Gwiazdy muzycznych show, które przepadły

Telewizyjne show.
Hanna Stach, Krzysztof Zalewski, Jarek Weber. Hanna Stach, Krzysztof Zalewski, Jarek Weber. KAPIF

Gwiazdy telewizyjnych show

Ich kariery zapowiadały się wyjątkowo dobrze. W muzycznych show zabłysnęli wielkimi i oryginalnymi talentami. Niestety nie podbili serc szerszej publiczności. Co się stało z gwiazdami muzycznych show?

Georgina Tarasiuk. Georgina Tarasiuk. KAPIF

Georgina Tarasiuk

Georgina ma dziś 22 lata. Dała się poznać szerszej publiczności w wieku 12 lat gdzie w ''Szansie na Sukces'' zaśpiewała piosenkę ''Dłoń'' Natalii Kukulskiej. W 2002 roku wydała swoją debiutancką płytę ''Georgina''. W Polsce gdzie rzadko docenia się prawdziwe talenty Georgina nie zrobiła oszałamiającej kariery. Aktualnie bierze udział w projekcie ''Balkanika''.

Krzysztof Zalewski. Krzysztof Zalewski. KAPIF

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski w 2003 roku zwyciężył program ''Idol''. Rok później ukazała się jego debiutancka płyta ''Pistolet''. Płyta miała mocno rockowe brzmienie. Później wycofał się z solowej kariery. Grał na koncertach ''Hey''. Teraz wrócił z zespołem ''Japoto''. Krzysztof przerzucił się na elektroakustyczne brzmienia.

Hanna Stach. Hanna Stach. KAPIF

Hanna Stach

Hanna Stach zwyciężyła odcinek programu ''Szansa na Sukces''. Śpiewała też w chórkach Natalii Kukulskiej. Brała udział w programie ''Idol'', z którego jednak zrezygnowała. Hanna ma niezwykły głos, który nigdy nie został doceniony przez szerszą publiczność.

Klaudia Kulawik. Klaudia Kulawik. TVN

Klaudia Kulawik

Klaudia Kulawik zajęła drugie miejsce w programie ''Mam talent''. Dziewczynka nie robi teraz kariery bo musi skupić się na szkole. Nic dziwnego - ma dopiero 11 lat. Miejmy nadzieję, że wróci kiedy trochę dorośnie.

Jarek Weber. Jarek Weber. KAPIF

Jarek Weber

Kojarzycie go? Jarek Weber wygrał pierwszą edycję programu ''Droga do Gwiazd''. W 2002 roku wydał płytę ''Jarek Weber''. Od 2005 roku występuje w programie ''Jaka to melodia''.

 Alicja Janosz Alicja Janosz EAST NEWS

Alicja Janosz

Ala Janosz w 200 roku wygrała program ''Szansa na sukces''. Jednak nadal jest największą wygraną-przegraną programu ''Idol''. Później wydała album ''Ala Janosz''. Polska publiczność jednak jej nie pokochała. Nie można jej odmówić ogromnego talentu. Jest przy tym jednak tak słodka, że niektórzy mają jej dość. Teraz Alicja wraca z solową płytą, która ma się pojawić we wrześniu.

Magda Welc. Magda Welc. Forum

Magda Welc

Magda to kolejna dziewczynka, która zaistniała za sprawą programu ''Mam talent''. Po wygraniu programu nie zrobiła oszałamiającej kariery bo Magda ma dopiero 11 lat i jest jeszcze dzieckiem. Szum wokół jej osoby nie jest z pewnością dla niej łatwy do zniesienia. Po programie postanowił wyśmiać ją ''facet z klasą'' - Kuba Wojewódzki, który na początku ją chwalił. Magda ma dopiero 11 lat i na pewno kiedyś powróci w wielkim stylu. Trzymamy za nią kciuki.

Więcej o:
Komentarze (38)
Gwiazdy muzycznych show, które przepadły
Zaloguj się
 • blacke

  Oceniono 6 razy 6

  Kulawik, Welc, a nawet Janosz to świetne dowody na to jakim absurdem jest start w takich programach niedojrzałych dzieci.
  Z wymienionych największą stratą jest niewątpliwie Zalewski - chłopak odnalazł się gdzieś na obrzeżach muzycznego światka i nieźle sobie tam rady daje, ale tak wspaniały głos zasługuje na więcej.

 • ladyzgaga

  Oceniono 6 razy 4

  Gosia Andrzejewicz - Wojowniczka hahaha zaraz pier...lnę ze śmiechu

 • takama

  Oceniono 4 razy 2

  No to jak Ala Janosz wygrała Idola w 200 roku to naprawdę umie cofać się w czasie. Ludzie zanim opublikujecie jakiegoś newsa przeczytajcie go i sprawdźcie czy nie mam właśnie takich baboli jak ten 200 rok;/

 • cosma

  Oceniono 2 razy 2

  Bardziej ,pamięta się prowadzących i jurorów , niż - WYKONAWCÓW !!!!!

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 2

  Kulawik i Welc jedyne co potrafią to brać ludzi na litość. więc kariery nie zrobią.

 • pazdzioch

  Oceniono 2 razy 2

  Hania Stach I Krzysiek Zalewski nagrywają swoje kolejne płyty :)

 • pandzik

  Oceniono 4 razy 2

  Po pierwsze, nie "zwyciężyła odcinek" czy "zwyciężył program" tylko "w odcinku" i "w programie". Strasznie jesteście tępi.
  A Kulawik czy Welc nigdzie nie wrócą, to takie twory jak ta Tarasiuk, stare maleńkie z wielkimi pretensjami. Ona jeszcze przynajmniej miała głos - one tylko histeryczną manierę.

 • jadzka

  Oceniono 4 razy 2

  to nie publiczność miała ich gdzieś tylko po prostu nie chcieli się lansować w idiotycznych tańcach z gwiazdami czy pokazywać cycki w ckmach większość dalej śpiewa niestety teraz talent się nie liczy ,wytwórnie wolą marnować kasę w promocję marnych dziewczynek zamiast zdolnych ludzi

 • reki335

  Oceniono 1 raz 1

  wszyscy robią nowe płyty, toż niedługo będzie z tego niezły chodnik :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX