W serialu "Na Wspólnej" to szara myszka, a w realu... Katarzyna Pyszyńska jest nie do poznania!

Patrzymy na nią i nie możemy uwierzyć.

Katarzyna Pyszyńska

Oglądamy zdjęcia z otwarcia Film Fashion Festiwal i zastanawiamy się, kim jest ta ładna, uśmiechnięta dziewczyna. Dopiero po chwili kojarzymy ją jedną z bohaterką serialu "Na Wspólnej".

Katarzyna Pyszyńska

Krótkie włosy, ubranie i dodatki w mocnych kolorach. Kasia zdecydowanie nie przypomina młodej mamy, Emilki, w którą się wciela. W serialu nieśmiała dziewczyna z małego miasteczka, a w życiu? Co wiemy o aktorce?

Katarzyna Pyszyńska

Kasia urodziła się w 1992 roku w Warszawie, w listopadzie skończyła 20 lat. Studiuje w łódzkiej filmówce, na dużym ekranie pojawiła się w filmie "Świnki".  Najczęściej jednak oglądamy ją w serialach, gościnnie występuje m.in. w "Plebanii" i "Samym życiu". Rozpoznawalność przyniosła jej rola Emilii Gryzoń w "Na Wspólnej".

Katarzyna Pyszyńska

Emilka to nastolatka z małego miasteczka, która po przyjeździe do Warszawy zatrzymuję się u chrzestnego i jego partnerki. Dziewczyna wdaje się we flirt ze starszym mężczyzną, wkrótce okazuje się, że jest w ciąży. Gdy rodzi się jej syn, wszystko staje się jeszcze trudniejsze. Emilka nie radzi sobie i ciągle stara się odnaleźć w nowej sytuacji.

Katarzyna Pyszyńska

Aktorka zdaje się nie przypominać bohaterki, w którą się wciela nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru. Ze zdjęć opublikowanych na Facebooku pojawia się obraz pewnej siebie, świadomej swych zalet dziewczyny.

Katarzyna Pyszyńskascreen Facebook

Katarzyna Pyszyńska

Kasia, jak na aktorkę przystało, potrafi też dobrze śpiewać. Dzięki filmikowi opublikowanemu w sieci możemy się o tym przekonać na własne uszy.

Katarzyna Pyszyńska

Na zmianę fryzury aktorka zdecydowała się na początku tego roku. Musimy przyznać, że to odważne, ale bardzo udane posunięcie. Tak wyglądała jeszcze kilka miesięcy temu, teraz bliżej jej do amerykańskiej gwiazdki, Miley Cyrus.

Miley CyrusAP/Dave Allocca