Stylomierz - oceniamy stylizację Grażyny Wolszczak

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i  Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  W tym tygodniu oceniamy stylizację Grażyny Wolszczak.
Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. KAPIF

Całość - minus z plusem w postaci sukienki

Taki wizerunek Grażyna Wolszczak zaprezentowała na jednym z ostatnich eventów. Niestety, nie była to jej najlepsza stylizacja...

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak FORUM GWIAZD

Dodatki - minus bransoletka, plus torebka

Absolutnie kochamy torebkę od Jimmiego Choo, za to zupełnie nie podoba nam się pomarańczowa bransoletka - co ona tutaj robi?! Zawsze bezpieczniej jest postawić na jeden mocny akcent, którym w tym wypadku jest intensywnie zielona sukienka.

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. KAPIF

Dół - minus z wykrzyknikiem

Radzimy gwiazdom zapamiętać raz na zawsze: sino-bure rajstopy to nigdy nie jest dobry pomysł! Matowe czarne legginsy w połączeniu ze szpilkami, które włożyła Wolszczak, upodobniłyby ją do ikony lat 60' - Twiggy. Produkcja rajstop w takim kolorze powinna być zakazana, zresztą tak samo, jak rajstop z połyskiem. A tak swoją drogą, buty powinny być zupełnie gładkie, bez żadnych zdobień.

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. KAPIF

Góra ? plus

Kreacja od Riny Cossack nawiązuje do trendu obecnego w kolekcjach jesień/zima 2011: lat 60'. Intensywny kolor to jeden z elementów tego stylu.

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. FORUM GWIAZD

Makijaż i fryzura - minus i plus

Aktorka rzadko nosi związane włosy. Tym razem zdecydowała się na kobiece upięcie, które pasowało do sukienki w stylu lat 60'. Gorzej było z makijażem. Zabawa z liliowym cieniem sprawiła, że oczy nie są wystarczająco podkreślone i spojrzenie ma zmęczony wyraz. Bardziej pasowałby tu czarny eyeliner lub brązowe cienie pod kolor włosów. Transparentny błyszczyk to oczywiście pójście na łatwiznę, ale w tym wypadku odcień nude sprawdza się na pewno lepiej, niż np. ostra czerwień.

Grażyna Wolszczak. Grażyna Wolszczak. KAPIF

Podsumowanie - 25% stylu, 75% kiczu

Kiepski makijaż, słabe dodatki i okropne rajstopy dobiły tę stylizację. A przecież mogło być tak pięknie... Grażyna Wolszczak chyba jednak najlepiej prezentuje się w eleganckich, klasycznych zestawach - i tego radzimy się trzymać.

Więcej o:
Komentarze (5)
Stylomierz - oceniamy stylizację Grażyny Wolszczak
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 1 raz 1

  Znowu jakiś butik otwarł swoje podwoje i będzie trzysta newsów. Tu nie ma czego oceniać. Wygląda jakby owinęła się w ten banner, który ukradziono PiSowskiej kandydatce na posła. Oczywiście po uprzednim zafarbowaniu. Reszta jest milczeniem.

 • iza111

  0

  Może Czarek zaczął oglądać się za dwudziestkami i zaczęła wariować. Pięćdziesiątka to straszny wiek , koniec młodości zaczyna się wtedy na siłę zatrzymywać ulatującą urodę. Nie ma mądrych a żeby zachować klasę i styl to trzeba czegoś więcej niż pełen portfel i gabinet chirurgiczny na gorącym łączu. Ciekawa jestem jak się w tym czuła, bo mnie zrobiło się jej żal.

 • arghim

  Oceniono 2 razy 0

  Przytyło jej się ;)

 • vik

  Oceniono 2 razy -2

  Dajcie już spokój z tą plastikową lalą! . Ile można!

 • gagula

  Oceniono 3 razy -3

  ja bym dała 100% stylu ! zarąbiście wygląda !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX