Stylomierz - oceniamy stylizację Katarzyny Figury

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. W tym tygodniu oceniamy stylizację Katarzyny Figury.
Katarzyna Figura. Katarzyna Figura. Kapif

Całość

Tak Katarzyna Figura wystąpiła na wtorkowej gali przyznania Złotych Kaczek. Na stylizację aktorki złożyły się czarna sukienka mini z butiku Pinko i krótkie futerko, ale głównym jej akcentem była pierzasta biżuteria od Anny Orskiej.

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Makijaż i fryzura

Drapieżna, stylowa fryzura Katarzyny Figury bardzo do niej pasuje, a jasny kolor rozświetla twarz. Urzekające są też maleńkie srebrne kolczyki. Podoba nam się również delikatny makijaż ze szminką w łososiowym odcieniu. Całość prezentuje się bardzo świeżo i promiennie.

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Góra

Niestety, krótkie, trochę babcine futro, a pod nim czarna marszczona mini nie pasują ani do niegrzecznej fryzury, ani same do siebie. Pod takim futrem najlepiej wyglądałaby elegancka suknia, np. w czekoladowym kolorze

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Dół

Sądzimy, że taka okazja, jak gala Złote Kaczki, wymaga raczej długości maxi niż mini. Rozumiemy jednak, że Figura, nazywana największą polską seksbombą, odczuwa permanentną konieczność eksponowania nóg - wiadomo, tytuł zobowiązuje. Choć nie da się nie zauważyć, że akurat ta długość pogrubia uda aktorki.

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Buty

Czarne klasyczne szpilki to zawsze bezpieczny wybór, ale czy aby na pewno w tym wypadku był właściwy..?

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Dodatki

Biżuterię projektu Anny Orskiej nosi wiele gwiazd - wymieńmy choćby Olę Kisio, Kasię Bujakiewicz czy Beatę Sadowską. Jej fanką jest też Katarzyna Figura, która - jak widać - bardzo lubi ekscentryczne dodatki. Kolia ozdobiona żółtymi piórami, choć sama w sobie ciekawa, zupełnie nie pasuje do tej stylizacji. Zresztą podobnie jak mała, wizytowa kopertówka. Ale tu raczej w ogóle nic do siebie nie pasuje...

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Podsumowanie

Gdyby tylko z tym makijażem i tą fryzurą pani Kasia zaprezentowała się w świetnie skrojonym męskim garniturze - byłby prawdziwy hit! Tymczasem jest kit. Biżuteria zupełnie nie pasowała do krótkiego futra, a sukienka wydawała się tandetna. Klasyczne rozwiązanie w postaci czarnych szpilek też się za bardzo nie sprawdziło. Radzimy prostsze i bardziej stylowe rozwiązania, utrzymane w góra dwóch kolorach. Wtedy na pewno będzie piękniej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.