Kto zastąpi Sablewską w "X-Factor"?

Szukamy następczyni Mai Sablewskiej.
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Kapif

Hanka Mostowiak (w zastępstwie: Małgorzata Kożuchowska)

Hanka Mostowiak już dawno brana była od uwagę, jako 4 juror programu. Niestety, serialowa bohaterka zginęła śmiercią tragiczną. Ale nie przeszkadza to, aby w "X-Factorze" pojawiła się Małgorzata Kożuchowska. Piękna i do tego z poczuciem humoru (dowodem na to jest serial "Rodzinka.pl). A czego nie dopowie Kożuchowska, zawsze może dograć. W końcu jest aktorką.

Poziom kandydata: Daje radę za 3 jurorów.

 

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus Kapif

Rysiek "Klanu"

Piotr Cyrwus, czyli aktor znany nam przede wszystkim z roli Ryśka z "Klanu" świetnie odnalazłby się w formule programu "X-Factor". W serialu "Klan" potrafi postawić na swoim. Dobrze pamiętamy go w sytuacji, jak ratował prostytutkę z burdelu czy uciszał sąsiadów podczas nocnej imprezy. Dałby sobie radę zarówno z jurorami jak i z uczestnikami. Jesteśmy na "tak"

Poziom kandydata: Daje radę za 4 jurorów.

 

Pani Basia Pani Basia Youtube.com

Pani Basia

Dość obłudy i wymyślonych przed programem komentarzy zapisanych na kartkach. W 2 edycji show potrzebna jest świeża krew, która nie będzie bała się mówić "prosto z mostu". Proponujemy na miejsce Mai Sablewskiej... Panią Basię z "Klatki B.". Znana blogerka zawsze mówi otwarcie to, co myśli. W 99% są to trafne uwagi dotyczące naszego życia. Także show-biznesu. Baśka jest lepsza niż Wojewódzki, Sablewska i Mozil razem wzięci.

Poziom kandydata: Daje radę za 5 jurorów.

Henryka Krzywonos Henryka Krzywonos Kapif

Henryka Krzywonos

Kiedyś zatrzymała tramwaj i została symbolem "Solidarności". Odważna i zawsze mówi, to co myśli. A nie daj Boże, jak ktoś będzie chciał ją uciszyć. "I tak powiem!" - grzmiała, na zjeździe "Solidarności". I powiedziała. Możemy być pewni, że w "X-Factorze" nawet Wojewódzki by jej nie uciszył. Zawsze krótko, zwięźle i na temat - taka jest Henryka Krzywonos.

Poziom kandydata: Daje radę za 6 jurorów.

Cygan Cygan Youtube.com

Cygan

Gwiazda internetu, która zasłynęła filmikiem "I tak powiem!". Rozczarowany sytuacją w kraju starszy mężczyzna, w krótkim materiale wideo powiedział, co go boli i dlaczego ma żal do panujących w naszym kraju. Stał się hitem o którym mówiły największe dzienniki telewizyjne. To kolejna osoba, która śmiało odnalazłaby się w fotelu jurora "X-Factor". Bez ogródek i konkretnie. "Jestem wylewny" to jego dewiza życiowa.

Poziom kandydata: Daje radę za 7 jurorów.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.