Największe obciachy Wojewódzkiego

Każdy jakoś zaczynał.
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki TVP

Pół żartem, pół serial

Wielokrotnie nabijał się z braci Mroczków. Wyśmiewał serial "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Szydząc z takich produkcji zapomniał, że sam kiedyś był ich częścią. W 2001 roku poprowadził teleturniej "Pół żartem, pół serial", gdzie odpytywał uczestników z wiedzy o serialach i filmach m.in. o "Na dobre i na złe". Kuba liczył ze ludzie nie pamiętają tego epizodu? My pamiętamy.

Kuba Wojewódzki w reklamie Kuba Wojewódzki w reklamie "Tak, Tak". Wrzuta.pl

Wojewódzki też reklamował

Gwiazdy reklamujące pasztety, telefony czy banki? To jeden z ulubionych tematów, które Kuba obśmiewa. Według showmana reklamowanie produktów to obciach. Szkoda, że zapomniał o reklamie ze swoim udziałem.

Kuba Wojewódzki w reklamie Kuba Wojewódzki w reklamie "Tak, Tak". Wrzuta.pl

Wojewódzki też reklamował

Kilka lat temu wraz z Michałem Figurskim wystąpili w reklamie telefonii "Tak, Tak". Reklama była kiepska, a wygłupy Wojewódzkiego nie spodobały się widzom. Tak, tak. My też jesteśmy na "nie".

Halo - gramy

Borys Szyc za prowadzenie "Rankingu gwiazd" nieraz oberwał od Wojewódzkiego. Obciach, żena i plama w życiorysie. Według Kuby prowadzenie nawet ambitnych programów to obciach. Co innego własne show, prawda?  Zanim Kuba stał się synonimem luksusu prowadził program "Halo-gramy" na antenie Polsatu. Program miał zarówno zwolenników jak i zagorzałych przeciwników. Dla jednych był dobrym programem muzycznym a dla innych po prostu telewizyjnym show.