Już dzisiaj WIELKI FINAŁ X-Factor! Kto ma szansę na wygraną?

W finale X-Factor zobaczymy Dawida Podsiadło, Marcina Spennera i zespół The Chance. Kto jest waszym faworytem?

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło od pierwszego odcinka live postrzegany jest przez jurorów i widzów jako murowany faworyt. W sieci również robi sporo zamieszania. Oficjalne nagrania z jego interpretacjami piosenek mają bardzo dużo rekomendacji na Facebooku. Ten nieśmiały i małomówny chłopak to wulkan emocji, który nie musi eksplodować, żeby wzbudzić zainteresowanie. Jego mentorką w programie jest Tatiana Okupnik, która nie ukrywa swojego zachwytu Dawidem.

Marcin Spenner. Marcin Spenner. screen TVN

Marcin Spenner

Marcin Spenner to finalista uwielbiany przez wszystkich jurorów. Już jakiś czas temu Wojewódzki zażartował, że Czesław oddałby się Marcinowi, gdyby był kobietą. Spennerem opiekuję się Kuba Wojewódzki, który od początku dzielnie walczy o wygraną swojego podopiecznego. Marcin jest ulubieńcem damskiej części publiczności. Trudno się dziwić :)

The Chance. The Chance. screen TVN

The Chance

Chociaż zespół wielokrotnie był już zagrożony odpadnięciem i wiele wskazywało na to, że szybko pożegnają się z programem, to dziewczyny zaszły bardzo daleko. Poznały się na castingu do programu. Kiedy okazało się, że żadna z nich nie ma szans na indywidualny sukces, jurorzy zaproponowali im stworzenie silnego zespołu. Tak też się stało. Magda, Agnieszka i Monika doskonale dają sobie radę na scenie, co wielokrotnie podkreślali jurorzy. Ich opiekun, Czesław Mozil, może być z nich dumny.

Więcej o:
Komentarze (7)
Już dzisiaj WIELKI FINAŁ X-Factor! Kto ma szansę na wygraną?
Zaloguj się
 • babcia.alutka

  Oceniono 19 razy 15

  DAWID !!! ;)

 • kasiulka123

  Oceniono 18 razy 14

  Dawid powinien wygrać ! :)

 • krzycho22

  Oceniono 22 razy 14

  Jedynie Podsiadło, Spenner jest nudny i nijaki z tymi balladami na jedno kopyto, a The Chance nawet jak wygrają to nie zrobią kariery.

 • miola

  Oceniono 14 razy 8

  Marcin jest "odtwarzaczem" tylko. Będzie dalej śpiewał covery po programie ?

 • tylkobadz

  Oceniono 6 razy 6

  A mi obojętnie który z chłopaków wygra. I tak oboje zrobią karierę. Wiadomo jest że na pewno THE CHANCE nie wejdą do głosowania o zwycięstwo. Ale to fajnie że finał jest jaki jest i każdy z opiekunów ma swojego poodopiecznego w finale.

 • fan_ewy_farny

  Oceniono 21 razy -7

  THE CHANCE NAJLEPSZE !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 23 razy -13

  Spenner wygra - blachary już sikają w majty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX