Już dzisiaj WIELKI FINAŁ X-Factor! Kto ma szansę na wygraną?

W finale X-Factor zobaczymy Dawida Podsiadło, Marcina Spennera i zespół The Chance. Kto jest waszym faworytem?

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło od pierwszego odcinka live postrzegany jest przez jurorów i widzów jako murowany faworyt. W sieci również robi sporo zamieszania. Oficjalne nagrania z jego interpretacjami piosenek mają bardzo dużo rekomendacji na Facebooku. Ten nieśmiały i małomówny chłopak to wulkan emocji, który nie musi eksplodować, żeby wzbudzić zainteresowanie. Jego mentorką w programie jest Tatiana Okupnik, która nie ukrywa swojego zachwytu Dawidem.

Marcin Spenner. Marcin Spenner. screen TVN

Marcin Spenner

Marcin Spenner to finalista uwielbiany przez wszystkich jurorów. Już jakiś czas temu Wojewódzki zażartował, że Czesław oddałby się Marcinowi, gdyby był kobietą. Spennerem opiekuję się Kuba Wojewódzki, który od początku dzielnie walczy o wygraną swojego podopiecznego. Marcin jest ulubieńcem damskiej części publiczności. Trudno się dziwić :)

The Chance. The Chance. screen TVN

The Chance

Chociaż zespół wielokrotnie był już zagrożony odpadnięciem i wiele wskazywało na to, że szybko pożegnają się z programem, to dziewczyny zaszły bardzo daleko. Poznały się na castingu do programu. Kiedy okazało się, że żadna z nich nie ma szans na indywidualny sukces, jurorzy zaproponowali im stworzenie silnego zespołu. Tak też się stało. Magda, Agnieszka i Monika doskonale dają sobie radę na scenie, co wielokrotnie podkreślali jurorzy. Ich opiekun, Czesław Mozil, może być z nich dumny.