claire DanesMARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

Kerry Washington Kerry Washington Reuters

Kerry Washington

Gwiazda serialu "Scandal" zadbała prawie o wszystko - piękny makijaż, nienaganna fryzura, kolor sukni idealnie pasujący do jej karnacji. Washington mogła wyglądać jak księżniczka, ale wszystko zepsuł jeden szczegół. Szew na środku kreacji wyglądał niestety jak pognieciony materiał i bardzo brzydko się układał.

Kerry WashingtonMIKE BLAKE / REUTERS / REUTERS