Festiwal modowych wpadek!

Jeden wieczór, kilka imprez i tyle wpadek! Nasze rodzime gwiazdy zaszalały i pokazały nam naprawdę 'oryginalne' stylizacje. Kto wyglądał najgorzej? Zagłosuj w naszej sondzie.
Katarzyna Grochola Katarzyna Grochola KAPIF

Katarzyna Grochola

Czy ktoś potrzebuje namiot? Katarzyna Grochola może jeden pożyczyć. Znana pisarka przyszła ubrana w takie oto pomarańczowe coś na rozdanie nagród Róże Gali, które odbyło się w środę w Teatrze Polskim. Razem z córką Dorotą Szelągowską zostały laureatkami tej nagrody - za wspólnie napisaną książkę "Makatka". Szkoda tylko, że Grochola nie ubrała się stosownie do okazji.

Izabela Trojanowska Izabela Trojanowska KAPIF

Izabela Trojanowska

Ponownie gala "Róż Gali" i ponownie dech nam zaparło, kiedy to zobaczyliśmy. Kokarda na szyi i na ręce, koronka i dziwne kozaki. Te buty są naprawdę oryginalne. Zdecydowanie za dużo tu się dzieje.

Anna Świątczak Anna Świątczak KAPIF

Anna Świątczak

A to już inna impreza - Wręczenie Statuetek Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka. Nagrody przyznawane są przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" za pomoc niepełnosprawnym dzieciom. No i mamy mamy jedną wielką czarną masakrę. Piosenkarka i była żona Michała Wiśniewskiego bardzo się pogrubiła ubierając szorty, błyszczące rajstopy i płaskie krótkie kozaki. Tunika i sweter też są koszmarne. Oj, nie jest dobrze.

Alicja Węgorzewska Alicja Węgorzewska Forum Gwiazd

Alicja Węgorzewska

Od czasu sędziowania w show muzycznym TVP2 "Bitwa Na Głosy" śpiewaczkę operową możemy bardzo często zobaczyć na salonach. Niestety, rzadko się zdarza, żeby nie szokowała swoim wyglądem. Upodobała sobie wielkie dekolty, skóry i ciemne kolory. Ta suknia też nas poraziła. Obcisła, czarna, w niebieskie i zielone metaliczne kwiaty. Taki krój a'la Hiszpanka zdecydowanie nie pasuje do figury pani Alicji. Może warto zainwestować w osobistego stylistę?

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz KAPIF

Agnieszka Popielewicz

Nie możemy się nadziwić. Taka ładna, młoda i zgrabna dziewczyna, a wygląda na 40-latkę. Na rozdanie nagród "Róże Gali" ubrała się jak starsza pani. Sprawę pogorszyła dziwna fryzura. Przecież wszyscy wiemy, że Popielewicz ma świetną figurę i potrafi ją wspaniale eksponować, więc po co wszystko tak zasłaniać? I jeszcze ten sweter. Agnieszko, pokaż nogi!

Więcej o:
Komentarze (17)
Festiwal modowych wpadek!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 6 razy 4

  Grochola w tym stroju mogłaby w przedstawieniu dla dzieci grać panią dynię.

 • stanislaw13

  Oceniono 2 razy 2

  Grochola dla mnie to taka dziwna babka, niby w porządku a coś mnie w niej odpycha. A "KREACJA" to katastrofa:-)

 • beri

  Oceniono 1 raz 1

  Mam dokładnie to samo co 'joasiiaa' na widok celebrytki (już) Węgorzewskiej oraz Popielewicz. Zabrakło mi tu jeszcze Sykut i sztucznej Mandaryny. Świątczak jak najbardziej ubrana adekwatnie do rangi imprezy. Za to Węgorzewska i Grochola pomyliły imprezy. Trojanowska chyba na przyszłoroczne wykopki się już ubrała.

 • joasiiaa

  Oceniono 1 raz 1

  no co, lustra im się potłukły.. a tak w ogóle to gdzie nie spojrzę tam Węgorzewska.. na scenie, w polityce, na bankietach, w programach tv.. rzygam już nią.

 • laska3

  Oceniono 1 raz 1

  Grochola wygląda jak dynia, świetnie by się sprawdziła na balu z okazji Halloween. I tylko tam.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 1

  Jaka piękna katastrofa. Miał być wielki świat, a wyszła wiocha. Tonąca w oborniku.

 • asia.zajebista

  0

  Anna Świątczak - Jak ty przytyłaś ! ;dd czy to taka kreacja ? ;ooo

 • parkerka

  0

  popielewicz jeszcze przełkne ale węgożewska nic dodać nic ująć

 • gagula

  Oceniono 2 razy 0

  ale Świątczak przytyła !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX