Finaliści X-Factor wybrani! Kto zachwycił Wojewódzkiego, Okupnik i Mozila?

Zgadzacie się z ich wyborem?
. . .

Decyzja jurorów

Za nami kolejny emocjonujący odcinek "X-Factora". Jurorzy w tzw. "domach jurorskich" wybrali dziewięciu uczestników, którzy będą walczyć o głosy telewidzów w programach na żywo. Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil w towarzystwie znanych muzyków przesłuchali ostatecznie 15 półfinalistów, odrzucając najsłabszą szóstkę. Kogo zobaczymy w finale?

.

.

.

Anna Antonik (trzecia z lewej) trafiła pod opiekę Tatiany Okupnik Anna Antonik (trzecia z lewej) trafiła pod opiekę Tatiany Okupnik screen TVN

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik opiekuje się młodymi wokalistami w przedziale wiekowym 16-25 lat. Do pomocy przy wyborze finalistów zaprosiła Veronę Chard, swoją nauczycielkę śpiewu. Kobieta jest również aktorką i dobrą przyjaciółką gwiazdy. Obie panie przysłuchiwały się finałowej piątce, by spośród nich ostatecznie wybrać tylko trzy osoby.

.

Przed Tatianą i jej gościem zaprezentowała się Ania Antonik, której występ wyraźnie przypadł Okupnik do gustu. Następnie zaśpiewała Klaudia Szafrańska, która na castingach zachwyciła wszystkich jurorów. Poza nimi oceniane były Bożena Mazur i Ewelina Lisowska. Rodzynek wśród pań - Dawid Podsiadło już po raz drugi próbował swoich sił w programie. Kto się dostał?

Ania Antonik

.

Bożena Mazur

.

Dawid Podsiadło

.

X-FACTOR X-FACTOR .

Czesław Mozil

Czesław Mozil tym razem wziął pod swoje skrzydła zespoły, które przeszły do dalszego etapu. Do ostatecznych eliminacji i prób wokalnych zaprosił młodą znaną wokalistkę, Ewę Farnę. Muzycy przesłuchali 5 grup, odrzucając dwie z nich. Zespół Soul City zaśpiewał baaardzo popularną piosenkę Gotye "Somebody That I Used To Know". Farnej wykonanie przypadło do gustu gwiazdom. Zaprezentowały się także grupy: Okay, Che Donne, The Chance oraz De Facto. Po wspólnych naradach Czesław Mozil ostatecznie zadecydował. Do finału przechodzą:

De Facto - specyficzny boysband

.

The Chance - zespół trzech kobiet, stworzony na potrzeby programu

.

oraz Soul City, którym była zachwycona Farna.

.

X-FACTOR X-FACTOR screen TVN

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wraz ze swoim gościem, Leszkiem Możdżerem, popularnym muzykiem, mieli za zadanie ocenić wokalistów powyżej 25 lat. Widać, że panowie uważnie przyglądali się kandydatom na gwiazdy.

Pojawiło się 5 osób, które na castingach wywołały niesamowicie pozytywne wrażenie. Kto dostanie swoją wielką szansę? Pierwsza zaśpiewała Izabela Mytnik, która nie zaprezentowała w pełni swoich możliwości. Kolejny na scenie pojawił się Marcin Spenner, który przyznał, że nie ma wielkiego doświadczenia. Obawiał się także konkurencji. Jego występ przypadł do gustu głównie Możdżerowi. Następnie pokazali się Thomas Grotto, Joanna Kwaśnik i Paweł Binkiewicz "Biba". Panowie jednogłośnie stwierdzili, kto powinien znaleźć się w finale. Kuba Wojewódzki jak zwykle stresował uczestników, trzymając ich w niepewności do ostatniej chwili.

Do finału dostał się Marcin Spenner, który nie mógł ukryć wzruszenia, przytulając Wojewódzkiego...

.

... dostała się również Joanna Kwaśnik, która nie mogła uwierzyć w to, że pojawi się w finale...

.

... a "Biba" tak się ucieszył, że skoczył na Wojewódzkiego, przewracając go. To się nazywa ekspresja!

.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Więcej o:
Komentarze (26)
Finaliści X-Factor wybrani! Kto zachwycił Wojewódzkiego, Okupnik i Mozila?
Zaloguj się
 • esior999

  Oceniono 17 razy 17

  Bożena Mazur nie weszła do finału !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta Ewelina z Gwiazdką weszła a nie Ona.

  Plotek robi błędy.......

 • mufinka859

  Oceniono 22 razy 12

  a i jeszcze szkoda że Thomas Grotto nie przeszedł,bo tak mu zależało...szkoda mi go było. ;c

 • amelias.

  Oceniono 17 razy 9

  Żal mi było Thomasa widać, że jest wrażliwym człowiekiem i bardzo mu zależało na udziale w tym programie. Zresztą trafnie opisał swoją sytuację- w jego wieku to dla niego ostatnia szansa na zaistnienie. Trochę przypomina mi Williama Malcolma z poprzedniej edycji, którego bardzo lubiłam i któremu kibicowałam w przeciwieństwie do Kuby.
  Pozostawienie zespołu De Facto było poważnym błędem, jak reszta uważam, że odpadną w pierwszym odcinku. Poza tym ten chłopak z YCD strasznie mnie irytuje.

 • agnes898

  Oceniono 13 razy 9

  Szkoda mi Thomasa Grotto z drużyny Kuby i Klaudii Szafrańskiej od Tatiany. Jednak uważam, że ta edycja jest lepsza od poprzedniej, jeśli chodzi o wokal. W poprzedniej edycji (wokalnie) najlepsza była Szulc i zespół "Dziewczyny". W tej edycji zakochałam się w głosie Marcina Spennera od Kuby.

 • ocipienie

  Oceniono 7 razy 7

  I uczestnicy tego programu i podobnych myślą, że nawet jeśli wygrają, znajdzie się jakiś leszcz kompozytor, który napisze im muzykę i słowa piosenki? Sorry, ale pięknych głosów na świecie są miliony. Najlepszym przykładem jest sam Czesław - na pierwszym castingu już by odpadł.

  http://otoglobalneocipienie.blogspot.com/

 • adriian91

  Oceniono 5 razy 5

  Jak już to ewelina się dostała w 16-25 a nie ta druga laska

 • nighty_amy

  Oceniono 19 razy 5

  Kuba, jesteś żałosnym hipokrytą. Wygląd Szpaka ci nie wyglądał, wręcz przeciwnie. Natomiast z wyglądu Thomasa się wczoraj nabijałeś i zamiast niego wziąłeś podskakującego pozera! Tego to ja ci nie daruję!

  Czesiek też błąd popełnił : wziąć chłopaczków w złotych ciuszkach rodem z Just 5 zamiast zespołu OKAY? Chłopcy za tydzień zapewne wylecą chyba że Czesiek coś wykombinuje.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 5

  Wygrają jurorzy - jak zawsze w tego typu programach.

 • mufinka859

  Oceniono 8 razy 4

  moim zdaniem piszecie ze szkoda ze ta ruda nie przeszła...tylko dla tego bo ładna jest,wyglad to nie wszystko!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX